Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



pozdrowienia !!!

Miejsce na wasze pozdrowienia...

pozdrowienia !!!

Postautor: .Witch. » sob sie 19, 2006 7:11 pm

pozdrowienia dla wszystkich kochanych izbiczczaninów . Jakby nie bylo to spoko miasto chociaz czasami brakuje w nim zycia i akcji :wink: ale w koncu niedlugo rozpocznie sie rok szkolny i pokaze sie troche ludzi ;];];] buziole dla wszystkich < sweet witch >
.Witch.
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:48 pm

Postautor: Daras » ndz sty 28, 2007 8:35 pm

pozdrawiam wszystkich forumowiczow.Troche czasu mnie tu nie bylo ale ,,juz...,, jestem.Rozroslo sie forum no i dobrze...tak trzymac hej :D
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Postautor: miras » śr sty 31, 2007 5:46 pm

Daras !!! Musisz częściej zaglądać na Forum to będziesz wiedział co się dzieje na Naszym Podwórku !!!
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Daras » śr sty 31, 2007 9:23 pm

Przez dluzszy czas mialem awarie kompa,ktorej to naprawa z roznych przyczyn byla odwlekana w czasie ale wszystko powoli wraca na ,,miejsce,,... :wink:
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Pozdrowienia

Postautor: bryza » śr kwie 04, 2007 7:59 am

Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczow :D i życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Nie było mnie na forum ,tyle ciekawych tematów poruszaliście,jak tylko zdrówko pozwoli odezwę się.Nie będę ukrywać ,że się stęskniłam za Wami.Pozdrawiam :D :D
bryza
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 69
Rejestracja: czw gru 14, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: z daleka

Re: pozdrowienia !!!

Postautor: Haider05 » wt mar 17, 2015 12:04 pm

i pogody ducha a takze lekkosci w kresleniu nowych postow - licznych tak, byscie za kilka dni wszyscy byli generalami.????
Haider05
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 17, 2015 11:53 am


Wróć do Pozdrowienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron