Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Sport w Izbicy

Miejsce dla sportowych maniaków.

Czy chciałbyś/aś żeby w Izbicy były zawody w Piłkę Siatkową?

Tak
9
100%
Nie
0
Brak głosów
Nie mam zdania.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 9

Sport w Izbicy

Postautor: Felix » wt lis 06, 2007 3:25 pm

Według mnie w Izbicy jest za mało sportu. Można by tu zrobić jakieś zawody w mini piłkę siatkową. Ostatnio więcej osób interesuje się siatką niż piłką nożną. Chyba że nasz Pan Burmistrz boi sie takich przedsięwzięć.

Nie wiem jak wy ale ja wolę grać w piłkę siatkową nie trzeba się tak "kopać".

Jak myślicie czy przydało by sie troche rozwinąć w Izbicy sport?
Felix
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 05, 2007 4:15 pm

Postautor: Sensor » wt lis 06, 2007 7:32 pm

Doskonały pomysł. :) Wprawdzie brakuje hali sportowej z miejscami dla widzów, ale nawet zorganizowanie zawodów drużyn amatorskich z terenu gminy i np. ościennych gmin o puchar (może być nawet burmistrza) na wolnym powietrzu mogłoby "wypalić" i być czymś ciekawym i emocjonującym.
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: blazej » wt lis 06, 2007 8:11 pm

Siatkówka siatkówką, osobiście wolałbym obejrzeć w Izbicy mecze koszykówki :wink:
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Re: Sport w Izbicy

Postautor: aro » wt lis 06, 2007 10:17 pm

Felix pisze:Według mnie w Izbicy jest za mało sportu. ....Chyba że nasz Pan Burmistrz boi sie takich przedsięwzięć. ....


Szanowny Felix'ie,
moim zdaniem strach tu nie ma nic wspólnego z czynnym uprawianiem sportu. Istnieją grupy w Izbicy zajmujące się systematyczną grą w siatkówkę.
Nie chcę ani chwalić , ani ganić Burmistrza, bo musiałby się tylko zajmować zabawami, a znając życie i tak nikomu by nie "dogodził".
Ty chciałbyś siatkówkę, Błażej koszykówkę (ja też) inny znowu hokej, biegi, pływanie, narciarstwo, brydża, szachy itd, itd , można byłoby wymieniać długo
a i tak znajdzie się ktoś niezadowolony, ktoś kto został pominięty ze swoim zainteresowaniem.

Proponuje poszukać chętnych do stworzenia grup (drużyn) chętnych do takowych rozgrywek i wtedy zgłosić w referacie sportu UGiM-u, a jak nikt sie nie zainteresuje pomysłem wtedy opisuj ...poczynania

Pozdrawiam Darek
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Miłosz » śr lis 07, 2007 2:44 pm

Siatkówka to jest dobry pomysł :wink:
Miłosz
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 7:58 pm

Postautor: Felix » śr lis 07, 2007 7:03 pm

Aby stworzyć drużyne nie wystarczy zgłosić się do gminy. Najpierw potrzebne sa papiery potem trzeba zwołać radę UKS ustalić statyt założycieli itp. potem to wszystko opisać. Dostać się do Starostwa we włocławku na wydział Kultury Fizycznej. Złożyć papiery i czekać na rozpatrzenie. Zapomniałem jeszcze o znalezieniu siedziby UKS i miejsca treningu. To nie takie łatwe.
Felix
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lis 05, 2007 4:15 pm

Postautor: kasieńka » śr lis 07, 2007 7:11 pm

Myślę, że to całkiem dobry pomysł. Ja w każdym razie jestem za.
kasieńka
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 29, 2007 9:09 am

Postautor: Observator » czw mar 06, 2008 12:17 pm

obawiam sie ze w izbicy wiekszym zainsteresowaniem cieszy sie koszykowka niz siatkowka... tzn moje obawy sa bezpodstawne bo sam uwielbiam ten sport :)
Observator
 


Wróć do Sport

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron