Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Siatkówka Polska

Miejsce dla sportowych maniaków.

Postautor: VooVoo » ndz gru 03, 2006 12:37 pm

No to uwaga!! SKOŃCZYLIŚMY.......................
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: kokeszko7 » ndz gru 03, 2006 12:42 pm

No właśnie, za piękne aby mogło być prawdziwe...

Ale i tak super :lol: :!:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: miras » ndz gru 03, 2006 1:38 pm

Jestem trochę zawiedziony grą naszych poprostu byli za mocno spięci :( .Ale mówi się trudno.
Nastepny razem będzie lepiej ! Ale dobre i " SREBRO ".
Ostatnio zmieniony pn gru 04, 2006 9:20 am przez miras, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Majcher » ndz gru 03, 2006 9:24 pm

Nie mówmy trudno chłopaki pokazali klasę w tych mistrzostwach byli po prostu the best ale jak to się mówi wygrał lepszy, lepiej dysponowany w danym dniu. Ale pokazali klase sciągając dresy pokazali koszulki z numerem 16 GOŁAŚ grali dla pamięci ich dobrego kolegi to było po prostu pięknę :cry: !!!!!!!!
piechotą do Lata!
Majcher
sierżant
sierżant
 
Posty: 89
Rejestracja: ndz wrz 21, 2003 5:09 pm
Lokalizacja: z niedaleka

Postautor: Ron_Artest » pn gru 04, 2006 8:30 am

Majcher pisze:Nie mówmy trudno chłopaki pokazali klasę w tych mistrzostwach byli po prostu the best ale jak to się mówi wygrał lepszy, lepiej dysponowany w danym dniu. Ale pokazali klase sciągając dresy pokazali koszulki z numerem 16 GOŁAŚ grali dla pamięci ich dobrego kolegi to było po prostu pięknę :cry: !!!!!!!!


Ten gest powalil mnie na kolana... chlopaki zachowali sie super.. jestem dumny, ze mamy taka kadre siatkarzy! :D
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of "............ I LOVE THIS GAME!
Awatar użytkownika
Ron_Artest
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 140
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:33 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: kokeszko7 » pn gru 04, 2006 1:16 pm

To prawda. Zaskoczyli chyba wszystkich, mnie też!
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Krespin » pn gru 04, 2006 4:06 pm

O tak, piękny gest w pięknym stylu.
Bravoooo
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: miras » śr gru 06, 2006 11:34 am

Prezydent Lech Kaczyński odznaczył w środę w Pałacu Prezydenckim w Warszawie wicemistrzów świata w siatkówce i ich trenerów.
Złotymi Krzyżami Zasługi zostali uhonorowani wszyscy zawodnicy reprezentacji Polski i pośmiertnie Arkadiusz Gołaś (zmarły tragicznie w 2005 roku). Trener Raul Lozano i jego asystent Alojzy Świderek otrzymali Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski. Wszyscy członkowie ekipy odebrali listy gratulacyjne.

Złoty Krzyż Zasługi przyznany Arkadiuszowi Gołasiowi odebrał kapitan reprezentacji Piotr Gruszka. Odznaczenie zostanie przekazane wdowie po siatkarzu podczas memoriału Gołasia w Częstochowie.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Daras » ndz sty 28, 2007 8:20 pm

Prosze jak sukces pobudza zainteresowanie... To naturalne i pozytywne zjawisko.Jako zapalony kibic i ,,pogrywajacy,, amator ciesze sie z powyzszego faktu...Wiecej sukcesow naszym orlom zycze...a moze i w Izbicy z czasem zacznie funkcjonowac druzyna ktora chociazby bedzie grala w rozgrywkach np. na szczeblu powiatu,moze wojewodztwa...Tego zycze Izbicy.
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Postautor: Daras » ndz lip 01, 2007 2:31 pm

12 meczow w lidze swiatowej i 12 zwyciestw,odliczajac jedna porazke w finale mistrzostw swiata z Brazylia,26 meczow pokolei wygranych,tak ida do przodu POLSKIE ORLY.Mam nadzieje ze w finale ligi swiatowej zmieciemy tez i Brazylie...
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Postautor: miras » ndz lip 01, 2007 5:50 pm

Masz rację Daras !
Trzeba przyznać, że dobrze grają nasze ORŁY.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: miras » ndz wrz 30, 2007 11:32 pm

Widzę, że chyba nikt nie ogladał naszych Siatkarek ?
Tak dobrze Im szło i zdechło. Kobitki dostały się do półfinału ale nie wytrzymały psychicznie no i po prostu się nie udało. Nawet mecz o trzecie miejsce przegrały. Wielka szkoda. :( Myślę, że następnym razem pojdzie o wiele lepiej. Trzymam kciuki !!! :wink:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Kojak » pn paź 01, 2007 6:21 pm

miras pisze:Widzę, że chyba nikt nie ogladał naszych Siatkarek ?


I tu się mylisz. Ja oglądałem mecze naszych pań od początku turnieju, a przynajmniej starałem sie oglądać o ile mi czas pozwałał. Nie potrafię jednak zrozumieć ani wyjaśnić tej końcowej klęski. Najpierw pokonaliśmy Serbie 3:0, a potem w pół finale przegraliśmy z nią 0:3. To wydaje się niemal niemożliwe, a jednak :!: :!: Chyba nasze kobietki były zbyt pewne siebie w tym pół finale, a potem to już chyba załamane.
Strasznie mnie zasmuciła ta przegrana :cry: :cry: :cry:
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » pn paź 01, 2007 8:19 pm

Chyba nasze kobietki były zbyt pewne siebie w tym pół finale, a potem to już chyba załamane.


Co ty mówisz Kojak. Na własne uszy słyszałem wypowiedź przed meczem którejś z siatkarek w "trójce" Po niej jasne dla mnie się stało, że z jakiegoś powodu nagle straciły wolę walki z Serbkami i już ustawiły się na czwarte miejsce. Zaznaczam, że niebardzo interesuje mnie sport i wypowiadam się tylko na podstawie analizy wypowiedzi jaką słyszałem.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » pn paź 01, 2007 8:27 pm

Czyli,że co zaoferowano Im jakieś korzyści w zamian za przegraną ?
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » pn paź 01, 2007 8:48 pm

miras pisze:Czyli, że co zaoferowano Im jakieś korzyści w zamian za przegraną ?

Nie wiem chłopie! Byłem zdumiony słysząc jej wypowiedź. Raczej czymś solidnie wystarszono: takie jest moje odczucie.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: kokeszko7 » wt paź 02, 2007 1:48 pm

No przecie Marco Bonita to Włoch, nie???
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Kojak » wt paź 02, 2007 7:37 pm

Aż nie chce mi się wierzyć wto co piszesz drogi Ptaśku :!: Chociaż jak tak teraz pomyślałem to faktycznie nasze siatkarki były raczej uśmiechnięte przez cały mecz. Ale chyba wolę nie dopuszczać do siebie myśli, że ten mecz był sprzedany, chociaż ten nagły, drastyczny spadek formy tylko mnie w tym utwierdza. Ale jeżeli to prawda i ten mecz sprzedali to od razu ich ukarać i to srogo, bo to jest obrzydliwe. Kasy mają jak lodu, a własne matki by posprzedawali, żeby ktoś chciał dobrze zapłacić. :cry:
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Sensor » śr paź 03, 2007 6:56 am

Tiaaa - Putin obiecał, że wpuści polskie mięcho do Rosji w zamian za to, że nasze się podłożą :lol:
A nasze dziewczyny są patriotkami i wspierają politykę rolną. :lol: :lol:
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Polska Dobrze Gra

Postautor: Paweł 61 » czw gru 20, 2007 5:05 pm

Polska Dobrze Gra W Tym Roku
Paweł 61
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 25
Rejestracja: ndz gru 16, 2007 5:01 pm

Poprzednia

Wróć do Sport

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości