Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Pogaduchy Gimnazjalistów i nie tylko...

Forum uczniów i absolwentów Gimnazjum (również dawnej SP nr 2)

Postautor: Gosiek » wt mar 20, 2007 2:32 pm

a czy ja sie chce klocic??:D nawet jednego wykrzyknika nie uzylam;] troche zle zinterpretowales moja wypowiedz:d wcale nie ostro:d Jesli Cie to dotknelo, to bardzo przepraszam;] W koncu solidarnosc gimnazjalistow musi byc:d Pozdrawiam:)
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: mendel » śr mar 21, 2007 2:28 pm

Z tą solidarnością to nawet dobrze i rzeczywiście trochę mnie poniosło więc także ode mnie wielkie SORY !!!
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: mendel » śr mar 21, 2007 2:34 pm

GIMNAZJALIŚCI
Dzisiaj (jak wszyscy powinni się orientować)w naszym Gimnazjum był dzień wiosny. Moją propozycją może niech będzie wymiana poglądów na temat wrażeń dotyczących tegoż właśnie WYDARZENIA...Piszcie co wam sie podobało w tych konkursach i w tej wiosennej atmosferce...PISAĆ DROGA MŁODZIEŻY !!!
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: Skibek » śr mar 21, 2007 4:16 pm

A no właśnie dobry temat. Gosiek fajny pokaz dałaś ze swoimi kumpelami chyba tam była dżonana tak? No ja też tańczyłem czacze no nie którym sie podobało. Ale Banan mnie rozwalił do łez z tą torebką jak nią machał i prawie by walnoł derektora. Ale Kostek był też powalający jak dyłek pokazał publiczności (był w majtkach :D ) A ta para co miała I miejsce to z pewnością na nie zasłużyła. A szkoda jeszcze że nie było palenia marzanny. Ale marzanna klasy Id byłą gigant a fajne filcoki miała :D
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: cytrynka002 » śr mar 21, 2007 4:42 pm

Chociaż jeden raz 1 d zrobiła coś pożytecznego;];] No Gosiek gratulacje... Taniec 2 a był bardzo fajny... Rozśmieszył mnie do łez;)
...:::Żyj chwilą:::..
cytrynka002
kapral
kapral
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 3:20 pm
Lokalizacja: z bliska

Postautor: VooVoo » czw mar 22, 2007 10:09 am

U mnie kiedyś w jedynce się topiło zawsze w sadzawce marzannę, u Was też się to jeszcze robi??
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Gosiek » czw mar 22, 2007 2:53 pm

Nie VooVoo, nie robi sie...;/ a szkoda...;/ w tym roku marzanna nawet nie byla spalona, bo nasz sanowny Pan MINISTER nie pozwolil kultywowania w szkolach poganskich zwyczajow...;/ a pfe;/

co do gratulacji...;] dziekuje bardzo:* w sumie bardziej naleza sie one Dzoance za Grand Prix, ale w sumie 3 miejsce tesh nie jest zle:d ja jestem zadowolona:D

Tance byly super... jezeli chodzi o technike tanca to IIIc miala ja najlepiej opanowana...takie jest moje zdanie...:] a IIa zrobila poprostu wielkie show...Michal byl niewyjety...ja po ich wystepie glos stracilam prawie totalnie, ale nasze show pizamowe chyba tez sie udalo:d

DZIEN WIOSNY POPROSTU BYL SUPER:D
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: VooVoo » czw mar 22, 2007 3:12 pm

Myślałem że nie daliście się zwariowac i zlewa z Ministra, no ale trudno. Co za konkurs tańca mieliście?? Jakie tańce itd. Napisz coś na ten temat bo niektórzy nie wiedzą :D
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Gosiek » czw mar 22, 2007 7:36 pm

VooVoo z tancow 3 grup sa filmiki na www.gim-izbica.webpark.pl

Kazda klasa miala za zadnie wystawic do konkursu tanca pare ktora zatanczy 4 tance. Do wyboru byly:hip hop, rock, kankan, disco polo, cha-cha, tango, walc. Klasy nie powiem bo sie popisaly.... bylo poprostu super moim zdaniem...;]

A co do ustawy, to pewnie marzanna bylaby palona gdyby nie obecnosc 3 Giertychowskiej w LO;/ ale coz...takie zycie;/

aaa...na stronce jest jeden filmik z Frytka w roli glownej, gdzie glebe zaliczyla...;] VooVoo, posmiejesz sie:D Pozdrawiam
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Gosiek » czw mar 22, 2007 7:36 pm

VooVoo z tancow 3 grup sa filmiki na www.gim-izbica.webpark.pl

Kazda klasa miala za zadnie wystawic do konkursu tanca pare ktora zatanczy 4 tance. Do wyboru byly:hip hop, rock, kankan, disco polo, cha-cha, tango, walc. Klasy nie powiem bo sie popisaly.... bylo poprostu super moim zdaniem...;]

A co do ustawy, to pewnie marzanna bylaby palona gdyby nie obecnosc 3 Giertychowskiej w LO;/ ale coz...takie zycie;/

aaa...na stronce jest jeden filmik z Frytka w roli glownej, gdzie glebe zaliczyla...;] VooVoo, posmiejesz sie:D Pozdrawiam
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: VooVoo » czw mar 22, 2007 9:14 pm

Biedna Frytonka...Co do strony to błąd i d...lipa :D
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Gosiek » czw mar 22, 2007 9:23 pm

ano masz... tu zazalenia juz nie do mnie;]
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Skibek » ndz mar 25, 2007 6:26 am

glebe zalliczyła ale sie cieszyła :D
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Gosiek » ndz mar 25, 2007 10:14 am

a co mialaby sie poplakac??:d ona jest twarda...w mysl zasady bo trzeba byc twardziochem a nie mieciochem:d
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Skibek » pn kwie 30, 2007 4:50 pm

Co tu tak cicho ? A propo naszego gimnazjum znalazłem coś ciekawego http://c.wrzuta.pl/wi18581/275b5ee20010 ... CPNCR&ft=f
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Ptasiek » pn kwie 30, 2007 6:35 pm

Przy czymś takim ptaśkowe dowcipy wymiękają :D :D :D
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: kokeszko7 » pn kwie 30, 2007 7:28 pm

A jakie uprawnienia trzeba mieć do obejrzenia tej strony? Bo u mnie wyskakuje, że ich nie mam :cry:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » pn kwie 30, 2007 7:31 pm

Spróbuj inna przeglądarką. może brakuje Ci jakichś dodatków do "Javy" U mnie chodzi super.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: kokeszko7 » pn kwie 30, 2007 7:34 pm

dzieki ale chyba sobie daruję :cry: Nic mi nie mówia jakies przeglądarki albo tez i "Javy". Nie jestem aż takim komputerowcem... :cry: :oops: :cry:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: aro » śr maja 02, 2007 10:11 pm

strona chodzi w IE, a tą przeglądarkę na pewno masz - jest w standardzie
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gimnazjum im. Augustyna Słubickiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron