Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Obecne gimnazjum

Forum uczniów i absolwentów Gimnazjum (również dawnej SP nr 2)

Postautor: VooVoo » śr sty 17, 2007 5:05 pm

Nie chce poprostu żeby to forum wyglądała jak księga gości Waszego gimnazjum.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Dżoana » śr sty 17, 2007 6:33 pm

VooVoo....czyżbyś miał coś do naszego pisania?
Hym?
Przyjeżdżaj...bo się stęskniłyśmy :PP
ahaaa i to forum nie będzie wyglądało jak księga gości naszego gim. wrrr....
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: kokeszko7 » śr sty 17, 2007 7:45 pm

Z tego forum to w ogóle zrobiło się gadu-gadu a nie tylko Księga Gości... :( :( :(
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Gosiek » śr sty 17, 2007 8:53 pm

nie, no milo nam to slyszec nie Dzoana??;(
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Bluszczykja » sob sty 20, 2007 9:12 pm

A tak spytam... Słyszał ktoś może coś o nowej sali gimnastycznej d;a gimnazjum? Bądź też rozbudowie tej połączonej z LO? Bo coś już było słychać i znowu cisza.. :roll: Warunki są jakie są... a 4 godziny tygodniowo w-f... Jeszce jak ciepło to można ćwiczyć na stadionie, czy na boisku... ale jak zima? :roll: No cóż, miejmy nadzieję, ze przyszłe roczniki będą mialy lepsze warunki :D (Chociaż zapewne te poprzedniejsze miały jeszce gorzej :wink: posuwamy się do przdu i rozwijamy.. nono :D )
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: kokeszko7 » ndz sty 21, 2007 3:40 pm

Na temat sali było juz pisane w temacie"Wdrażanie programu...." :)
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Samosia » pt sty 26, 2007 11:27 am

Pan Lubińskie to bardzo dobry nauczyciel! :D Pozdrawiam również :oops:

A tak wogóle to szkoda, że pan Wysocki odchodzi :( kto będzie nam dowcipy opowiadał i się z nami tak smiał...? Pozdrowienia również dla p. Wysockiego... :)
Samosia
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 15
Rejestracja: wt sty 16, 2007 3:11 pm

Postautor: Samosia » pt sty 26, 2007 11:29 am

Hmmmm... a jesli chodzi o sale to temat spalony! Budują ją już z 10 lat :D i jakoś nie mogą skończyć ;p
Samosia
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 15
Rejestracja: wt sty 16, 2007 3:11 pm

Postautor: mendel » sob sty 27, 2007 11:43 am

Bluszczykja pisze:A tak spytam... Słyszał ktoś może coś o nowej sali gimnastycznej d;a gimnazjum? Bądź też rozbudowie tej połączonej z LO? Bo coś już było słychać i znowu cisza.. :roll: Warunki są jakie są... a 4 godziny tygodniowo w-f... Jeszce jak ciepło to można ćwiczyć na stadionie, czy na boisku... ale jak zima? :roll: No cóż, miejmy nadzieję, ze przyszłe roczniki będą mialy lepsze warunki :D (Chociaż zapewne te poprzedniejsze miały jeszce gorzej :wink: posuwamy się do przdu i rozwijamy.. nono :D )

Ja co nie co słyszałem że ma być postawiona duża hala sportowa i ma być ona połączona z LO oraz z gimnazjum.a prace mają ruszyć z początkiem wiosny (OBY) :D a wf przez 4 godziny tygodniowo to już jest w gimnazjum :? :?
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: Bluszczykja » sob sty 27, 2007 1:33 pm

To się ferie kończą.. :( :( :( I do szkoły trzeba wracać :roll:
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: VooVoo » sob sty 27, 2007 1:43 pm

Dooo naukkiii 8)
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Bluszczykja » sob sty 27, 2007 1:49 pm

Właśnie VooVoo do nauki raz, raz! a nie na forum siedzisz :wink: :wink: :wink: hehhe
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Dżoana » sob kwie 14, 2007 12:20 pm

no...i jak tu się cicho zrobiło, gdy nas zabrakło...
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » sob kwie 14, 2007 12:55 pm

Oj Dzoanka, masz racje;] ale my teraz chyba wolimy sie pb zajac niz forum, na ktorym nic sie tak naprawde nie dzieje....;/ buziaki:*
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Dżoana » śr sie 01, 2007 7:27 am

mógłby się ktoś tak ruszyć i coś napsiać ciekawego...bo bym sobie chętnie poczytała, może nawet się wypowiedziała.
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

obecne gimnazjum

Postautor: maja5 » czw sie 02, 2007 7:27 pm

Jestem pelna podziwu jak pieknieje gimnazjum.Kiedy wrocicie drodzy gimnazjalisci po wakaciach to bedziecie zachwyceni.Nowe posadzki,plytki na scianach no i swietlica nie do poznania.W takiej ladnej szkole to nauka bedzie dla Was przyjemnoscia.Zycze samych dobrych stopni.
maja5
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 144
Rejestracja: sob kwie 28, 2007 2:11 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Gosiek » czw sie 02, 2007 8:48 pm

ooo...zaciekawilas mnie maju;]dobrze, ze mam jeszcze deklaracje do odniesienia w nowym roku;] to bede miala pretekst do odwiedzenia wszyyystkich starych katow;] z reszta z Izbickiego Lo do gimnazjum to daleko nie jest;]
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Skibek » ndz sie 05, 2007 9:19 am

Gosiek pozwól że się wtrocę. Więc idziesz do LO w izbicy? A na kogo chcesz sie potem kształcić?
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Gosiek » ndz sie 05, 2007 9:38 am

dokladnie planow to ja sprecyzowanych nie mam;] a jak mam to moja slodka tajemnica;] i wiesz Skibek, nasze LO nie jest wcale takie najgorsze tylko wiecej poprostu sam pracowac musisz;p Przykladem na to jest pewna dziewczyna, ktora po izbickim LO dostala sie na medycyne bez zadnego problemu... ;]
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Vivaldi » śr lip 09, 2008 3:42 pm

Gosiek pisze:dokladnie planow to ja sprecyzowanych nie mam;] a jak mam to moja slodka tajemnica;] i wiesz Skibek, nasze LO nie jest wcale takie najgorsze tylko wiecej poprostu sam pracowac musisz;p Przykladem na to jest pewna dziewczyna, ktora po izbickim LO dostala sie na medycyne bez zadnego problemu... ;]

Pewnie, że nie.
Kto gdzieś w świecie wie , czytając papierki czym sie różni LO w Izbicy od LO w Lubrańcu, czy Kole ??
Liczą sie efekty nauki w postaci wyników.
Mam znajomego, który dostał się po maturce w naszym LO na dwie renomowane uczelnie i radzi sobie bardzo dobrze.
Sporo ludzi z naszego Lo ma dobre wykształcenie i prace, tylko u nas w głowach jest ten stereotyp : "Bo słabe to LO". Jak sie chce to i ze słabego dla nas mozna sie dostać i wybić w świat !!
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Poprzednia

Wróć do Gimnazjum im. Augustyna Słubickiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron