Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Obecne gimnazjum

Forum uczniów i absolwentów Gimnazjum (również dawnej SP nr 2)

Obecne gimnazjum

Postautor: Gosiek » ndz lis 26, 2006 12:08 pm

Obecnie w gimnazjum tez jest super... oprocz tego, ze szkola juz nie ma hymnu, ale za to dosc surowy regulamin. CZesciowo sie z nim zgadzam, ale nie wszystkie punkty mi odpowiaaja:) Jak zwykle wszyscy narzekaja na pana Lubinskiego, ze za duzo wymaga, ale zapewne pozniej beda go chwalic:) Jak za duzo, to co powiecie (obecni gimnazjalisci) na p.Andrzejeska? Ta pani to dopiero wymaga... p.Justynko, niech pani do nas jak najszybciej wraca!!! Prosimy!!:D a tak wogole, to pozdro dla calego grona pedagogicznego:)
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ron_Artest » pn lis 27, 2006 12:07 pm

zgadzam sie jezeli chodzi o p. Lubinskiego..... zawsze sie na niego narzekalo, a teraz moge z czystym sumieniem powiedziec ze rowny gosc z niego, :lol: choc nie raz dostalem po lapach... bo wtedy jeszcze tego typu kary byly stosowane... :wink:
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of "............ I LOVE THIS GAME!
Awatar użytkownika
Ron_Artest
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 140
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:33 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: rybka » czw lis 30, 2006 2:34 pm

Pan Lubinski chyba nie było osoby która sie go nie bała:( a dokładnie fizyki z nim a teraz po latach jestem mu wdzieczna za to, ze tyle od nas wymagał wspominam go z usmiechem a nie ze strachem tak jak przed laty gdzy szło się na fizyke i zastanawiło się kto będzie pytany...
rybka
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 28, 2006 12:26 pm

Postautor: ...::ShE::... » pt gru 08, 2006 2:18 pm

hehe.. ja tez...:)
a u nas w klasie nie bylo osoby ktora by sie przed fizyka nie uczyla...:)
Żyj z całych sił...Żyj chwilą...Bądź sobą... :)
Awatar użytkownika
...::ShE::...
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: sob lis 04, 2006 3:40 pm

Postautor: Gosiek » sob gru 09, 2006 10:22 pm

Widze, ze "problem" naszego kochanego p.Lubinskiego i fizyki nie jest nikomu obcy:) Pozdrowienia dla wszyskich forumowiczy:) :D
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Bluszczykja » czw gru 14, 2006 9:01 pm

Hmm.. p. Lubiński - mój wychowawca :) Muszę przyznać, że lepiej trafić nie mogłam. Owszem - jest człowiekiem wymagającym, ale dzięki temu się uczymy (nie tak jak z niektórych przedmiotów, na których wręcz można spać :/). Zawsze pomoże coś zorganizować i stawi się za klasą :)
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » sob gru 23, 2006 8:23 pm

bluszczykja z tym się zgadzam:) Pan Lubiński jako wychowawca jes poprostu super:) z Waszych opowiesci wynika, ze mozecie z Nim wszystko zalatwic, kazde przelozenie zprawdzianu i wogole:) Pozdrowienia dla wszyskich forumowiczy:)
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Dżoana » wt sty 09, 2007 3:23 pm

no no...pan Lubiński jest super ziomek :-) (to tak po mojemu) a tak po ładnemu no to...pan Lubiński jest świetnym nauczycielem :P (mój wychowawca) i ja się tu wcale nie podlizuję :-)
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » wt sty 09, 2007 8:42 pm

Nie, nie Asiu...to tylko takie male pochlebstwa w strone p.Lubinskiego:) Pozdowienia dla calego grona pedagogicznego... w szczegolnosci pla p.Lubinskiego, ktorego praktycznie cala ta czesc forum dotyczy:) no, to co...przechodzimy do nastepnego nauczyciela...kogoz by tu wziasc... oczywiscie ja nie mam na celu obrazania i wogole zadnego z naszych kochanych nauczycieli:) moze rzuci ktos jakas propozycje??:)
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Dżoana » śr sty 10, 2007 9:45 pm

pan Wysocki...spoko ziomek. :-) uklony dla Pana :-)
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » czw sty 11, 2007 2:22 pm

o, tak...zgadzam sie z Toba Dzoana w 100%:) Rowniez serdecznie pozdrawiam... szkoda, tylko, ze jush Pan za dlugo z nami nie pobedzie... ale coz..takie zycie... Jeszcze raz pozdrawiam:)
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Skibek » czw sty 11, 2007 5:50 pm

No to nie fer że pan odchodzi znaęłm zam Go dopiero jedno pułrocze ale spoko ziomek jest Pan Wysocki :D
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Dżoana » czw sty 11, 2007 10:40 pm

hihi spoko spoko. Pan nas nie zostawi...:D hihi a jak zostawi, hym...to niech o nas pamięta :D
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Bluszczykja » czw sty 11, 2007 10:46 pm

Nas się nie zapomina :oops: :oops: :oops: heehe (żart)
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » pt sty 12, 2007 9:15 pm

No wlasnie...niech o nas nie zapomina...mam pomysl, ale to jeszcze musze uzgodnic z Wami najpierw na realu, zeby pozniej moc o tym pisac:D w razie czego, to sie Panu Wysockiemu przypomnimy:) przeciez na szczescie istnieje takie cos jak nasze forum, albo gg i telefony:D Pozdrowionka dla wszystkich:D
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Bluszczykja » sob sty 13, 2007 2:34 pm

No to dzieci - śmieci mamy ferie :D :D :D 8)
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » sob sty 13, 2007 9:00 pm

Oj bluszczykja...jak narazie to mamy wolontariat, a nie ferie:pp ferie sie zaczna od poniedzialku:d ajush w piatek wyruszamy do Konina:D:D tylko ciekawe o ktorej??:d Pozdrossy dla calej ekipy z gimnazjum wyjezdzajacej z nami:D :*
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: VooVoo » sob sty 13, 2007 10:05 pm

Ale przepracowane... :roll:
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Gosiek » sob sty 13, 2007 10:58 pm

VooVoo, przepraszam Cie bardzo, ale czy Ty zawsze musisz sie wszystkiego czepiac?? :D nie fochasz sie jush na mnie?:) Pozdro dla forumowiczy:D
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Bluszczykja » ndz sty 14, 2007 8:15 am

Nie macie innych problemów? :D
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Następna

Wróć do Gimnazjum im. Augustyna Słubickiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron