Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Nasze LO jest suuuuuper....

Forum uczniów i absolwentów Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza (Liceum Ogólnokształcące i Zasadnicza Szkoła Zawodowa)

Postautor: Majcher » wt lis 21, 2006 2:49 pm

I Ja miałem zaszczyt skończyć nasze liceum, co to były za czasy! Aż miło powspominać człowiek z miłą chęcią by wrócił z swoim doświadzczeniem zdobytym do tej pory. Ale życie toczy się dalej. Ptasiek widziałem też "ciekawe" numery min: skok z okna z spadochronem zaznaczam że z własnej nie przyuszonej woli. Praktycznie rzecz biorąc następuje powolny rozkład naszej oświaty kiedyś nauczyciel był traktowany z poważaniem a dziś nauczycielami się"bawią' za przeproszeniem. Ale cóż czasy się zmieniają i młodzież też ale niech nie zapominają nie uczą się dla kogoś Tylko dla SIEBIE i na przyszłość!!!!! :twisted:
piechotą do Lata!
Majcher
sierżant
sierżant
 
Posty: 89
Rejestracja: ndz wrz 21, 2003 5:09 pm
Lokalizacja: z niedaleka

Postautor: >>LIDYAH<< » wt lis 21, 2006 5:45 pm

A pamiętasz majcher jak uwiązaleś muchę na własnym włosie i zapuszczałeś na geografii ?
>>LIDYAH<<
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: sob lis 18, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Majcher » wt lis 21, 2006 5:54 pm

Też chciała wyjść na spacerek!!! Ale były i inne numery :D .
piechotą do Lata!
Majcher
sierżant
sierżant
 
Posty: 89
Rejestracja: ndz wrz 21, 2003 5:09 pm
Lokalizacja: z niedaleka

Postautor: kokeszko7 » sob lis 25, 2006 10:58 pm

Pozdrowienia dla mojej wychowawczyni p. Przybyszewskiej :)
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » pn lis 27, 2006 9:56 pm

Treść postu przeniosłem do tematu"przemoc w szkołach". Patrz post niżej. Za pomyłkę przepraszam.
Ostatnio zmieniony śr lis 29, 2006 12:01 am przez Ptasiek, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: blazej » wt lis 28, 2006 11:54 am

Ptaśku tu mamy temat o naszym LO... (twój post nie na temat)
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: rybka » czw lis 30, 2006 1:30 pm

Chciałoby sie wrócić do czasów liceum... ale niestety nie ma takiej możliwości pozdrowienia dla maturzystów z rocznika 2003 i dla Beaty Kruszczyńskiej najlepszej nauczycielki w naszym LO...
rybka
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 28, 2006 12:26 pm

Postautor: Ron_Artest » pn gru 04, 2006 8:27 am

kokeszko7 pisze:Pozdrowienia dla mojej wychowawczyni p. Przybyszewskiej :)


Przylaczam sie do pozdrowien dla p. Przybyszewskiej super pani profesor! :lol:
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of "............ I LOVE THIS GAME!
Awatar użytkownika
Ron_Artest
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 140
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:33 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: ...::ShE::... » śr gru 06, 2006 7:27 pm

mojej też ..:)
wiec rowniez pozdrawiam...:))
Żyj z całych sił...Żyj chwilą...Bądź sobą... :)
Awatar użytkownika
...::ShE::...
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: sob lis 04, 2006 3:40 pm

Postautor: kokeszko7 » ndz gru 10, 2006 7:41 pm

Oj, super było w tym naszym liceum jak to całe pielgrzymki wędrowały na każdej przerwie do "kibelka" na szluga :) (oczywiście tego starego na zewnątrz... :!: ) A jak wracały to taaaaaaaaaaaaka smuga za nimi się ciągnęła..... :oops:

Często z taki wypad trzeba było kupić cegiełkę na rozbudowę szkoły :!:
Teraz przynajmniej wiemy dzięki komu jest taka duża, hahahahaha......... :) :) :)
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Dżoana » sob sty 20, 2007 5:01 pm

boshe...aż boję się iść do tego liceum.
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Duke » śr sty 24, 2007 8:42 pm

napisze tylko tyle: bieda, bieda, bieda!jest coraz gorzej i to nie wcale w kwestii materialnej.kiedy ja konczylem,bylo zle,a start na studia dla najlepszych i to wcale nie na najlepsze kierunki,a teraz?dostaje sie ktos wogole gdzies poza wloclawek?dolączam sie do pozdrowien dla maturzystow '03, dla kruszczynskiej niekoniecznie,byli lepsi!:)pozdrawiam!
Duke
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 03, 2007 9:42 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Samosia » pt sty 26, 2007 11:58 am

Dzoana... nie ma czego sie bac! Jest tylko kilka idiotek ktore mysla ze sa niewiadomo kim i sie woza po szkole a tak naprawde to zwykle idiotki ;D wiesz chyba kogo mam na mysli... ;D Pozdrawiam
Samosia
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 15
Rejestracja: wt sty 16, 2007 3:11 pm

Matura 1994 r.

Postautor: Antypka » pt lut 23, 2007 8:44 am

Miło wspominam czas spędzony w tym ogólniaku..moja wychowawczynią była pani Olejnicka, którą teraz serdecznie pozdrawiam..
Antypka
Antypka
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 pm
Lokalizacja: Koszalin

Postautor: Jaszar » wt mar 13, 2007 1:21 pm

Pozdrawiam Panią Przybyszewską moją wychowawczynię oraz innych psorów z tamtego okresu , szczególnie panią i pana Mikołajczyków no i oczywiście pana Daszykowskiego byłego dyrektora !!!
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: kokeszko7 » wt mar 13, 2007 2:10 pm

hahaha... I znowu Jaszar sie spotykamy! P. Przybyszewska (super!!!) była również moja wychowawczynia, a Daszykowski dyrektorem! No i Mikołajczykowie (angielski, biologia i chemia!!!) :lol: :D :wink:
Jeszcze p. Olszewska- matematyka, Ciotka Wajerka - historia, Rosiak - PO, p. Kosmalska i Parecka - j. polski, Sadowska- goegrafia ...

No i najkochańsza p. woźna - Kostecka. Gdyby nie Ona - to niejeden nie zdałby matury :oops: , hahaha :D :D :D


Ooojjjjjjj, to były czasy :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Jaszar » wt mar 13, 2007 3:40 pm

A WIIIDZISZ !!! Jakby powiedział p. Mikołajczyk no i tak , znaczy sie trzeba wspomnieć o psorze Krzyżanowiczu - fizyka , p. Lange - wf , p. Daszykowska - muzyka , później dołączyła jeszcze panna Rosiak - chemia (aśmy się w niej podkochiwali ... czasami była wręcz speszona) .
Pani Kostecka ... ech kochana pani woźna ... co tu dużo mówić - ukłony do samej ziemi !
A obecnej młodzieży to trudno byłoby wytłumaczyć dyskoteki z tamtych lat , ile trzebabyło się nakombinować , naprosić ............... dobra , starczy
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

nasze lo jest suuuper

Postautor: bryza » wt mar 13, 2007 6:44 pm

Panowie z przyjemnoscią przeczytałam wasze teksty wspomnienia wrócily...... aż się łezka w oku kręci to bylo tak dawno że aż nie wierzę.też pamiętam Panią Olszewską -matma,Pani Kosmalska-j.polski Pan Daszykowski uczył j.rosyjskiego ,Pan Mikołajczyk niektóre nazwiska zatarły sie w pamięci Pani Wożna -dobry duch szkoly zawsze znalazła rade na wszystko.Wszystkich serdecznie pozdrawiam,tych nie wymienionych też.Dobre stare, beztroskie czasy... :D :D :D
bryza
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 69
Rejestracja: czw gru 14, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: z daleka

Postautor: loopez » wt mar 13, 2007 6:53 pm

Wspomnienia niezłe, ale czy udało się Wam coś osiągnąć po ukończeniu izbickiego L.O?? Chodzi oczywiście o dziedzinę "naukę" :D Trzeba było się nadygać aby coś dalej móc robić(sensownego)... niestety pewnie jest tak i dziś:?
Awatar użytkownika
loopez
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: wt lut 06, 2007 4:54 pm

Postautor: Sensor » wt mar 13, 2007 7:23 pm

Czemu nauczycieli nazywacie "psor" i "psorka"? W LO, do którego ja chodziłem byłoby to przyczyną niezłej afery. Oczywiście nie jest to krytyką, bo nie moja to sprawa i jest to tylko interpelacja, ale podziwiam winogrono pedagogiczne, ze sobie pozwala na takie nazewnictwo.
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron