Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



do d.

Miejsce na wasze pozdrowienia...

do d.

Postautor: Monika » sob lip 01, 2006 12:01 am

Pierwsza milosc nie wybiera czy jej chcemy nie pyta nas wcale.Wielka milosc wielka sila zostajemy jej wierni na zawsze...Kocham cie..Przepraszam ze tyle czasu zajelo mi zrozumienie tego....Przepraszam za 25 lecie na ktorym stchurzylam...Za to ze oddalam cie siostrze...Za spotkania na mlynie....Przepraszam ze nie umialam cie kochac..Teraz za to pokutuje..Ja zrozumialam swoj blad i mimo ze mam juz rodzine kocham tylko tylko Ciebie...Prosze wybacz mi wiem ze nie mam szans aby to naprawic....Wysylam ci esy liczac na jakas oznake twojej dawnej milosci ale chyba tylko sie ludze...Nie bede sie podpisywac..Mam nadzieje ze mnie pamietasz...Kocham cie...
Monika
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 02, 2006 7:05 pm

Postautor: jerzy lebioda » czw lis 23, 2006 5:24 pm

Pamietam ciagle twoje piekne niebieskie oczy. Pamietam spotkania w mlynie, w parku i w sklepie u starej wieckowej. Choc mam juz zone, dwie kochanki i siedmioro dzieci to jednak ty zawsze bedziesz itaka do ktorej zmierzam kazdym swoim oddechem. Podobno ludzie tym roznia sie od aniolow ze maja jedno tylko skrzydlo i chcac latac musza przytulic druga osobe. Kiedy przytulalem ciebie latalismy jak kukuruznik. Umowmy sie na spotkanie w arenie. Bede ubrany w zielone spodnie w grochy i marynarke na gola klate. Ty ubierz te cudna niebieska sukienke ktora zwinelismy w domu towarowym. Nie ukrywam ze licze na s*x.
BLACK FORCE
Awatar użytkownika
jerzy lebioda
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 21
Rejestracja: śr lis 15, 2006 7:54 pm
Lokalizacja: near missisipi

Postautor: kokeszko7 » czw lis 23, 2006 9:05 pm

Lebioda! Ten post był chyba do mnie! To ja spotykałem sie we młynie i byłem na 25-leciu! Więc uważaj, bo jak się spotkamy to nie ręczę za siebie!!! :D :D :D
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » czw lis 23, 2006 10:23 pm

"Trzymajcie mnie za nogi i ręce - bo im zaraz łby ukręcę."

Wara mi od mojej pierwszej miłości. I wspomnień o macankach - cacankach! :oops:
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » czw lis 23, 2006 10:45 pm

Ludzie co wy gadacie! Przecież wtedy jeszcze młyn normalnie funkcjonował! Pamiętam jak dzis ! To przecież ONA moja pierwsza miłość.
Odstąpcie od tego tematu !!! :cry: :cry: :cry:
Ostatnio zmieniony czw lis 23, 2006 10:48 pm przez miras, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Krespin » czw lis 23, 2006 10:47 pm

Kochanie na smsy nie odpisuje bo zmieniłem nr telefonu, a żona zabrania mi pisać do kogokolwiek podejrzewając moją słabość do Ciebie.
Najlepiej zadzwoń do mnie chętnie pogadam - mój nr 0542375289

A wam Panowie wara od mojej dawnej miłości :!: :!: :!: :lol:
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: Ptasiek » czw lis 23, 2006 10:48 pm

:oops: Czy to znaczy że nas wszystkich czterech ładowała w bambucha?
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » czw lis 23, 2006 10:50 pm

Ptasiek pisze::oops: Czy to znaczy że nas wszystkich czterech ładowała w bambucha?


Kto wie czy tylko nas czterech :?: :(
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Krespin » czw lis 23, 2006 10:50 pm

zadzwoń do mnie to Ci opowiem

nr jest wyżej , zapamiętasz ?
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: rossa » czw lis 23, 2006 10:55 pm

co z was za obrzydliwe samce myślicie tylko o jednym a nic o uczuciu :(
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » czw lis 23, 2006 11:00 pm

Ależ Rossa: pewno że to było u-czucie.
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » czw lis 23, 2006 11:01 pm

rossa pisze:co z was za obrzydliwe samce myślicie tylko o jednym a nic o uczuciu :(


Wiesz że miłość to uczucie głupie
zaczyna się na ustach a kończy się na d...e. :wink:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: rossa » czw lis 23, 2006 11:02 pm

paskudne ptaszysko.i mirasisko czucie czucie ja o milosci pisze. wiadomo chlop tylko jajami mysli
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » czw lis 23, 2006 11:05 pm

No no : czasem jeszcze podjęzykowym probierzem alkoholowym.
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: miras » czw lis 23, 2006 11:11 pm

rossa pisze:paskudne ptaszysko.i mirasisko czucie czucie ja o milosci pisze. wiadomo chlop tylko jajami mysli


Czyli mówisz że miłość to nie jest uczucie? W takim razie czym według Ciebie jest "miłość"?
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: rossa » czw lis 23, 2006 11:18 pm

miłość he nie jestem w stanie ci opisać bo taka mądra nie jestem. to nie tak łatwo zebym opisala ci wszystko na forum. i to jednym wypracowaniem.
napewno to rzecz piękna miła i przyjemna ale nie temat to o miłosci tylko o dd
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Sensor » pt lis 24, 2006 8:35 pm

Rosso - chłop nie myśli jajami - on ma mózg i penisa. Krwi natomiast w sam raz na tylko jedo z nich. Jak tu przybywa, to tu odpływa.. Poza tym pamiętaj - penis w stanie wzwodu nie ma wyrzutów sumienia - taka już chłopa konstrukcja :wink:
A ja tam nie pamiętam, żebym we młynie... o qźwa - może ja jestem tym mężem z którym Monia ma założoną podstawową komórkę i dopiero się dowiedziałem.. OSTATNI... :x Moja stara ma siostę.. nie jedną. Tylko który to szwagier.. Jurek Lebioda? Kokeszko (to młynarz był)?Ptasiek, Krespin, a może Miras?
Wszyscy się przyznali.. :cry:
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Krespin » pt lis 24, 2006 8:44 pm

Bracie, czy to ważne który , rodzinę trzeba szanować :wink:

Głowa do góry, chyba Ci tak nie ciąży :twisted: na głowie - jeszcze są małe, przez drzwi się zmieścisz. Pięciu to nie jedenastu :lol: :lol: :lol:
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: kokeszko7 » pt lis 24, 2006 8:48 pm

A mówiłem, że to ja!!! Młyn był mój!!!!!! :lol:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Arizona » pt lis 24, 2006 9:25 pm

Hahahahahahhahhaaa.....

Halo! Uwaga, Panowie wzdychający (wszyscy czterej ;) ) do autorki tego tematu.... Czy każda z Waszych Żon ma siostrę???? Poza Panią Sensorową, bo o jej siostrach już wiemy ..... ;)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Następna

Wróć do Pozdrowienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron