Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



szukam samochodu do ślubu

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

szukam samochodu do ślubu

Postautor: anetkaryb » śr lip 09, 2014 7:36 am

Dzień dobry,
poszukuję auta do ślubu, dlatego proszę wszystkich forumowiczów o pomoc:) znacie może kogoś, kto ma auto do wynajęcia?
Proszę o informacje Aneta
anetkaryb
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 09, 2014 7:33 am

Re: szukam samochodu do ślubu

Postautor: miras » sob lip 12, 2014 5:45 pm

Podobno w Brdowie gość wynajmuje do ślubów.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Re: szukam samochodu do ślubu

Postautor: Piotrek1 » śr lip 16, 2014 5:22 pm

Witam !!!
Oferuję wynajem zabytkowej limuzyny Lincoln Continental z 1975 r w wersji kolekcjonerskiej bądź Chryslera Sebringa w wersji cabrio.
Prezentację aut można zobaczyć na https://www.facebook.com/pages/Zabytkow ... 0526324416 albo na stronie www.lincoln-torun.pl
Gorąco polecam i pozdrawiam
Piotrek
Piotrek1
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 16, 2014 5:13 pm

Re: szukam samochodu do ślubu

Postautor: romanchwialkowski » ndz lip 20, 2014 6:14 pm

Ja mam takiego żuczka żółtego 4,2 litra pojemności 135 KM auto jest dwuosobowe:) Zdjęcia na mojej stronie https://www.facebook.com/roman.chwialkowski .proszę szukać w mojej galerii
romanchwialkowski
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 6:10 pm

Re: szukam samochodu do ślubu

Postautor: infos » pt sie 01, 2014 12:12 pm

Jest także możliwość muzycznej oprawy mszy ślubnej. Zapraszam.
infos
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 01, 2014 12:10 pm

Re: szukam samochodu do ślubu

Postautor: Kasia 28 » śr wrz 24, 2014 8:42 pm

Może opel insignia?
Kasia 28
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 3
Rejestracja: śr wrz 24, 2014 8:37 pm


Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron