Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Picie alkoholu w sklepach

Ploty, ploteczki.. ;)

Picie alkoholu w sklepach

Postautor: Maja30 » śr gru 15, 2010 9:04 am

Witam wszystkich serdecznie nie dawno przeprowadziłam się do Izbicy kujawskiej bardzo fajne miasteczko ale jest jeden problem mieszkam nie daleko sklepu spożywczego u pani Ciesielskiej chodzi mi o sklep w centrum miasta ,tam nie ma dnia zeby nikt nie stał z alkoholem w ręku od rana do pożnych godzin wieczorowych nie długo nie bedzie można przejść a dzieci wchodza do sklepu i patrzą na to towarzystwo przykro że kobieta która ma dzieci i wnuczke pozwala na picie w sklepie , ekspedientka nie słyszy co chcę kupić gdzie jest policja w tym miasteczku .
Maja30
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 10
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 3:56 pm

Re: Picie alkoholu w sklepach

Postautor: spajk » śr gru 15, 2010 12:45 pm

Posterunek Policji -Izbica Kuj. ul. Nowomiejska 20a
spajk
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 18, 2010 3:09 pm

Re: Picie alkoholu w sklepach

Postautor: plk.Kwiatkowski » śr gru 15, 2010 12:47 pm

wydaje mi się że nikt nikogo nie zmusza do picia mam życzenie to pije i tyle....a dzieci to i tak napatrzą się w domach jak rodzice piją ....jeszcze trochę to nie wolno będzie oddychać...
plk.Kwiatkowski
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 13, 2010 7:31 am

Re: Picie alkoholu w sklepach

Postautor: mojaulica » śr gru 15, 2010 8:26 pm

Prawo zabrania picia w miejscach publicznych. Komisja alkoholowa nie robi nic poza pobieraniem pieniędzy za fikcyjną działalność. W takim miasteczku jak Izbica gdzie wszyscy się znają, wiedzą wszyscy w którym sklepie się pije, gdzie odbywa się handel alkoholem. Władza udaję że rządzi, komisja alkoholowa udaje że walczy z pijaństwem, policja udaje że nie wie kto handluje alkoholem. Komisja alkoholowa robi kontrole ale w sklepach "czystych", nigdy natomiast w sklepach gdzie wszyscy wiedzą że się pije min: na ul: Szkolnej, to jest jawne przyzwolenie, ale podobno pieniądz nie śmierdzi. Wydaje mi się że nie które pieniądze śmierdzą i są bardzo brudne.
mojaulica
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 29
Rejestracja: czw maja 22, 2008 8:18 am
Lokalizacja: Izbica-kuj.

Re: Picie alkoholu w sklepach

Postautor: plk.Kwiatkowski » śr gru 15, 2010 9:15 pm

niech sobie piją ich sprawa wedle mnie mogą pić za moje nie piją i mnie to wcale nie boli ....... :D
plk.Kwiatkowski
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 16
Rejestracja: sob lis 13, 2010 7:31 am

Re: Picie alkoholu w sklepach

Postautor: alex1795 » pt cze 22, 2012 10:24 pm

plk.Kwiatkowski pisze:niech sobie piją ich sprawa wedle mnie mogą pić za moje nie piją i mnie to wcale nie boli ....... :D

No niech pija ale niech sobie kupia i wypija w domu a nie jak u mnie (wies w okolicach Izbicy gdzie sklep ma Pani ktora wszyscy z okolic znaja bo ma ich kilka) mysli ze ja wszyscy lubia a tak naprawde lubia ja tylko "menele" bo inaczej o nich nie mozna napisac i nie mozna nawet nic kupic bo w sklepie jest ich tylu ze reki nie da sie wcisnac! A do tego jeszcze po alkoholu za kierownice wsiadaja no i co gdzie jest nasza Izbicka policja? Przeciez znajomych z pod sklepu nie zatrzymaja
alex1795
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 11
Rejestracja: wt cze 19, 2012 2:23 pm
Lokalizacja: Izbica

Re: Picie alkoholu w sklepach

Postautor: amely » sob cze 23, 2012 3:29 pm

To zgłoś policji, jak wiesz kto jedzie po alkoholu. Nic prostszego, na pewno sprawdzą.
amely
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 14
Rejestracja: śr sie 09, 2006 12:01 pm
Lokalizacja: Izbica

Re: Picie alkoholu w sklepach

Postautor: alex1795 » ndz cze 24, 2012 1:46 am

No to bedzie ze konfident(chociaz to moj obowiazek) a inna sprawa to zanim nasza Izbicka policja sie ruszy to ta osoba bedzie juz w domu a nawet silnik juz wystygnie
alex1795
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 11
Rejestracja: wt cze 19, 2012 2:23 pm
Lokalizacja: Izbica

Re: Picie alkoholu w sklepach

Postautor: kaniaz » ndz sie 26, 2018 3:13 pm

jak ma kolo dom to niech w nim pije a nie w sklepie
kaniaz
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 22, 2018 10:21 pm


Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron