Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Mechanik samochodowy

Wypowiadajcie się na temat wszystkiego co się dzieje w naszym miasteczku i okolicach !

Moderator: blazej

Mechanik samochodowy

Postautor: nowa_30 » czw cze 30, 2011 5:41 pm

który najlepszy w Izbicy ???
nowa_30
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 29, 2011 8:03 pm

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: dawid » sob lip 02, 2011 11:12 am

p. Biernacki - tanio i fachowo. :)
dawid
kapral
kapral
 
Posty: 32
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 1:52 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: Vivaldi » ndz paź 02, 2011 6:36 pm

Byłem dwa razy u p.Biernackiego i już nie pojade za żadne skarby.
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: dawid » pt paź 07, 2011 6:02 pm

Dlaczego?
Przynajmniej facet montuje nowe części a nie tak jak znany wszystkim pewien mechanik co wkłada do samochodu używane części i wkręca ze są nowe...
dawid
kapral
kapral
 
Posty: 32
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 1:52 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: ElFi » ndz sty 08, 2012 7:44 pm

U mnie po wymianie paska rozrządu zaczęła przeciekać pompa wspomagania, i to tak, że w ciągu miesiąca płyn schodzi do zera. Wcześniej nic nie musiałem dolewać. Kazałem też wymienić uszczelkę pod głowicą bo silnik był mokry. Po wymianie uszczelki zaczęło cieknąć bardziej niż przed. Miałem problem z reklamacją no bo "przecież nowa uszczelka nie może cieknąć". Zamówili drugą i ta nie ciekła, ale kazali za nią ponownie zapłacić (ostatecznie nie zapłaciłem). To nie wszystko, po naprawie żle domykała się maska (pokrywa silnika, przednia klapa - nie wiem jak ją nazwać) - okazało się, że górna plastykowa osłona silnika została zamontowana od innego samochodu. Była podobna, ale jednak się trochę różniła. Dzięki mojej szybkiej reakcji odzyskałem swoja osłonę. To wszystko w ramach jednej naprawy - dobrze, że nie kazałem naprawiać więcej rzeczy.
Nie wiem czy to przypadki, czy umyślna działania, czy sprawka właściciela czy jakiegoś mechanika - od tej pory unikam tego warsztatu.

Jeszcze reklamowałem akumulator bo zaczął słabo zapalać (kończyła sie gwarancja), niby gdzieś tam wysłali, wrócił z adnotacją, że nie naładowany (a alternator 90A). Jakiś czas podładowywałem, ale po trzech miesiącach miałem dość i kupiłem nowy. Od tej pory zapomniałem o akumulatorze.
ElFi
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 10
Rejestracja: pn sie 13, 2007 8:19 pm

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: ElFi » ndz sty 08, 2012 7:46 pm

Zapomniałem, a może to ważne, było to w roku 2008 lub 2009 u p. Biernackiego.
ElFi
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 10
Rejestracja: pn sie 13, 2007 8:19 pm

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: dawid » sob sty 14, 2012 7:20 pm

Ja na p. Biernackiego nie narzekam, zawsze jak mój ojciec przyjeżdża z pracy z zagranicy to p. Biernacki potrafi inny samochód z kanału zdjąć żeby naprawić nasz. Ale już o panu (zapomniałem nazwiska) który ma warsztat nie moge czegoś takiego powiedzieć. Jeszcze jak miałem stary samochód przepalił się tłumik końcowy. Mechanik twierdził że jest on nowy ale nie było do niego żadnej gwarancji. Po jakimś czasie tłumik znowu się przepalił ( a powinien wytrzymać jeszcze hohho i jeszcze dłużej) a mechanik na to ze nie ma zadnej gwarancji i on tego nie wymieni i nie zwróci pieniedzy. Słyszałem też inne opowieści na jego temat ale nie będe przytaczał bo moze sa tutaj osoby ktore tego doswiadczyły i ta sa ich sprawy. Ja jestem zadowolony z p. Biernackiego i tam powierzam swój samochód. Pozdrawiam ;)
dawid
kapral
kapral
 
Posty: 32
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 1:52 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: MichałMechnik » wt wrz 08, 2015 8:13 am

A wiedzie gdzie naprawiają u nas w mieście silniki elektryczne czy nie dam rady tego tu na miejscu naprawić ?
MichałMechnik
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 08, 2015 8:11 am

Re: Mechanik samochodowy

Postautor: miroslaw333 » pn kwie 15, 2019 2:52 pm

Ja zawsze mechanika znajduje bez problemu i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.Tak naprawdę to każdy byłby bardzo zadowolony.
miroslaw333
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 12, 2019 10:39 am


Wróć do Ogólne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron