Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Kol-Net nowy internet radiowy

Ploty, ploteczki.. ;)

Kol-Net nowy internet radiowy

Postautor: zapol » czw wrz 02, 2010 10:51 am

Witam
Jestem użytkownikiem R-link i nie bardzo jestem zadowolony. Internet działa wolno, muli, ma lagi i na dodatek jest drogi. Alternatywą może być oferta konkurencji z Koła. Należy tylko zebrać odpowiednią liczbę chętnych żeby założyli serwer w Izbicy Kujawskiej. Trzeba przyznać, że są tani. Oto link do strony: www.kol-net.pl
Zainteresowanych zapraszam na PW.
Pozdrawiam
zapol
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 9:39 pm

Re: Kol-Net nowy internet radiowy

Postautor: mendel » czw wrz 02, 2010 12:15 pm

Teraz pytanie czy 3 operatorów w takiej małej mieścinie jak izbica Kujawska sie utrzyma :D
----Mowa jest srebrem,milczenie złotem----
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Re: Kol-Net nowy internet radiowy

Postautor: zapol » pt wrz 03, 2010 6:43 am

dla nas to lepiej
im większa konkurencja tym niższe ceny i lepsza jakość usług
zapol
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 4
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 9:39 pm

Re: Kol-Net nowy internet radiowy

Postautor: kaniaz » ndz sie 26, 2018 3:14 pm

zapewne najlepszy dostawca przetrwa i takie rozwiązanie mi się podoba
kaniaz
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 22, 2018 10:21 pm


Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron