Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Miejsce na finiszu rozgrywek w sezonie 2008/2009

Piłka nożna w miejscowym wydaniu ;-)

Moderator: blazej

Na którym miejscu zakonczy rozgrywki MGKS Kujawianka

Premiowane awansem
2
25%
Srodek tabeli
4
50%
Spadek
2
25%
 
Liczba głosów : 8

Sparingi

Postautor: franklini » pt sty 16, 2009 9:08 pm

Sparingi Kujawianką przed wiosenną rundą rozgrywek 2009

17.01 - Lider Anwis - stadion OSiR, sztuczna nawierzchnia
24.01 - Ziemowit Osięciny, stadion OSiR, sztuczna nawierzchnia
28.01 - Włocłavia Włocławek, stadion OSiR, sztuczna nawierzchnia
07.02 - GKS Sompolno
14.02 - Kujawiak Kowal
21.02 - LTP Lubanie, stadion OSiR, sztuczna nawierzchnia
28.02 - Kujawianka Strzelno
07.03 - Sparta Konin, sztuczna nawierzchnia w Koninie

więcej wiadomości na temat Kujawianki znajdziecie na www.kujawiankaizbica.futbolowo.pl
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Jaro_Jagr » ndz sty 18, 2009 2:24 pm

"Nieprawdopodobne, a jednak 16:0, bo takim wynikiem zakończyło się spotkanie towarzyskie pomiędzy Liderem Anwis Włocławek a Kujawianką Izbica Kujawska..."

Dajcie spokój przecież to B klasa
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Kujawianka

Postautor: franklini » ndz sty 18, 2009 3:07 pm

No niestety, dostaliśmy lanie od Lidera Włocławek, strzelili nam aż 16 goli, 5 strzelił największy gwiazda tego zespołu Billy Abbott. U nas co prawda nie grało 4 podstawowych zawodników, ale to nie usprawiedliwia naszej porażki. Fakt jest faktem, jeśli nie wzmocnimy drużyny przed tą runda, a np w danym meczu ligowym zabraknie 4 kluczowych zawodników to będziemy dostawać baty, bo prawdopodobnie u nas nie będzie grał już Kaczorek i Robert Wesołowski i Sali leczy uraz. Wzmocnienia są koniecznie potrzebne, bo kadra robi się co raz szczuplejsza.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Jaro_Jagr » ndz sty 18, 2009 3:17 pm

skoro ten Abbott taki dobry to czemu gra w B klasie ? sciagnąc go do nas :)

ale sadze ze on wiecej dostaje $ w B klasie jak nie jeden w 4 lidze
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Kujawianka Izbica

Postautor: franklini » ndz sty 18, 2009 3:24 pm

Zgadza się, mimo że Abbott gra w B klasie to za grę dostaje więcej niż nie jeden, który gra w IV lidze. Ponadto Abbott, także trenuje grupy młodzieżowe w Liderze Włocławek. Naszych działaczy niestety nie stać, na sprowadzenie tak klasowego zawodnika, a szkoda.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ron_Artest » pn sty 19, 2009 6:47 am

16-0???????????????? ;OOOOOOOOOOOOOOO nice;]
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of "............ I LOVE THIS GAME!
Awatar użytkownika
Ron_Artest
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 140
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:33 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Re: Kujawianka

Postautor: bob budowniczy » pn sty 19, 2009 9:10 am

franklini pisze:, 5 strzelił największy gwiazda tego zespołu Billy Abbott. .


16:0 ?????????????????

A Billy to żadna gwiazda franki, zwykły kopacz, tylko z naszej perspektywy wygląda jak gwiazdor, pogrywał nieco w ŁOKIETKU BRZEŚĆ później przeniósł się do swojej ojczyzny tam jakieś ogony grywał w bliżej nie określonej lidze angielskiej..........

Co innego Paweł Abbott........on grał nieco więcej w klubach angielskich okolice League Two (IV liga).........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Abbott

Postautor: franklini » pn sty 19, 2009 4:12 pm

Wiadomo, że Pawle jego bracie więcej wiadomo każdemu kibicowi, ale Billy to też ciekawy zawodnik, grał m.in w Kujawiaku Włocławek, Unii Janikowo a później w ligach angielskich, ale co wyprawiał z nami podczas sparingu, po prostu bawił się piłką i każda drużyna w naszym regionie chciała by mieć go w składzie. Ten zawodnik sam potrafi rozstrzygnąć losy meczu, byłem rok temu na sparingu, to Abbott od połowy boiska minął czterech naszych graczy, kiwnął bramkarza i wpakował piłkę do siatki, klasa sama w sobie. W ostatnim sparingi stzrelił 5 goli i każda akcja od niego się zaczynała.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Jaro_Jagr » pn sty 19, 2009 7:12 pm

Paweł gra cały czas w Darlington 4 liga angielska czyli wiadomo ktora nasza :) a wiadomo nie ma co czy gwiazda czy nie jest dobry jak na amatorskie kluby Tatuś Bogaty ale niestety za hajs talentu sie nie kupi
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Re: Kujawianka

Postautor: Jaro_Jagr » pn sty 19, 2009 7:13 pm

później przeniósł się do swojej ojczyzny

on jest Polakiem tak samo jak Billy :)
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: franklini » pn sty 19, 2009 7:47 pm

Jaro, ja doskonale wiem kto to jest Billy Abbott i jakie prezentuje umiejętności. Jego brata Pawła też znam, kiedyś w barwach Łokietka Brześc Kujawski w meczu z nami strzelił chyba z 10 bramek. Później grał w ŁKS Łódż
a następnie w ligach angielskich Preston itd. Szkoda np, ze u nas taki Abbott nie gra, bo tak może byśmy nie przegrywali 16:0.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Jaro_Jagr » pn sty 19, 2009 8:09 pm

yy no to fajnie ze znasz

Ja pamiętam jak Paweł miał zawsze najnowsze buty, a my chłopaki z Kuajwianki tylko moglismy sobie popatrzeć , zawsze sie wiadomo zazdroscilo ale było mineło
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: Jaro_Jagr » pn sty 19, 2009 8:10 pm

franklini pisze:Jaro, ja doskonale wiem kto to jest Billy Abbott i jakie prezentuje umiejętności. Jego brata Pawła też znam, kiedyś w barwach Łokietka Brześc Kujawski w meczu z nami strzelił chyba z 10 bramek. Później grał w ŁKS Łódż
a następnie w ligach angielskich Preston itd. Szkoda np, ze u nas taki Abbott nie gra, bo tak może byśmy nie przegrywali 16:0.


wtedy by było 11:0 odliczając bramki abota :D
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: franklini » pn sty 19, 2009 8:19 pm

Wiadomo Abbott dobry piłkarz, ale my musimy się zastanowić co zrobić z naszą drużyną, bo dostwac baty 16:0 to nie smakuje najlepiej, wszyscy z nas się śmieją, co wy proponujecie , jakie zmiany??
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Jaro_Jagr » wt sty 20, 2009 12:39 am

Proponuję zmiany zacząć od góry, pozdejmować "Fryzjerów" ze stołków a zatrudnić kogoś komu zależ a nie tylko tych co widzą w tym swoją promocje i korzyści dla siebie a na trybunie podczas meczu drą najgłośniej mordę do piłkarza "za co ty pieniądze dostajesz"
Nawet gdy piłkarze są świetni w drużynie a szefostwo daje przysłowiowej *** w swoich obowiązkach to wyników nie bedzie.Można to nawet dostrzec po kilku potegach eu. Piłki. Pomyślmy o Sprowadzeniu porządnego Szefostwa a pózniej Pomyślmy o sprowadzeniu porządnego Piłkarza(y)
Zerowym zaangażowaniem ze strony włodarzy Kujawianki jest to ze to wlasnie Wy a nie Oni wypuścili Szaliki Kujawianki... "Bad Santa"
Wogóle przyczepie sie jeszcze do samego obiektu.. Rzygać sie chce na widok tych ławek i tej ob skórnej siatki co to nazywają ogrodzeniem obiektu sam budynek wygląda gorzej niż wojskowa latryna.Ja sie Pytam na co te pięniądze ida ?? ?? ?? nie licząc pensji zawodnikow Na co one IDĄ !?
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: bob budowniczy » wt sty 20, 2009 8:41 am

Jaro_Jagr pisze:Paweł gra cały czas w Darlington........................ Tatuś Bogaty ale niestety za hajs talentu sie nie kupi


Jaro_Jagr na szczęście nie można kopić talentu za pieniądze.......na szczęście
A jeśli chodzi o władze Kujawianki to nawet nie chce mi się pisać, na ich temat bo to zupełne dno, a dopełnieniem całego tego kabaretu są te szaliki które franki wymyślili i chwała im za to, natomiast władze naszej naszego klubu nie maja ochoty robić nic. Okoliczne gminy inwestują w sport, infrastrukturę itp a u nas.......cisza.......Jakie władze miasta, takie władze kulturalne(m-gok) ............takie władze sportowe........sięgamy dna, tylko czy można opaść jeszcze bardziej..........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: timon » wt sty 20, 2009 8:59 am

Jaro_Jagr napisal:

Pomyślmy o Sprowadzeniu porządnego Szefostwa a pózniej Pomyślmy o sprowadzeniu porządnego Piłkarza(y

popieram kolege w 100 %
wladze, wladze, wladze to jest prawdziwy sukces
zobaczcie jak wiele u nas trzeba zrobic, zamiana pokoleniowa na stolku burmistrza, goku, prezesa klubu itp a wiec do pracy rodacy..................


Co do slow boba, mysle ze mozna upasc jeszcze nizej, wybierajac tych samych kolesi ktorzy mieli okazje sie wykazac i jak zwykle nic to nie zmienilo

z wlasnych obserwacji widze jak sytuacja wyglada a mianowicie do wladzy dochodza mlodzi ktorym sie chce, starsi owszem pomagaja i takie struktury osiagaja sukcesy

unas niestety jest odwrotnie mlodych sie niszczy, spycha i tlamsi a starzy nic nie robia tylko pierdza w stolki i narzekaja ze teraz to mlodzi za piwem sie uganiaja
Awatar użytkownika
timon
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: pn sty 12, 2009 7:42 am

Postautor: czerwonamorda » wt sty 20, 2009 9:48 am

panowie , kto opusci z wlasnej woli tak dobre posadki, selekcja naturalna sie klania
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Kujawianka

Postautor: franklini » wt sty 20, 2009 7:43 pm

Poniekąd wszyscy macie racje, od kilku sezonów Kujawianka ślizga się po tej V lidze, a nasi działacze nie czynili jakiś kroków, żeby tą sytuację poprawić. Teraz w tej rundzie zajmujemy 5 miejsce, ale jak wy wcześniej napisaliście nie wierzycie naszym działaczom, że chcą awansować do wyższej klasy rozgrywkowej. Ja tez im nie wierze, że awansujemy, po prostu mamy jeszcze za słabą kadrę na V ligę, a co tu mówić o IV lidze. To, że mamy 5 miejsce, to duża w tym zasługa naszego trenera Jarosława Grzesiaka i Damiana Kotkowskiego.

Macie racje, że nasi działacze nie wykazują żadnej inicjatyw, w tym roku Kujawianka obchodzi 60 lecie klubu i ja myślę, że np powinni zorganizować jakieś spotkanie towarzyskie na tą okazję, np zagrać taki mecz z Lechem Poznań czy coś takiego, a to będzie wielkie wydarzenie w klubie i w naszym mieście. Tak ja np ostatnio do nas przyjechali koszykarze Anwilu.

Co myślicie o tym pomyśle???
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Jaro_Jagr » wt sty 20, 2009 9:03 pm

myślę że z tym Lechem to Lekka przesada :p wątpie zeby byly na to srodki tak czy siak sie pewnie uchlają w szatni jak to bywa zwykle na zakonczenie sezonu
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

PoprzedniaNastępna

Wróć do MGKS Kujawianka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron