Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



show must go on

Miejsce na wasze pozdrowienia...

show must go on

Postautor: Observator » ndz paź 08, 2006 4:59 pm

no i nareszcie zapodalem sobie konto na forum :D:D:D od razu przepraszam za wpisy :)) :PP (zart) i z gory pozdrawiam dół :) :lol:
Observator
 

Postautor: VooVoo » ndz paź 08, 2006 8:34 pm

Witam witam koleżko z sąsiedztwa!! 8)
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Krespin » wt paź 10, 2006 11:20 pm

To Wy się znacie ???
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: Observator » śr paź 11, 2006 10:14 am

no a dziwne :D
Observator
 

Postautor: Krespin » śr paź 11, 2006 9:34 pm

Poniekąd - tak.
Z tego wszystkiego to aż mnie zęby rozbolały... :oops:
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: Gość » czw paź 12, 2006 10:28 am

Człoooowieniuuu-razem grandziliśmy zawsze na dzielni od najmłodszych latek 8)
Gość
 

Postautor: VooVoo » czw paź 12, 2006 10:31 am

Zapomniałem się zalogować, ale to byłem ja- Wacław Jarząbek.Co dziwnego w tym że się znamy?? >>>>MGR<<<<
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Observator » pt paź 13, 2006 6:49 am

to idz do dentysty :|Daleko nie masz / VooVoo MGR Rulezz
Observator
 

Postautor: Krespin » pt paź 13, 2006 12:45 pm

Obserwatorze - nie chciej , żebym Ci je pokazywał.....
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: Observator » sob paź 14, 2006 12:38 pm

jezeli to grozba, to w bardzo humorystycznym wydaniu... to fajnie ze umiesz smiac sie z siebie i ze swojego jakby nie patrzec i czuc uzebienia :D jestem tu nowy i widze ze odrazu jakis 'rayan' sie na mnie napina nie ladnie tak.w moim wpsie nie bylo za grosz zlości ale jezeli ciebie dziwi ze ja i moj Amigo VooVoo sie znamy to z drugiej strony mnie nie dziwi ze nie chwytasz prostych zartow... wiecej luzu Proszę Panią :D:D:D i sadzac po twoim wpisie twpje zeby nie sa w zbyt dobrym stanie... :roll: :P :roll: :P :lol: :lol: :lol:
Observator
 

Postautor: Krespin » ndz paź 15, 2006 8:27 pm

To też proponuje zamknąć !!!

Proponuje stworzyć forum dla dzieci, by mogły więcej Emotikonek pokazywać sobie na wzajem...
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: VooVoo » ndz paź 15, 2006 8:51 pm

Znów się sadzisz do mnie czy co??
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm


Wróć do Pozdrowienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron