Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Zmiany... Zmiany... Zmiany!!!!

Piłka nożna w miejscowym wydaniu ;-)

Moderator: blazej

Zmiany... Zmiany... Zmiany!!!!

Postautor: Ron_Artest » pn sty 29, 2007 8:39 am

no doszly mnie sluchy ze zarzad naszego klubu zrobil duze zmiany w sztabie szkoleniowym... oraz w skladzie naszej Kujawianki! :o
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of "............ I LOVE THIS GAME!
Awatar użytkownika
Ron_Artest
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 140
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:33 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: miras » śr sty 31, 2007 5:48 pm

No to chyba nie wiesz wszystkiego ?
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ron_Artest » śr sty 31, 2007 9:08 pm

miras pisze:No to chyba nie wiesz wszystkiego ?


no nie wiem.. a Ty wiesz? to sie podziel newsem! 8)
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of "............ I LOVE THIS GAME!
Awatar użytkownika
Ron_Artest
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 140
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:33 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Observator » pt maja 23, 2008 5:04 pm

przez 4 lata rzodow prezesa Mikołajewskiego zmienilo sie wiele... naprawde wiele... na gorsze.
Observator
 

Postautor: kokeszko7 » sob maja 24, 2008 6:22 pm

Tak jak w ROL-TRAKU :(
Aby tylko swoją kieszeń nabić :( a pracownikowi dać 700 zł. wypłaty :(
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Re: Zmiany... Zmiany... Zmiany!!!!

Postautor: suman » czw lip 18, 2013 10:33 am

Widzisz Qjawa
temat stary ale czytany przez nowowstępujących w szeregi forumowiczów, a co się z tym wiąże tak zwane nabijanie sobie postów. Ale dajmy im czas, może sami podejmą jakiś temat i będą go wtedy pilnowali i "pielęgnowali"
suman
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 18, 2013 10:31 am


Wróć do MGKS Kujawianka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron