Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Zarząd Kujawianki

Piłka nożna w miejscowym wydaniu ;-)

Moderator: blazej

Jak wy oceniacie zarząd Kujawianki??

Pozytwnie, robią dużo dobrego dla klubu
0
Brak głosów
Raczej negatywnie, nasz klub od kilku sezonów stoi w miejscu
7
100%
 
Liczba głosów : 7

Zarząd Kujawianki

Postautor: franklini » pn sty 12, 2009 8:38 pm

Witam. Pora na nowy temat w dziale MGKS Kujawianka Izbica Kujawska. Tym razem postanowiłem dodać temat naszego zarządu i zapytać się was, jak wy oceniacie ten zarząd???. Zapraszam do dyskusji.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Zarząd

Postautor: franklini » wt sty 13, 2009 9:00 pm

Już 22 marca rusza runda wiosenna rozgrywek. W sobotnim wydaniu gazety pomorskiej przeczytałem, że nasi działacze w tym sezonie postawili sobie za cel awans do IV ligi. Pewnie, że bardzo bym chciał, ale żeby myśleć o awansie do IV ligi, trzeba się liczyć niestety z wydatkami, chodzi mi tu o pozyskanie wartościowych zawodników, bo z tymi co grali w rundzie jesiennej chyba raczej nie awansujemy. Więc teraz nasz zarząd powinien wziąsc się do roboty, bo awans sam nie przyjdzie.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: czerwonamorda » wt sty 20, 2009 10:56 am

nasi działacze w tym sezonie postawili sobie za cel awans do IV ligi



jeden z lepszych zartow jakie slyszalem,awans, po co zeby kopali nas w 4 lidze, do awansu trzeba ludzi, nie mowie o chlopakch ktorzy graja ale o zarzadzie ktory bedzie cos robil w tym kierunku a nie glupoty opowiadal
troche przyzwoitosci panowie
moje teksty
to zabawa
moje slowa
moja sprawa

http://www.youtube.com/watch?v=RDzChLnAWTg ogladac!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
czerwonamorda
sierżant
sierżant
 
Posty: 88
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 1:39 pm

Postautor: bob budowniczy » wt sty 20, 2009 1:28 pm

awans..........chyba jak postawia w miejscu stadionu market Avans to będzie awans.........dobre humory maja nasi działacze
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Kujawianka Izbica

Postautor: franklini » wt sty 20, 2009 8:38 pm

Panowie, zgadzam się z wami w 100 %
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica


Wróć do MGKS Kujawianka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron