Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Miejsce na finiszu rozgrywek w sezonie 2008/2009

Piłka nożna w miejscowym wydaniu ;-)

Moderator: blazej

Na którym miejscu zakonczy rozgrywki MGKS Kujawianka

Premiowane awansem
2
25%
Srodek tabeli
4
50%
Spadek
2
25%
 
Liczba głosów : 8

Miejsce na finiszu rozgrywek w sezonie 2008/2009

Postautor: bob budowniczy » pn paź 06, 2008 6:39 pm

:lol:
Miejsce na finiszu rozgrywek w sezonie 2008/2009
:lol:

Kto będzie najbliżej wytypowania miejsca na koniec sezonu otrzyma nagrodę:

DARMOWE WEJŚCIÓWKI NA CAŁY SEZON 2009/2010 NA MECZE ODBYWAJĄCE SIĘ NA STADIONIE MIEJSKIM :wink:
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

MGKS Kujawianka Izbica Kujawska

Postautor: franklini » ndz sty 04, 2009 6:20 pm

Jeśli przed rewanżową rundą rozgrywek wzmocnimy formację ofensywną a zwłaszcza pozyskamy rasowego snajpera mamy szansę powalczyć o awans do IV ligi, zakładając, że nikt z obecnego składu nie odejdzie. Mamy dobrego bramkarza, obronę, która straciła najmniej bramek w lidze (tylko 10) no i co tu dużo mówić, mądrego i inteligentnego szkoleniowca jakim jest Jarosław Grzesiak. Mogę się mylić, ale nikt z poprzedników Grzesiaka , Cichocki, Kowalski, Mańkowski, Wawrzyniak i Sieradzan, Jędrzejewski nie osiągnął by z tą drużyną piątego miejsca, jakie on wywalczył. Takiego trenera już dawno nie mieliśmy i mam nadzieję, że tak szybko od nas nie odejdzie.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Observator » ndz sty 04, 2009 6:40 pm

rasowy napastnik w a klasie ?
Observator
 

Postautor: blazej » ndz sty 04, 2009 6:58 pm

Tylko i wyłącznie środek tabeli...
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Kujawianka Izbica

Postautor: franklini » ndz sty 04, 2009 7:15 pm

Widać observator nawet nie wiesz w której lidze występuje Kujawianka. My występujemy w V lidze i jak byś chodził na mecze, to byś wiedział, że w naszej drużynie poza Kotkowskim nie ma kto strzelać bramek. Od początku zauważyłem, że nie masz pojęcia o piłce nożnej, widziałeś kilka spotkań Lecha Poznań i dlatego wiesz, że szalik mają koloru niebieskiego, a poza tym nic o piłce nie wiesz.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Observator » ndz sty 04, 2009 8:30 pm

zdziwił bys sie franek oj zdziwił bys sie
Observator
 

Postautor: Observator » ndz sty 04, 2009 8:35 pm

jakbys chcial wiedziec ze lechem jestem od dziecka, a to ze palnołem bład z ta Kujawianka swiadczy tylko o tym ze mnie ta druzyna nie interesuje a chodzic na mecze nie mam czasu bo zazwyczaj gdy mecze sie odbywaja jestem w pracy. i nie zarzucaj mi ze nie mam kompletnego pojecia o piłce bo mam i to nie małe a zwłaszcza o Lidze angielskiej i nie tylko o premiership, ale nei bede tu pisac co wiem a czego nie wiem. a twpje wylewne wypowiedzi swiadcza tylko o tym ze chcesz zabłysnąc czyms czego nie masz :) bo znam cie bardzo dobrze i wiem co poyrafisz i jakis jestes. Moge nasunąc tutaj jak wzioles w swoje rece but na stadionie i sprawdzales walory zapachowe nic tylko pogratulowac :D ale nie ma co dostarczasz z bratem mnie i innym bardzo duzo radosci POZDRo
Observator
 

Postautor: krzysiek » ndz sty 04, 2009 8:54 pm

Jeszcze chwila i nastepny pozegna sie z nami na forum.A ja wiem obserwatorze kim ty jestes i uwazaj
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: Observator » ndz sty 04, 2009 9:14 pm

powiedz kiedy mam sie zacząc bać ? za 5...4...3... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Observator
 

Postautor: krzysiek » ndz sty 04, 2009 9:27 pm

beczke sobie z ciebie tocze.pozdrawiam
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: Observator » ndz sty 04, 2009 9:30 pm

jakbyś nie wyczaił to ja tez :oops:
Observator
 

Postautor: krzysiek » ndz sty 04, 2009 9:33 pm

czy ta czerwieniaca sie mordka oznacze,ze powinienem sie wstydzic?
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: Observator » ndz sty 04, 2009 9:45 pm

zostala przes przypadek wklejona
Observator
 

Postautor: krzysiek » ndz sty 04, 2009 9:54 pm

spoko
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: Observator » czw sty 08, 2009 12:44 pm

kiedy zaczynaja sie spary ?
Observator
 

Sparingi

Postautor: franklini » czw sty 08, 2009 5:47 pm

Treningi seniorzy Kujawianki Izbica Kujawska wznowią 10 stycznia. Pierwszy sparing zagramy 17 stycznia na sztucznym boisku OSiR z Liderem Anwis Włocławek. Ponadto zagramy z Włocłavią Włocławek, Ziemowitem Osięciny, Kujawiakiem Kowal, LTP Lubanie. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej klubu: www.kujawiankaizbica.futbolowo.pl. Zapraszam i pozdrawiam.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Observator » czw sty 08, 2009 6:00 pm

ej chlopaki ta strona nie działa
Observator
 

Strona

Postautor: franklini » czw sty 08, 2009 6:03 pm

Spokojnie, wydaje mi się, że to chwilowy problem i w niedługim czasie będzie działać. Strona jest naprawdę fajna, wystarczy się na niej zalogować i można oddać głosy w ankietach, oceniać zawodników, i typować mecze V ligi. Jak już będzie chodzić, zapraszam do odwiedzin,
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Observator » czw sty 08, 2009 6:06 pm

a to jest ta strona o Kujawiance ? bo ta cba.pl nie dziala juz dosc dlugo
Observator
 

Strona

Postautor: franklini » czw sty 08, 2009 6:10 pm

www.kujawiankaizbica.futbolowo.pl tak to jest nowa strona poświęcona klubowi MGKS Kujawianka Izbica Kujawska. Tamtej na cba już nie ma od dłuższego czasu. Muszę powiedzieć adminowi strony, żeby w dziale link przemieniła adres strony Kujawianki na właściwy.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Następna

Wróć do MGKS Kujawianka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron