Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Miejsce na finiszu rozgrywek w sezonie 2008/2009

Piłka nożna w miejscowym wydaniu ;-)

Moderator: blazej

Na którym miejscu zakonczy rozgrywki MGKS Kujawianka

Premiowane awansem
2
25%
Srodek tabeli
4
50%
Spadek
2
25%
 
Liczba głosów : 8

Kujawianka Izbica

Postautor: franklini » wt sty 20, 2009 9:19 pm

Ale zawsze można sprobować takie kroki poczynić, w końcu obchodzimy 60 lecie klubu i wypadałoby zorganizować jakiś jubileusz.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: bob budowniczy » śr sty 21, 2009 8:38 am

Świetny pomysł z obchodami 60 lecia powstania Izbickiego klubu, sam pomysł z zaproszeniem Lecha Poznań rewelacyjny......ale właśnie ale
*brak szatni na odpowiednim poziomie
*płyta boiska/kartofliska
*koszt zaproszenia Lecha......myślę ze to polowa budżetu naszego klubu,ale włodarze naszej piłki, gminy powinni się wreszcie wykazać i zrobić coś dla ludności

W KOŃCU 60 OBCHODZI SIĘ RAZ W ŻYCIU......... :lol:

Jednym słowem: popieram...........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Jaro_Jagr » śr sty 21, 2009 12:00 pm

ja tez POPIERAM !! Choć by i nawet jakiś Festyn Jakies atrakcje Mecz Pokazowy Juz nawet nie z Lechem bo śmiem twierdzić że to wiecej niż budżet naszego klubu.Ale coś żeby się działo !! Zeby było wiadomo ze to obchody 60 lecia Kujawianki zeby to nie przeszlo bez echa !! ZRÓBCIE COŚ !! !! wystarczą tylko chęci i troszke zaangażowania, I zawsze to bedzie Promocja Dla Klubu !! !! !! !!

ale znając życie i tak nic nie bedzie... :( :( :(
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Kujawianka

Postautor: franklini » śr sty 21, 2009 3:01 pm

Ja już wykazałem się jakoś inicjatywą, wprowadziłem szaliki Kujawianki,założyłem stronę klubową www.kujawiankaizbica.futbolowo.pl teraz zamówiłem kolejne szaliki, może tez się sprzedadzą. Wymyśliłem na 60 lecie klubu jakiś mecz pokazowy, bo wypadałoby uczcić ten jubileusz. Ja już pomysły naszym działaczom podsuwam, ale wiadomo decydujące zdanie należy do nich.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Jaro_Jagr » śr sty 21, 2009 3:56 pm

ale podsuwasz osobiscie czy za pomocą środków przekazu ??
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am

Postautor: anna » ndz sty 25, 2009 7:44 pm

kibice co jest z wami jak kujawianka przegrywa to to pelno komentarzy a jak dzisiaj wygrala 5:1 to cisza.
anna
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 15, 2007 6:59 pm

Kujawianka

Postautor: franklini » ndz sty 25, 2009 8:30 pm

Świetny występ naszych piłkarzy. Pokonaliśmy IV ligowy Ziemowit Osięciny, ale bym chciał wiedzieć, czy Ziemowit grał w swoim optymalnym składzie. Co prawda my też nie graliśmy w optymalnym zestawieniu, brakowało Rybińskiego, Grabowskiego, ale wygrana 5:1 cieszy, a z tego co słyszałem mogła byc wyższa. W drugiej połowie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. W naszym zespole debiut zaliczyli nowi zawodnicy i zaprezentowali się z dobrej strony. Chłopaki tak trzymać.

Więcej o tym meczu można przeczytać na stronie klubowej: www.kujawiankaizbica.futbolowo.pl

Teraz w środę gramy z Włocłavią Włocławek i mam nadzieję, że tam też zaprezentujemy się z dobrej strony.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: franklini » czw sty 29, 2009 8:40 pm

Seniorzy Kujawianki Izbica Kujawska w rozegranym wczoraj spotkaniu kontrolnym na sztucznym boisku OSiR pokonali III ligową Włocłavię Włocławek 4:3 (2:2). Bramki dla podopiecznych Jarosława Grzesiaka zdobyli: Damian Kotkowski - 2, Marcin Iżmanowski, Tomasz Wawrzyniak po 1.


Więcej na www.kujawiankaizbica.futbolowo.pl
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Menello » pt sty 30, 2009 9:50 am

No i słodko :lol:
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: bob budowniczy » pt sty 30, 2009 11:21 am

Bravo.......bravo.......... bellissimo
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Kujawianka

Postautor: franklini » ndz lut 01, 2009 5:42 pm

Osiem bramek zobaczyli kibice zgromadzenie na sztucznym boisku OSiR we Włocławku, gdzie seniorzy Kujawianki Izbica Kujawska zremisowali w spotkaniu kontrolnym z Kujawiakiem Kowal 4:4. Bramki dla podopiecznych Jarosława Grzesiaka zdobyli: Tomasz Wawrzyniak - 2, Karol Desecki, Radosław Kaczorowski po 1.

Więcej na www.kujawiankaizbica.futbolowo.pl
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Poprzednia

Wróć do MGKS Kujawianka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron