Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



miedzynarodowa ekipa

Piłka nożna w miejscowym wydaniu ;-)

Moderator: blazej

miedzynarodowa ekipa

Postautor: Observator » czw mar 06, 2008 12:08 pm

Kujawianka to miedzywsiowy zespol !!! z samej izbicy jest tylko 4 zawodnikow jesli sie nie myle z szczego podstawowym skladzie gra 3 czasami 1 hehe . gratulacje dla zarzadu ze tak latwo potrafia niszczyc to co bylo budowane .bo jak pamietamy Juniorow kiedys mielismy najlepszych w wojewodztwie.tylko lepiej bylo kapuche pompowac do wlasnych kieszeni niz pakowac w rozwoj zespolu. Budzet Kujawianki na ten rok to 98 tysi ciekawe ile z tego pojdzie w klub a ile rozplynie sie w powietrzu... tym bardziej ze dostali te sumke i sami moga nia rozporzadzac a nie jak kiedys ze urzednicy trzymali lape na kasie !!
Observator
 

Jak młodzi nie chcą grac

Postautor: franklini » wt mar 18, 2008 6:33 pm

Młodzi nie chcą grac, się buntują, jedynie Roman z juniorów będzie grał. A przed ta rundą odeszli od nas młody kokol, wojtysiak, cegolarel, lala, i rudy, bo ma kontuzję. CZYMS MUSILISMY ZAłATAC DZIURY. Za bardzo nie było czasu zeby kupic kogos lepszego i kupilismy to co dało się kupic.
Zobaczymy jak zaprezentują sie w lidze, bo sparingi nie wyglądały najlepiej
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Miłosz » śr mar 19, 2008 9:13 am

Słyszałem, ze dwóch przyszło z Olimpii-Koło.
Miłosz
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 7:58 pm

Postautor: BluE » sob mar 22, 2008 2:39 pm

Witajcie :D
Słyszałem o kłopotach Kujawianki, i już od pewnego czasu przyglądam się sytuacji klubu w lidze. Widzę, że klub ma duży potencjał, tylko tak jest jakby brakowało kogoś kto by dał sygnał do ataku. A nie wiecie czasem jak wygląda sytuacja kadrowa? Czy brakuje jakiegoś zawodnika, czy są jeszcze miejsca w klubie? Ja chętnie bym dołączył do klubu, jako uniwersalny gracz mogę grać na każdej pozycji, nawet bramkarz :) Do kogo się ewentualnie zgłosić w tej sprawie?
POzdro
BluE
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: sob mar 22, 2008 2:06 pm

Postautor: Observator » pt maja 23, 2008 5:02 pm

Mikołajewski musi odejsc!!
Observator
 

Postautor: kokeszko7 » sob maja 24, 2008 6:25 pm

Ewentualnie jak nie może odejść to można go wywieźć - jak Jagnę Borynową:)
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Observator » ndz maja 25, 2008 7:16 pm

LOL zgadzam sie kokeszko... doprowadzil klub do ruiny a na boiskachgra tyle mlodych talentow... wykazali by troche zaangazowanie i nawet udac sie na taki prowizoryczny scouting i pojezdzic po okolicznych boiskach i popatrzec jak chlopacy graja. a noz widelec kogos sie wychaczy... a nie oni kupuja dziadko co 10 lat gral w lidze.. a teraz start do piłki ma jak abstynent do kielicha... i bandziocha od piwska ze glowa boli... zenada nic tylko plakac nad kujawianka... Slowa piosenki "Moja Kujawianko nie zdradze cie" traca tutaj kompletnie na wartosci... powiedzialem Howgh!
Observator
 

Postautor: Observator » ndz maja 25, 2008 7:17 pm

yyy co 10 lat temu gral w II lidze :) :) :)
Observator
 

Postautor: bob budowniczy » pn paź 06, 2008 9:44 am

..
Ostatnio zmieniony pn paź 06, 2008 9:45 am przez bob budowniczy, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: bob budowniczy » pn paź 06, 2008 9:44 am

Z władzami Kujawianki jest tak jak z władzami PZPN.........
Kazdy sobie już resztę dopowie..............
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA


Wróć do MGKS Kujawianka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron