Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



O Arenie !

Arena Club, Mchówek

Moderator: blazej

Postautor: Gosiek » ndz sty 28, 2007 10:43 pm

Domin, co do Energy 2000. Ten klub znajduje sie na 4 miejscu w ogolnopolskiem rankingu klubow na ftb. Wiec co sie dziwic, ze jest jak jest. Poza tym, co tu duzo mowic, w Arenie jest jak jest;] nie kazdemu sie podoba. Ja tez mam pare malych "ale" co to naszego klubu, tyle, ze gdzie tu isc, kiedy jest sie w lasce u rodzicow, ktorzy mnie nie wypuszczaja na imprezy poza Izbica?? no, moze z malutkimi wyjatkami,ale...Pozdrowienia dla wszystkich klubowiczy:)no i dla naszego Diabelka, ktory tu pewnie nie zaglada, ale coz sie dziwic...to jest tylko nasze izbickie forum, a nie np. disco teem:)
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Observator » czw mar 06, 2008 11:52 am

arena to syf, kazdy moze tam wejsc bez wzgledu na wiek nie ma klimy i pelno burakow ktorym po flaszce niesmiertelnosc sie zalacza. a jak malolat juz pojdzie zapoda sobie to i owo i pozniej chodzi i kozaczy ile to on nie wrzucil ''grochow'' na ostatnich baletach.porazka
Observator
 

Postautor: niepoprawna » wt lip 08, 2008 10:03 pm

Lipa lipę pogania...
niepoprawna
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 08, 2008 8:26 pm

Postautor: krzysiek » czw wrz 04, 2008 2:41 pm

za glosna muza,nic tylko pic
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Postautor: dawid » pn wrz 29, 2008 1:14 pm

Jedyną dobrą strony Areny Club jest muzyka, dobra ale nie najlepsza;). Ogólnie uważam, że Arena powinna być, bo nie ma innej rozrywki w Izbicy Kujawskiej. Pozdrawiam wszystkich chodzący i nie chodzących na Arenę.
dawid
kapral
kapral
 
Posty: 32
Rejestracja: śr wrz 03, 2008 1:52 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Poprzednia

Wróć do Imprezy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron