Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Festyny Izbickie

Arena Club, Mchówek

Moderator: blazej

Gdzie powinny odbywać się festyny Izbickie

Na placu targowym (Garbarska - Targowa)
1
5%
Przy MGOK-u
19
86%
Na placu przy ul. Polnej (Bloki)
2
9%
w innym miejscu - tylko jakim?
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 22

Festyny Izbickie

Postautor: rossa » ndz maja 06, 2007 1:21 pm

Co sądzicie o festynach w Izbicy ???
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: kokeszko7 » ndz maja 06, 2007 1:49 pm

W skali od 1 do 10 daje 3 :!: Zdecydowanie lepsze były przy MGOK-u :D Klimat i w ogóle... :wink:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Domin » ndz maja 06, 2007 2:36 pm

Muzyka jest spoko ale nic poza tym.Zdecydowanie lepsze były imprezy przy MGOK-u lub choćby na stadionie gdy były dożynki.
Domin
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 118
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:42 am

Postautor: Jaszar » ndz maja 06, 2007 8:31 pm

Od "przeprowadzki" już na nich nie bywam , czekam na COME BACK :!: :!: :!:
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: blazej » pn maja 07, 2007 9:46 am

Zdecydowanie przy M-GOK. Po pierwsze najbardziej zielono, po drugie jest przygotowane miejsce na scenę, po trzecie może w końcu zostałby odnowiony tamtejszy chodnik...
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: Ptasiek » pn maja 07, 2007 7:01 pm

Ilekroć pojawia się temat majówki, tylekroć "staje mi w pamięci" wspomnienie z majówek jakie dane mi było przeżywać w Północnej Nadrenii-Westwalii kilkanaście lat wstecz. Wyglądało to tak. Bez pompy, wielkiej imprezy , w wyznaczony dzień zbierali się mieszakńcy całej wioski na grzecznościowo udostępnionej łące i tam WSZYSCY BEZ WYJĄTKU z naszą kilkunastoosobową grupą Polaków włącznie biesiadowaliśmy, tańczyli i śpiewali. Po kilku "Birach" okazywało się, że prawie co drugi mieszkaniec ma tam związki z Polską, albo polskie korzenie. Te zabawy na świeżym powietrzu stanowiły niesamowity - jak z mej perspektywy - czynnik integracyjny.

Miałem okazję uczestniczyć w trzech takich majówkach. Zdarzyło się, że niedawno po ponad dziesięciu latach przejeżdżałem przez wioskę w której pracowałem i ku memu rozdziawiającemu gębę zdziwieniu jej mieszkańcy dalej mnie rozpoznawali z sympatią pytali jak potoczyło się moje dalsze życie.

Marzy mi się taka majówka maleńka goszcząca niewielką liczbę mieszkańców mjej wioski. Niechby stworzyła okazję do integracji środowiska najbardziej lokalnego, tego w którym żyję na codzień. Niechby była naszym najbardziej lokalnym, ale bardzo ważnym ŚWIĘTEM.

Wielka majówka. Ta proponowana przez organizatorów w Izbicy to moim zdaniem nieporozumienie. Zastąpienie Święta imprezą. To dwie różne sprawy i rzeczy. Dlatego jak do tej pory nie byłem ani razu na niej i nie zamierzam tego uczynić tak długo jak nie przybierze napowrót przynajmniej poblasku świąteczności. :?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » pn maja 07, 2007 8:43 pm

Przyznam się szczerze, że bywałem przed GOK-em z przyjemnością.
Sama sceneria, a chodzi mi głównie o otoczenie sprawiały chęć "Odpoczynku" jakkolwiek nazywałoby się to wydarzenie.
A po Polskiemu mówiąc jest w parku zaje*iście, a na betonie ponoć najlepiej poszły....... konie(c)

Pozdrawiam i do zobaczenia w dawnej scenerii, a tego bym sobie i wam życzył :wink:
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Arizona » wt maja 08, 2007 11:40 am

Ja też z dużą przyjemnością wspominam imprezy przy MGOKu.... i nie tylko ze względu na towarzystwo podczas tych imprez :)
Nieporozumieniem jest "zabawa" ludowa na betonowym placu.... koszmarek...
A czy ktoś wie, jak udała się ostatnia izbicka majówka? Ta z uroczystym "otwarciem" szaletów? :wink:
Jakoś nawet iść mi się tam nie chciało, by zerknąć....
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: kokeszko7 » wt maja 08, 2007 12:03 pm

Zapewne tak jak zawsze: syf, kiła i mogiła.... :cry:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: rossa » wt maja 08, 2007 8:53 pm

kokeszko7 pisze:Zapewne tak jak zawsze: syf, kiła i mogiła.... :cry:

dodam...."**uj i sparaliżowana żaba" :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: wxyz » pn sie 04, 2008 7:56 pm

Obrazek

I znów festyn na betonie ! Obrazek
ObrazekObrazek
wxyz
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 76
Rejestracja: pn lut 26, 2007 12:32 pm

Postautor: Observator » wt sie 05, 2008 9:14 am

a Miało Byc Inaczej ??? Nie sądze..
Observator
 

Postautor: kokeszko7 » wt sie 05, 2008 5:46 pm

znowu zacNiemy dyskutować a Pan iWładca zrobi jak będzie chciał...WSTYD, że ma się ludzi w d... :oops:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm


Wróć do Imprezy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron