Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Rozmaitości

Co chcielibyście ujrzeć na stronie www.izbica-kujawska.com?

Moderator: blazej

Rozmaitości

Postautor: Arizona » śr paź 26, 2005 6:10 am

Wpadłam na kolejny pomysł.... nie wiem tego zbyt dokładnie, ale sądzę, że okolice Izbicy (jak zresztą i całego województwa) to raczej obszary o sporym bezrobociu i być może warto byłoby wrzucić na stronkę kilka informacji nt poszukiwania pracy w krajach Unii (bo migracja jest spora, ale czy wiedza też?). (Jakiś nowy blok tematyczny czy coś takiego - cholerka nie znam się na technicznych rozwiązaniach).
Coś na temat rynku pracy, zasad poszukiwania, wymaganych formalnościch, kruczkach na które trzeba uważać, doświadczeniach osób, które już to "przerobiły".
Być może ktoś z użytkowników był w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji... (ostatnio dość modna staje się też Szwajcaria....) i napisze jak było, czy można zarobić i w jakiej branży, jakie są koszty życia, czy ciężko znieść rozłąkę ... itp.
Nie wiem, czy nie będzie to kolidować z koncepcją strony, ale kilka informacji o "europracy" mogłoby się przydać. :)
Nie jest to może nazbyt "lokalny" temat, ale nie wszystko można wyczytać z prasy ...
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: lobos69 » czw paź 27, 2005 6:24 pm

[Witajcie :) Twój pomysl, dotyczący informacji na temat pracy za granicą, uważam za świetny:).Przez 14-cie miesięcy bylem w Anglii.Pracowałem tam i "na czarno" i legalnie.Zresztą nie długo znów się tam wybieram :D Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, chętnie podam kilka lub kilkanaście podstawowych informacji o tym jak tam jest naprawdę.Jakie są koszty utrzymania, jakie trzeba mieć dokumenty aby pracować tam legalnie, jakie dokumenty załatwia się tam na miejscu.Jak szukać pracy gdy jedzie się tam w "ciemno" a jak można sobie załatwić pracę będąc jeszcze w Polsce.Strony www., meile, i telefony biur rekrutujących zarówno w Polsce jak i w W.Brytanii Jak wygląda rekrutacja w takich biurach. Co jest prawdą a co fikcją.Na jakie niebezpieczeństwa trzeba uważać.itd.itp. Jeżeli będzie takie zapotrzebowanie a przede wszystkim zainteresowanie :lol: Chętnie to wszystko opisze :roll: No i oczywiście odpowiem w miare możliwości na pytania jeżeli takowe się pojawią. Pozdrawiam :P
Nie odkładajmy seksu na starość:).Każde pieniądze są dobre nawet te najbardziej brudne;-))!!!!!!!!!!!
lobos69
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 20
Rejestracja: wt paź 18, 2005 9:01 pm
Lokalizacja: Poznań


Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron