Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Możliwość współpracy :)

Co chcielibyście ujrzeć na stronie www.izbica-kujawska.com?

Moderator: blazej

Możliwość współpracy :)

Postautor: Arizona » pt paź 21, 2005 6:38 am

Czy braliście pod uwagę możliwość podjęcia jakiejś formy współpracy z młodzieżą tworzącą swoje szkolne stronki? Są całkiem fajne... (więc chyba tworzą je fajnie ludzie). Umieszczenie linków do stron gimnazjum, czy liceum, jest dla nich świetną reklamą, czy w ramach wzajemności... też mogliby odsyłać do tej strony?
NO i przy okazji może udałoby się poszerzyć grono osób przeglądająch tą stronę... Więcej osób wyjeżdżających "na nauki" do miasta, wiedziałoby o jej istnieniu...No i potem więcej tych "migrujących" po świecie wracałoby z sentymentem do "dorosłej" strony Izbicy.
Taka współpraca mogłaby okazać się fajnym przedsięwzięciem ... (no chyba, ze temat już został "przerobiony").

A przy okazji... WIELKIE BRAWA DLA CIEBIE BŁAŻEJ!!!!
Z przyjemnością czytam wszystkie historyczne teksty o Izbicy. Świetna robota :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: blazej » pt paź 21, 2005 6:43 pm

Kurcze ja myśle że oni sa świadomi, że istnieje strona Izbicy, więc sądze, że nie sa zainteresowani jakąkolwiek wspólpracą, bo jakiegokolwiek maila nigdy nie otrzymałem, a szkoda... :( Z drugiej strony dlaczego ja musze zawsze się o coś prosić? Nie ukrywam, że współpraca z liceum i gimnazjum mogłaby być ciekawa i z korzyścią dla obu stron.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń


Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron