Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Zdjęcia z żyjącego miasteczka!

Co chcielibyście ujrzeć na stronie www.izbica-kujawska.com?

Moderator: blazej

Zdjęcia z żyjącego miasteczka!

Postautor: Arizona » pt paź 21, 2005 6:22 am

Witam :)
Jak już znalazłam tę stronkę i forum ... i spodobała mi się, postanowiłam coś zaproponować :)
Otóż... może warto byłoby wrzucać co jakiś czas więcej zdjęć (jako uzupełnienia newsów, albo tematycznych "reportaży") z życia mieszkańców Izbicy? NIe mówię oczywiście o "smaczkach" jakie czasami można zobaczyć podczas miejscowych "przytupajek" okolicznościowych, ale czasami dzieje się w miasteczku coś ciekawego, pojawiają się jakieś oryginalne pomysły, zabawne obrazki....
Niektóre newsy, aż "proszą", by je rozwinąć i zobrazować (np. ten o festynie z 15.10.). Wyobrażam sobie, że czasami trudno być z aparatem wszędzie (szczególnie gdy się studiuje i tylko "bywa" w Izbicy - a właśnie, jak tam studia Błażeju???), ale fajnie byłoby zobaczyć zdjęcia z festynu, nawet jeśli okazał się klapą.
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: blazej » pt paź 21, 2005 12:53 pm

No właśnie większośc wydarzeń po prostu omijam, przebywajac przez większość czasu w Toruniu. Postaram się jednak coś zmienić, choć łatwo nie będzie... Jeśli chodzi o studia, no to jakoś wszystko posuwa sie do przodu, w tym roku obrona z administracji, no zobaczymy co będzie dalej :wink:
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Tak trzymać :)

Postautor: Arizona » pt paź 21, 2005 4:40 pm

I tak trzymać (jeśli chodzi o studia :) ).
A na zdjęcia może tez się ciut czasu znajdzie... a może udałoby się zwerbować jakiegoś dodatkowego "fotoreportera" ?
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: blazej » pt paź 21, 2005 6:35 pm

Będę się starał wrzucać zdjęcia z imprez, ale na razie niczego nie moge obiecać, choć zdaję sobie sprawę, że tego m.in newsom brakuje...
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: Daras » czw paź 27, 2005 6:26 pm

moglbym kilka fotek podeslac.tylko gdzie najlepiej Blazej?
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Postautor: blazej » czw paź 27, 2005 7:08 pm

Najlepiej na maila :wink:
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: Daras » pn lis 14, 2005 8:46 pm

ok,troche dlugo sie zbieram :roll: ,ale obiecuje ze na pewno sie pojawia,wysle je na email...musze troche pogrzebac i poskanowac
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Postautor: Daras » pn lis 14, 2005 9:28 pm

Wlasnie wyslalem i mam nadzieje ze doszly kilka zdjec z Izbicy i okolic do Blazeja.Jesli dotarly to moze niedlugo beda do zobaczenia na stronie...
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Postautor: blazej » sob lis 19, 2005 9:55 pm

Zdjęcia dotarły i napisałem przed chwilą maila w tej sprawie :wink:
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń


Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron