Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Dzieci neostrady

Co chcielibyście ujrzeć na stronie www.izbica-kujawska.com?

Moderator: blazej

Dzieci neostrady

Postautor: Krespin » pn paź 16, 2006 9:26 pm

Po rozmowie z Ptaśkiem doszedłem do wniosku, że należałoby coś zrobić z forum.
Przekształciło się ono przez "dzieci neostrady" w spęd.
Nie porusza się tematów, które mogą coś zmienić dla nas, tylko strzępi małolacki jęzor.
Jak długo Voo Voo i Observator będą docinać ???
Dlaczego w sposób sensowny i logiczny nie podejmą dyskusji na tematy ważne dla społeczeństwa???
Nic nie da wykluczenie forumowicza - stworzy sobie nowe logo i będzie to samo.

Tak naprawdę jest nas aktywnych czworo i klikoro zajmujących się problematycznie jednym tematem.

Może to my odejdziemy???
Będą mogli się "pozdrawiać " do bólu...

Jeśli nie My, to może JA ???
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: VooVoo » wt paź 17, 2006 7:05 am

Dobrze że Cię nieznam osobiście bo bym się chyba wstydził...Przeanalizuj swoje posty i zobacz że to Ty lubisz docinki i szukasz zaczepki.U Ptaska tego niezauważyłem i u innych forumowiczów.Gdyby administratora mentalność była taka jak Twoja to nawet niebyłoby gdzie się wypowiadac bo takie forum by nieistniało.Teraz zauważ że sam szukasz drogi ucieczki...Dorosłeś do tego forum??Jakie dzieci neostrady??Opanuj sie bo zmieniasz to forum i to napewno nie na lepsze.Mam nadzieje że dojdziemy tu do porozumiania i to forum znów zacznie normalnie funkcjonować w gronie takim jak obecnie i jeszcze większym miejmy nadzieje.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Observator » wt paź 17, 2006 12:37 pm

Jestem za... chcialbym tutaj wiele napisac na temat postu tygryska ale jednak opanuje sie i mam nadzieje ze miedzy nami zapanuje zgoda i uszanowanie.
Observator
 


Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron