Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



a moze by tak.....

Co chcielibyście ujrzeć na stronie www.izbica-kujawska.com?

Moderator: blazej

a moze by tak.....

Postautor: izbiczanka » pt gru 19, 2014 10:53 pm

stworzyc kacik poswiecony ZHP w Izbicy Blazeju? uwazam, ze dzilalnosc s.p. pana M. Jablonskiego nalezaloby uhonorowac w jakis sposob! P. Jablonski byl oddany harcerstwu i mlodziezy calym soba! Druzuna juz nie istnieje wiele lat, ale ja mam cudowne wpomnienia z tamtych lat i mysle, ze wielu mieszkancow rowniez! moze ktos podzieli sie zdjeciami z biwakow na Dlugim, lub obozow wedrownych. Piranjotrampy o ile dobrze pamietam, to bylo cos! wspaniale zloty! moze ktos ma jakas perelke w szufladce i chcialby sie nia z nami podzielic.....
izbiczanka
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 19, 2014 10:41 pm

Re: a moze by tak.....

Postautor: blazej » sob gru 20, 2014 7:19 pm

Jestem absolutnie za. Na utworzenie nowego działu potrzebne są oczywiście materiały, którymi nie dysponuję. Zamieszczę niebawem informację na stronie głównej, jeśli będzie jakikolwiek odzew i chęć pomocy ze strony Internautów to wszystko jest możliwe.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Re: a moze by tak.....

Postautor: Ardanka » czw gru 25, 2014 7:15 pm

Wspanialy pomysl.wszystkie wspomnienia biwakow do mnie wrocily.Tak p.Jablonski to byl wyjatkowy czlowiek.Czekalam na te wyjazdy,pomimo ze nie bylo biezacej wody ani innych luksusów to w doroslym zyciu juz sie tak czlowiek dobrze bawic nie potrafi.
Ardanka
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: czw gru 25, 2014 6:59 pm

Re: a moze by tak.....

Postautor: blazej » czw gru 25, 2014 9:09 pm

Na razie posiadamy jedną nadesłaną fotkę z 1990 roku. Póki co to troszkę mało, by stworzyć odrębny dział, ale może ktoś jeszcze podzieli się wspomnieniami i zdjęciami? Czas pokaże.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Re: a moze by tak.....

Postautor: izbiczanka » śr sty 14, 2015 5:30 pm

jak milo popatrzec! a jednak ludzie maja skarby w domach! ja mialam gdzies jedno zdjecie, dostalam w prezencie, ale musi byc w szufladzie u mamy. jak bede w Izbicy postaram sie poszukac. oczywiscie, ze mam wspomnienia Blazeju! (jesli wolno mi sie tak zwrocic do ciebie). pamietam zapach lasu, spanie w namiotach, wspolne wieczorne ogniska, smak kielbaski z patyka pieczonej nad ogniem, albo ziemniakow z popiolu......obiady gotowane w wielkim aluminiowym kotle (zupki z proszku), nocne biegi terenowe....las byl wtedy taki straszny i ciemny! warty nocne i dzienne przy szlabanie, zbiorki.....praktycznie kazdego dnia bylo cos do zrobienia. jak nie sluzba w kuchni, to gry i zabawy, kapiele w jeziorze. chlopaki wrzucali nam zaby do namiotow. pisku bylo......zdobywalo sie sprawnosci (kazda potem byla wyszyta na rekawie). bylo sie dumnym z zapelnionego rekawa! lazienka to byla miska pelna jezioranki, a toaleta......;)))))
Przyrzeczenie harcerskie skladalam wlasnie na Dlugim! Krzyz i lilijke do dzis mam schowane w szufladzie! Czulo sie, ze jest sie czescia wspolnoty!
wiele bym dala, zeby mozna bylo choc na chwile wrocic do tamtych chwil.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich Malgorzata
p.s. prosze o wyrozumialosc. nie posluguje sie polskimi znakami nie dlatego, ze jestem leniwa, ale dlatego, ze takowych nie posiadam. :)
izbiczanka
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: pt gru 19, 2014 10:41 pm

Re: a moze by tak.....

Postautor: blazej » czw sty 15, 2015 5:22 pm

Dziękuję za wspomnienia, wspólnymi siłami można wiele zdziałać, stąd nowy dział poświęcony ZHP w Izbicy Kujawskiej :) Ważne jest to, że mogłaś uczestniczyć w życiu harcerstwa w naszym miasteczku. Młodsze roczniki mogą już jedynie oglądać zdjęcia i czytać takie relacje, jak Twoją. Jeszcze raz dzięki!
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń


Wróć do Propozycje

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron