Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Pokaż Swoją Twarz

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

Pokaż Swoją Twarz

Postautor: aro » czw wrz 13, 2007 8:58 pm

Powracam do tematu zamkniętego już przez Admina, a dotyczącego :
"swobodnego wypowiadania się na stronie głównej"

Przyznam się szczerze, że widząc te *** docinki i podpisywanie się czyimś imieniem, bądź innym określeniem utożsamiającym do danej osoby czy instytucji jest tzw "ciosem poniżej pasa"

Jeden nie zwraca uwagi na podpis, ale inny przywiązuje do tego tak ogromną wagę, że po kilku chwilach od pojawienia się "pięknego" artykułu "trąbi" cała Izbica.

Nie miałem możliwości wpisania się w poprzedni temat i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na ten temat, ponieważ został szybko zamknięty i Admin nie dał możliwości wypowiedzenia się wszystkim.
Poruszyłem ten temat po kilku rozmowach z ludźmi, którzy są tym rozczarowani.

Stronę tą czytają nie tylko mieszkańcy Izbicy Kujawskiej, ale również inni ludzie, których łączą zarówno interesy, sympatie, czy też przyjemności i dla tego nie powinniśmy pokazywać Swojego drugiego ja, ja, które jest ***, zazdrosne i dążące do zniszczenia drugiego człowieka.

Nie chcę (na prośbę zainteresowanego) podawać przykładów godzących w jego imię. Jednak nie można usprawiedliwiać się nie do Swoich wypowiedzi, ponieważ jeszcze bardziej będziemy pogrążani przez innych.

Z całym szacunkiem dla osób wpisujących się na stronie głównej, ale uważam, że powinno się skasować takowe wpisy.

Chcecie pokazać swoją twarz i nie bać się krytyki za swoje wypowiedzi, to zalogujcie się na forum i utożsamcie w taki sposób, żeby każdy wiedział że to Ty, jeśli boisz się konsekwencji swoich wypowiedzi zaloguj się jako .....ktoś..... i wtedy pluj im w twarz, ale będziesz pewny, że nikt się tak drugi raz nie podpisze.

A co do Forum uważam, że dużo łatwiej rozwiązywałoby się problemy podpisując się pod wszystkim w taki prosty sposób, choćby w drobnym skrócie.

Pozdrawiam Darek B.(oto ten skrót)
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: blazej » pt wrz 14, 2007 9:50 am

Myśle podobnie, ale liczy się wola większości. To forum powino przejąć w całości funkcje "dialogu" między użytkownikami. Choć co tu dużo mówić dodanie komentarza na stronie głównej jest mniej kłopotliwe...i co za tym idzie bardziej dostępne...
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: aro » pt wrz 14, 2007 9:54 pm

Błażej Nowicki pisze:.........Choć co tu dużo mówić dodanie komentarza na stronie głównej jest mniej kłopotliwe...i co za tym idzie bardziej dostępne...


Oczywiście, ale zarazem bardziej wulgarne i dające kiepską wizytówkę o naszej społeczności w świecie wirtualnym.

Każdy wie, że forum jest miejscem przepychanek i wyrażania swoich poglądów i opinii , a stronę główną pozostawmy jako część informacyjną.

Swojego czasu był szał na księgę gości, udało się część przeszła zwłaszcza do tematu Mchówek....imprezki...., dlatego jestem za zamknięciem komentarzy na stronie głównej i liczę po cichu, że mnie ktoś wesprze

Moi drodzy przecież czytacie teraz forum, a więc twórzmy tematy do danej informacji...
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » pt wrz 14, 2007 10:38 pm

Nie zgadzam się Aro z Tobą. Uważam - jak już pisałem - że trzeba by, jeśli to nie byłby wielki kłopot techniczny wprowadzić logowanie takie jak na blogach. Wtedy albo piszesz zawsze pod tym samym nickiem albo jesteś wystawiony na tacy.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » sob wrz 15, 2007 7:03 am

Zbyszku co to daje ???

Czy pisząc że Pan ...x... to menda czy Qrwiszon to co ??? Ktoś będzie oddawał sprawę do sądu ???
W życiu NIE, będzie udawał, że sprawa go nie dotyczy, albo nie czyta tej strony.
Dlatego jako wizytówka strony , powinny być wpisy BEZ GłUPICH KOMENTARZY !!!

Dlaczego każdy wie kim Ty jesteś , albo ja ??? Źle Ci z tym??? Bo mi nie !!!
Każdy ma prawo do wypowiedzi a ja jestem z tego dumny, że mogę powiedzieć to otwarcie, choć niektórzy mogą mnie za to nie lubić, ale ja mam to w nosie NIE BęDę LUDZI ROBIŁ W JAJO JAK WSZYSCY POLITYCY I NIE TYLKO...
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » sob wrz 15, 2007 9:41 pm

Ech Ty kurka Darek...

Przecież my o tym samym. Rzecz nie w tym, że któś cóś napisze choćby najostrzejszego, tylko w tym aby mieć pewność, że Ptasiek z
z komentarzy na stronie głównej, to ten sam Ptasiek z forum. W rzeczy samej o to chodzi. Prawda? Jednak myślę też czasem, że nawet takie niekiedy głupawe wpisy mają swój urok... Tu miejsce na Ptaśka we właściwym wydaniu, który raczej stroni od polityki. Czym byłby internet bez "Jasia Śmietany"?:
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Jasiu_Śmietana
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Cytaty:Jasiu_Śmietana
:wink: :wink: :wink:

(Nie wiem dlaczego, ale przeglądarka nie widzi całego adresu. Zainteresowanych proszę skopiowac go w całości i wkleić w pole adresowe.)
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » sob wrz 15, 2007 10:06 pm

Ptasiek pisze:........ Czym byłby internet bez "Jasia Śmietany"?:
........


Nigdy nie spotkałem tych wypowiedzi i wcale nie jest mi przykro z tego powodu.... :lol: :wink:
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica


Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron