Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



HYDE PARK

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

HYDE PARK

Postautor: Jaszar » pn kwie 02, 2007 11:06 am

Sytuacja wymaga aby taki temat stworzyć i odciążyć inne tematy z personalnych podjazdów . Proszę Admina by pozwolił nam uwolnić tu wodze emocji (można ograniczyć dostęp)

BOSSAL ..... był powodem utworzenia tego tematu :oops:
Ostatnio zmieniony czw kwie 05, 2007 7:09 pm przez Jaszar, łącznie zmieniany 3 razy
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: loopez » pn kwie 02, 2007 11:20 am

A/ Na małe życzenie zmieniam liter ustawienie. Rugajcie się chłopczoki :lol:
Awatar użytkownika
loopez
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: wt lut 06, 2007 4:54 pm

Postautor: bossal » pn kwie 02, 2007 6:53 pm

Przepraszam wszystkich użytkowników których w chwilach swej jasnej pomroczności obraziłem. Wszelkie obelgi były wynikiem faktu ze dealer mnie oszukał i domieszał mi sodki do trawki. Obecnie posługłuję się stuffem od wujka Eskobara z Columbii i kocham wszystkich a Krespinka i Ptasiolka w szczególności

Peace Brothers !!!

Mogę wyrazić wam wszystkim podziw dla waszej mądrości, o ile się pochylicie.
bossal
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 26
Rejestracja: śr mar 21, 2007 6:32 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Jaszar » pn kwie 02, 2007 7:10 pm

Wysokie Forum , nie po raz pierwszy staje mi... przychodzi mi stawać... przed koniecznością . Wysokie Forum , staje mi w pamięci .. bossal
Przystoi w obliczu nadchodzących świąt ... zakończyć post ... skończyć posty w tym temacie ... (klawiaturę mi ktoś podmienił czy jak :wink: )
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: rossa » sob kwie 07, 2007 4:33 pm

Choć sama czasami jestem uciazliwa nie lubie jak to mówiliście *** i góralskiej muzyki.
forum jest stworzone do wymiany poglądów anie do podszywania sie przez Burmistrza .Pzrewodniczącego rady miasta czy radnego( z tym wątpie, bo nie mają raczej oni pojęcia o wypowiadaniu się - srają w gacie ze strachu przed wydaleniem) i stworzeniu się jako bosal czy inny oszołom, ubliżaniu innym i pokazywaniu ze sie jest lepszym od innych.
Trzeba mieć umiar albo znać granice wytrzymałości innego forumowicza i wypowiadać się tak by to miało sęs Pamiętajcie ze to my tworzymy forum i starajmy się być fer dla siebie. Chciałam jeszcze dodać że musimy trzymać się razem. w kupie siła :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica


Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron