Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Nowa odsłona.

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

Nowa odsłona.

Postautor: Ptasiek » ndz mar 22, 2009 3:05 pm

Jestem pod wrażeniem pracy jaką zrobiłeś Błażeju. Nowa wesja jest dla mnie przynajmniej o wiele bardziej czytelna. Mogę jedynie doradzać z doświadczenia na innych forach abyś w miarę możliwości szybko zablokował przycisk"pozycja z listy" bo Ci narobimy siary mniej lub bardziej świadomie :lol:

Na samym polu tekstowym brakuje mi jeszcze tylko nietypowych znaków:
µ Ω Π φ Δ Θ Λ Σ Φ Ψ α
β χ τ γ δ ε ζ η ψ θ λ
ξ ρ σ ω κ Γ ♣ ♥ ø § ©
® • ™ ° « » ≤ ≥ ³ ² ½
¼ ¾ ± ÷ × √ ∞ ∫ ≈ ≠ ≡
≈ ← → ↑ ↓ ↔ € £ ¥ ¢ ƒ

Pomacaj może w ustawieniach. Ta wersja już chyba ma te znaki. One znacvznie ułatwiają życie.

Lajut bardzo ładny. Łagodniejszy dla oka od poprzedniego. Z początku trochę zapewne osoby nie piszący na tej wersji forum bedą się gubić, ale taka jest cena nowego. Już sprawdziłem, pod przyciskiem podglad pokazało mi tekst w wersji gotowej. Nie jest pogrubiony, dzięki temu łatwiej będzie korzystać z przycisków "B" "i" "u"
Kawał dobrej roboty.

ObrazekObrazekObrazek
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nowa odsłona.

Postautor: Ptasiek » ndz mar 22, 2009 3:19 pm

Chyba nie działa przycisk przejścia z forum do strony głównej. A może jest tak gdzieś schowany, że go nie widzę. Przedtem wystarczyło kliknąć w baner u góry. Teraz baner=przycisk przekierowuje z powrotem na forum.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nowa odsłona.

Postautor: Menello » ndz mar 22, 2009 3:22 pm

Ptasiek nie rób jaj z tymi znaczkami. po kiego ci one? Błażej szacun za powiew świerzości.
Menello
sierżant
sierżant
 
Posty: 84
Rejestracja: pn gru 29, 2008 9:18 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Re: Nowa odsłona.

Postautor: blazej » ndz mar 22, 2009 3:24 pm

Na razie to nie działa, mam spore problemy w ingerencje w ten skrypt (zupełnie inna struktura) Jaka ikona pojawia się Tobie przy świeżo napisanym poście?
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Re: Nowa odsłona.

Postautor: Ptasiek » ndz mar 22, 2009 3:26 pm

Piłka
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nowa odsłona.

Postautor: blazej » ndz mar 22, 2009 3:27 pm

No właśnie, pracuje nad tym....
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Re: Nowa odsłona.

Postautor: blazej » ndz mar 22, 2009 3:35 pm

Tak to jest, przystosowywałem zielny styl , teraz już nie powinno być piłki, a temat przerzucam do problemów
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Re: Nowa odsłona.

Postautor: Ptasiek » ndz mar 22, 2009 3:45 pm

Teraz jest kółko z czerwonawymi kreskami w odróżnieniu do zielonawych przeczytanych.

Brakuje jeszcze przycisku "cytuj post".
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nowa odsłona.

Postautor: Ptasiek » ndz mar 22, 2009 6:24 pm

Funkcja szperania po forum przez profil użytkownika bez zalogowania - o co prosiłem wcześniej - jak widzę jest zablokowana. Super.
Pilnie Błażeju podaj nowy adres forum jak krowu na rowu. Ludziska się gubią, myślą, że forum z jakiegoś powodu nie działa. Zresztą sam nie rozumiem o co tu chodzi.
Ten adres: http://www.izbica-kujawska.com/forumizbica/index.php jest martwy.
A ten: index.php jest nowy i jego należy dodać do zakładek, jeśli ktoś korzysta z szybkiego wyszukiwania z pominięciem gógielnicy.

Popraw mnie jeśli sie mylę. Tzn. popraw w poscie, żeby nie tworzyć zamieszania. :wink:

Nie wiem dlaczego (To znaczy wiem :wink: ) drugi link mi zwinęło.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nowa odsłona.

Postautor: blazej » ndz mar 22, 2009 7:11 pm

Wprowadziłem przekierowanie pod starym adresem, nikt się już nie zgubi :wink:


Wszystkie Twoje sugestie Ptaśku uwzględniłem, czyli link do strony w logo, oraz cytowanie postów, plus ostateczny wygląd forum.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Re: Nowa odsłona.

Postautor: Ptasiek » pn mar 23, 2009 9:36 am

Pięknie wszystko śmiga.

Gratulacje za opanowanie w tak szybkim tempie tej nowej maszyny.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nowa odsłona.

Postautor: Ptasiek » wt mar 24, 2009 12:03 am

Jeszcze dwie drobnostki:
Przy przycisku na stronie głównej "Zobacz nowe posty" warto by wstawić ich licznik. I druga kwestia- raczej pytanie. Czy forum gubi oznaczenie nieprzeczytanych postów po wylogowaniu tak jak to było w poprzednim silniku? Jakoś nie zdążyłem sprawdzić. W poprzedniej wersji było to nawet uciążliwe. Wystarczyło przypadkowo kliknąć, się zalogować by po chwili po wylogowaniu zgubić te oznaczenia. To zwłaszcza bywa ważne i zdarza się często przy chwiejnej transmisji.

Na marginesie jeszcze jedna bardzo pożyteczna - jak myślę - rada dla wszystkich. Warto poświęcić kilka minut czasu i dokładnie zapoznać się z instrukcjami pod przyciskiem "BBCode"
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nowa odsłona.

Postautor: Ptasiek » sob maja 30, 2009 9:08 pm

Zlituj sie Błażej i zmień dopuszczony format wklejanych zdjęć z innych źródeł. Toż ten obecny jest tylko dwa razy ( i ciut) większy od avatara! Żeby natomiast nie zmieniać samemu zdjęć najczęściej spotykanych w sieci, musi być sporo wiecej. Praktycznie tyle, żeby nie rozjeżdżało strony.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Nowa odsłona.

Postautor: blazej » sob maja 30, 2009 9:30 pm

Zwiększyłem do 550px (długość i szerokość) , powinno wystarczyć.
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń


Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron