Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Problem "cenzury" raz jeszcze

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

Problem "cenzury" raz jeszcze

Postautor: Ryszard D. » wt mar 17, 2009 6:32 pm

malina napisal:

Pewnie wyremontujcie im jeszcze synagogę będzie gdzie postawić te wasza tablice i zaproście uciśnionych żydów do Izbicy, oddajcie im swoje domy, bo przecież to kiedyś były żydowskie, zaproście ich z Palestyny po co maja męczyć tam w tym gorącu.
Jeszcze tylko pozapraszajcie pedałów i lesby do Izbicy i będzie komplet.

Bl. Nowicki - (izbicki Szechter) : Ostrzeżenie (naruszenie pkt. 8 regulaminu forum). Liczba ostrzeżeń: 2


malina napisal:

A domy były żydowskie czy nie.Widać ze dużo wiesz na temat tego forum jak na mieszkańca Chodcza. Zuzuszka Klamczuszka

Bl. Nowicki - (izbicki Szechter) : Ostrzeżenie (naruszenie pkt. 6 regulaminu forum). WYROK: Liczba ostrzeżeń: 3=BAN

---------------

No prosze, nasz izbicki Szechter bezblednie opanowal zydowskie metody wymiaru sprawiedliwosci zydokomuny .......... Aaron i Stefan Szechter w jednej osobie
Ryszard D.
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 19
Rejestracja: śr sie 06, 2008 10:26 pm

Postautor: ecrue » wt mar 17, 2009 6:58 pm

Wiadomo dla kogo ten regulamin został stworzony. Czytając co napisał malina nie jestem w stanie stwierdzić naruszeń w regulaminie.Ale tak to jest kiedy człowiek własnego cienia się boi.
A już na kpinę zakrawa na stronie głównej wpis o cenzurze jakoby jej nie było. DEMOKRACJA-NIE.
A podobno na tym forum ważne jest wyrażanie opinii mieszkańców na temat życia w tej społeczności. ŻENADA.
ZARAZ PEWNIE DOSTANIEMY PO OSTRZEŻENIU. HA HA ŻE NIBY NIE NA TEMAT.
Punkt widzenia zawsze jest uzależniony od punktu siedzenia opozycji zamyka się usta BANEM i po sprawie.
Awatar użytkownika
ecrue
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 14
Rejestracja: pn mar 02, 2009 10:22 pm


Postautor: blazej » wt mar 17, 2009 10:15 pm

Jeszcze tylko pozapraszajcie pedałów i lesby do Izbicy i będzie komplet.


Zuzuszka Klamczuszka



W tych dwóch zdaniach ewidentne naruszenie regulaminu. Pierwszy za przyrównanie Żydów do mniejszości seksualnych, drugi zaś za obrażanie drugiego użytkownika forum

Z Ryszardem D. nie zamierzam dyskutować, z człowiekiem chorym z nienawiści po prostu się nie da.

Jeszcze jedno: To ostatni wydzielony temat na temat rzekomej cenzury. Nie zamierzam się każdorazowo tłumaczyć z nadawanych ostrzeżeń. Żadnego z ww. postów nie usunąłem, więc o jakiej cenzurze mowa? Następne komentarze nie na temat będą kasowane a użytkownicy nagradzani ostrzeżeniami
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: bob budowniczy » wt mar 17, 2009 10:38 pm

Błazejy zuzuszka klamczuszka to ewidentny zart, tak ja to odbieram, co do porownania zydow masz racje ostrzezenie jak najbardziej sluszne.

Błażeju musisz wykazać się odrobina poczucia humoru, mamy takie czasy ze czasami lepiej troszkę przymknąć oko na żarty i.....nie przesadzać........ Wiesz takie zamykanie ust komuś kto najgorsze rozwiązanie, za chwile wyskoczy jako jakiś tam Edek z fabryki kredek i znowu będzie zadyma. Ja co miałem napisać to napisałem, wykłóciłem się, jak będzie z kimś znowu mądrze pogadać to bardzo chętnie a teraz temat dla mnie zupełnie w tej chwili rozmyty,zamknięty.......
Zupełnie mi nie zależy na tym czy wróci ten malina i Yankes, wyskoczył pokrzyczał, pokrzyczał i.........
Ludzie wkurzają się ze w miejscu w którym uważali ze można wypowiedzieć się na drażniące tomaty, w sposób zbyt rygorystyczny zamyka się usta tym którzy maja inne zdanie i być może z powodów których nie znamy swoje emocje opisują tak jak umieją najlepiej. Najczęściej jest to język tak rożny jak my jesteśmy każdy z osobna rożni, nie podobny do innego człowieka, w swojej oryginalności jedyny nie powtarzalny........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA


Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron