Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Dzialania administratora/ WLASCICIELA?

Tu możecie napisać jakie macie problemy z forum...

Moderator: blazej

Czy administrator powinien usowac to co mu sie podoba?

Oczywiscie ze tak przeciez to jego wlasnosc, moze robic co mu sie podoba
4
44%
Oczywiscie ze nie nie ma to nic wspolnego z demokracja
5
56%
Nie mam zdania, ale po co takie forum
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 9

Dzialania administratora/ WLASCICIELA?

Postautor: bad_boy » czw sty 15, 2009 2:47 pm

wYCIAG Z REGULAMINU:


Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba.


CO JEST TAKA POTRZEBA, ZAMKNIECIE UST NA PEWNE NIEWYGODNE FAKTY?





Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów



GDZIE BYLY TE OBRAZLIWE MATERIALY

ADMINISTRATORZE TWOJE POSTEPOWANIE NIE MA NAWET ZNAMION DEMOKRATYCZNEGO FORUM....
Awatar użytkownika
bad_boy
kapral
kapral
 
Posty: 33
Rejestracja: śr sty 07, 2009 4:23 pm

Postautor: Ptasiek » czw sty 15, 2009 10:07 pm

Mylenie wolności z bezhołowiem nie jest dobrym obrazem demokracji. Bezczelność kilku bardzo płodnych w ostatnim czasie Userów doprowadziła do znaczących zmian jakościowych na forum. Z powyższego powodu w praktyce zniknęli wcześniej bardzo chętnie piszący Użytkownicy. Prawie wszyscy (utrzymuje z nimi kontakt) twierdzą, że najwyższa pora wycofać się z forum z powodu szerzącego się szczeniaczenia, z powodu przenoszenia na forum prymitywnych zachowań przynależnych raczej tzw. marginesowi. Praktycznie w każdym temacie i wątku po kilku wpisach o charakterze merytorycznym zaczyna się niedopuszczalny atak na piszącego, a nie na treść tego co napisał. Atak ten częstokroć przybiera formę gróźb, lub zawoalowanych belferskich metod ośmieszania. Pospolicie używane emoticony "śmiechu" wcale nie wyznaczają poczucia humoru piszącego a jednoznacznie okazują jego "zawodowe" proweniencje.

Żałośnie wygląda forum na którym po otwarciu strony widzę dziesięć tematów z przeróżnych zakresów w których określony User zawsze ma coś do powiedzenia. W praktyce oznacza to, że nie ma nic do powiedzenia, a jego posty to nic innego tylko spam.

Jest normalne i dopuszczalne pisanie na każdy temat tak jak się chce pod warunkiem wszak, że nie godzi to w porządek społeczny i prawny. Porządek społeczny w wypadku strony określa Właściciel. Basta. Wszelkie takietam pisania jaki to ten właściciel jest stanowi nieporozumienie. To bowiem "jego maupa i jego cyrk". To on wreszcie ponosi odpowiedzialność prawną za nieusunięcie np. gróźb karalnych lub treści o charakterze dyskryminującym czy rasistowskim.

Od strony technicznej. Zazwyczaj User piszący dwa posty po sobie na forach dostaje ostrzeżenie, po trzech podpisanych po sobie bana, bez względu na treść jaką przekazuje. Dopuszczalne jest jedynie tzw. odświeżenie tematu tj. podpisanie się po sobie nie częściej jak co trzy - cztery tygodnie. To ma na celu wymuszenie rotacji tematów i podniesienie przez to atrakcyjności forum. Zazwyczaj na forach funkcjonuje tzw "zsyp" gdzie lądują fragmenty dyskusji odbiegające od tematu. Nikt nikogo nie pyta o zasadność. Sam fakt wycięcia postów do zsypu jest poważnym ostrzeżeniem i zapowiedzią wzmożonej moderacji określonego
usera.

Podsumowanie. Bardzo dobrze jest gdy Błażej wycina i wyrzuca odbiegające od elementarnego poziomu wpisy. To jest bowiem własnie demokracja. Sugerowana przez Twórcę wątku teza to anarchia.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bad_boy » sob sty 17, 2009 11:16 am

Wiec czemu nie ma możliwości edycji postu?
Awatar użytkownika
bad_boy
kapral
kapral
 
Posty: 33
Rejestracja: śr sty 07, 2009 4:23 pm

Postautor: Vivaldi » ndz lut 08, 2009 3:47 pm

Też się pytam, dlaczego nie można edytować postu ?? Na każdy forum są, nawet własne błędy nie można popoprawiać, dopisać itp.
Samowolka na forum, regulamin ?? ...
Awatar użytkownika
Vivaldi
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: pt cze 13, 2008 12:48 pm
Lokalizacja: Stąd nie widać ;)

Postautor: bob budowniczy » śr lut 11, 2009 11:37 am

Blazeju mam pytanie co sie dzieje z zegarem na forum? Wskazuje tak dziwny czas ze ciezko nastawic zegarek>>>>>>>>>>>>>W momecie pisania tego postu mam godzine 12:35 a godzina na forum to........
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: bob budowniczy » śr lut 11, 2009 5:52 pm

To taki mały problem, opóźnienie kilkuminutowe.....
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Ptasiek » śr lut 11, 2009 8:33 pm

Proszę wejść w swój profil i ustawić właściwą strefę czasową tj. do zmiany czasu: GMT+1 Berlin Bruksela itd. Po zmianie czasu należy znów wejść w profil i przestawić na GMT+2 Kaliningrad RSA. :wink:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: bob budowniczy » czw lut 12, 2009 7:52 pm

Faktycznie kiedy podłączyłem się do ruskich to mi się poprawiło :D :D
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA


Wróć do Problemy

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron