Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Rodzina Ryske/Rieske

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

Rodzina Ryske/Rieske

Postautor: Krzysiek1990 » czw lut 04, 2016 11:38 am

Witam, poszukuję informacji na temat rodziny mojego dziadka: Bogusława Ryszarda Ryske, syna Alberta Ryske, która to rodzina według uzyskanych zamieszkiwała przed II wojną światową, właśnie w Izbicy Kujawskiej. Dowiedziałem się również, że pierwotnie nazwisko mogło brzmieć Riske albo Rieske. Gdyby ktoś posiadał jakiekolwiek informacje na temat tej rodziny, albo zetknął się na cmentarzu w Izbicy z nagrobkami członków tej rodziny, to prosiłbym o kontakt, albo za pośrednictwem forum, albo przez e-mail: kgrecki@interia.pl

Z góry dziękuję za każdą pomoc.
Krzysiek1990
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 21, 2016 12:41 pm

Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron