Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Szalik MGKS Kujawianki Izbica Kujawska

Chcesz coś kupić albo sprzedać? To miejsce odpowiednie dla Ciebie !!!

Moderator: blazej

Szalik MGKS Kujawianki Izbica Kujawska

Postautor: franklini » ndz gru 28, 2008 5:09 pm

Witam. Przyjmuje zapisy na szaliki MGKS Kujawianki Izbica Kujawska. Cena szalika wynosi 25 zł. Jeśli uda mi się zebrać większą liczbę osób, to wkrótce postaram się zamówić szaliki. Zainteresowanych proszę o kontakt na Gadu-Gadu: 5668243 lub na meila: bizon.10@poczta.fm


Obrazek


Obrazek


Obrazek
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: krzysiek » ndz gru 28, 2008 5:25 pm

Zalatw moze jakies inne szaliki.Kujawianki?
krzysiek
sierżant
sierżant
 
Posty: 95
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:04 pm
Lokalizacja: k izbicy

Do Krzyśka

Postautor: franklini » ndz gru 28, 2008 5:37 pm

Jak inne mam załatwić???. To bym musiał zrobić inny projekt, a ten wydaje mi się, że jest dobry, przede wszystkim taki, jakie mamy barwy klubowe. A co mam zrobić niebieski szalik.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: blazej » ndz gru 28, 2008 5:48 pm

Myślę, że to ciekawa inicjatywa i warto mieć taki szalik w swojej kolekcji. W końcu kibice mogą mieć swój szalik :wink:
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: bob budowniczy » ndz gru 28, 2008 6:09 pm

Super pomysł......tez sobie kupie....
Krzysku co ci sie nie podoba w szalikach....napisy super, zwłaszcza "Małe miasto......." barwy takie jak trzeba......
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Observator » pn gru 29, 2008 1:14 pm

szalik wygląda jak szalik Ległej
Observator
 

Do Observatora !

Postautor: franklini » pn gru 29, 2008 5:30 pm

Chyba dawno nie widziałeś herbu Legii Warszawa. Teraz Legia ma inny herb, herb jest cały czarny, a w środku biała litera L, z resztą koszulki teraz Legia też ma czarne, rzadko gra w czerwonych strojach. Szalik Kujawianki według mnie jest dobrze zrobiony, pod nasze barwy, mamy barwy czerwono-zielone i szalik nie może byc w innych barwach. Co miałem niebieskie szaliki zrobić, jak Lecha, bo teraz zespół Lecha jest na czasie. To mija się z celem.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Observator » pn gru 29, 2008 5:44 pm

co nei zmienia faktu ze szalik i tak wyglada jak szalik Ległej :D

no i wlaasnie franki miedzy innymi po was mozna poznac ze Lech jest na Topie :D :D :D :D
Observator
 

Postautor: bob budowniczy » pn gru 29, 2008 6:35 pm

a Obserwator jak zwykle swoje...dla niego to jest szalik Legi i koniec
I nie ma siły żeby mu wytłumaczyć ze jest to szalik Kujawianki......może do okulisty?
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Ron_Artest » pn gru 29, 2008 7:17 pm

bob budowniczy pisze:a Obserwator jak zwykle swoje...dla niego to jest szalik Legi i koniec
I nie ma siły żeby mu wytłumaczyć ze jest to szalik Kujawianki......może do okulisty?


Ustalmy tak ;D Szalik jest Kujawianki! ;D Podobny troche do szalika Legii ;/ Frankow pomysl Mistrzowski! ;] Lech Poznan jest Ok! i wszystko wraca do normy... :D 8) :twisted:
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of "............ I LOVE THIS GAME!
Awatar użytkownika
Ron_Artest
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 140
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:33 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Szalik MGKS Kujawianki Izbica Kujawska

Postautor: franklini » pn gru 29, 2008 7:42 pm

Jak na razie widzę, to wszyscy piszą, że ładny szalik dobry pomysł, niektórym on przypomina szalik Legii, ale nikt nie pisze, że by go chciał kupić, czy zamówić. Do tej pory zgłosiło się do mnie 10 osób, i potrzebuje jeszcze conaj mniej 40 i wtedy zamówię te szaliki. Np bob budowniczy, określ się, czy byś chciał ten szalik w swojej kolekcji, bo na razie na forum jest dyskusja odnośnie szalika, a zero konkretów.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Observator » wt gru 30, 2008 10:14 am

gdzie ja napisalem ze to szalik Ległej ? napisałem ze wugląda jak szalik Ległej

a co Do Lecha Spoko Spoko
Potęga Nasza Trwa Kolejorzu Nigdy nie bedziesz saaam !!
:D :D :D :D

I tak Obsevator SWOJE i Koniec
Observator
 

Szalik MGKS Kujawianki Izbica Kujawska

Postautor: franklini » pt sty 02, 2009 8:35 pm

Może i wygląda jak szalik Legii Warszawa, ale musi tak wyglądać, bo takie mamy barwy klubowe. Napisze więcej, szalik Kujawianki podoba mi się bardziej niż szalik Legii. Każdy z pewnością by chciał szalik niebieski, taki jaki ma Lech Poznań, bo ta drużyna jest na czasie i zajmuje pierwsze miejsce w naszej ekstraklasie. Wszyscy z nas doceniają to, że drużyna prowadzona przez Franciszka Smudę zagra w kolejnej fazie Pucharu Uefa i ja też jako wieloletni kibic cieszę się z tego powodu, ale to nie powód, że szalik Kujawianki niektórym przypomina szalik Legii i nie ma wielkiego zainteresowania tym gadżetem. To nie moja wina, że mamy takie barwy klubowe: czerwono-zielone i takie też kolory musi mieć ten szalik.

Dla słabo poinformowanych:

Legia Warszawa ma herb koloru czarnego, a w środku widnieje L koloru białego i podejrzewam, że teraz szaliki też mają inne.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Observator » sob sty 03, 2009 5:00 pm

bizon nie wpieniaj sie tak bo wzdęc dostaniesz :lol:
Observator
 

Postautor: bob budowniczy » sob sty 03, 2009 6:37 pm

No to frankom na odcisk Observatorze nacisnąłeś....
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: Observator » ndz sty 04, 2009 11:09 am

przyroda
Observator
 

Szalik MGKS Kujawianki Izbica Kujawska

Postautor: franklini » ndz sty 04, 2009 5:15 pm

Widze, że osoby wypowiadające się na tym forum nie mają za grosz kultury, jak im się napisze trochę prawdy, to zaraz się obrażają. Ponadto nie dadzą się przekonać, że szalik Kujawianki musi mieć barwy czerwono-zielone, bo takiego koloru mamy herb i cały czas sądzą, ze nasz szalik przypomina szal Legii Warszawa. Myślałem, że jak dam ogłoszenie na forum, to kilka osób do mnie napisze, a jak na razie nikt do mnie się nie odezwał. Mam zapisanych tylko 11 osób i to jest za mało, żeby zamówić szaliki, potrzebuje co najmniej 50 osób. Liczę, że w końcu ktoś się do mnie zgłosi. Pozdrawiam.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Observator » ndz sty 04, 2009 6:43 pm

ło jej pozartowac z przekąsem nie mozna :D

a co do tej sprzedaży szalika to widocznie mało kto chce miec ten szalik, na sile go ludziom nie wepchniecie.
Jezeli chodzi o mnie Nie kupie szalika :)) Pozdro :D
Observator
 

Szalik MGKS Kujawianki Izbica Kujawska

Postautor: franklini » ndz sty 04, 2009 7:09 pm

Nikt na siłę nikomu nie będzie wpychał szalika. Jak panie observator nie wiesz 50 szalików sprzedałem w ciągu trzech dni i wyszedłem z inicjatywą, żeby zamówić kolejne 50. Wydaje mi się, że taki szalik sprzyda się każdemu kibicowi Kujawianki, żeby podczas meczów przydział barwy klubowe.
franklini
Awatar użytkownika
franklini
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 25, 2007 4:32 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: blazej » ndz sty 04, 2009 7:13 pm

Observator pisze:Jezeli chodzi o mnie Nie kupie szalika :)) Pozdro :D


Twój wybór, ale innych nie zniechęcaj do zakupu. Projekt szalika jest naprawdę dobry, Kujawianka ma takie a nie inne barwy klubowe, więc nie rozumiem po co te złośliwości...
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Następna

Wróć do Ogłoszenia lokalne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron