Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Dzień Dziecka

Miejsce na wasze pozdrowienia...

Dzień Dziecka

Postautor: Dyslektyk » pt cze 01, 2007 11:20 am

Wszystkim dzieciaczkom w dniu ich święta najlepsze życzenia.Niech Im nigdy niezabraknie mądrości tak potrzebnej w skąplikowanych procesach dojrzewania oraz miłości która najlepiej chroni przed błędami dorastania.
SZCZEGÓLNE ŻYCZENIA DLA BIEDNYCH,BRZYDKICH,CHORYCH I NIEKOCHANYCH.
Ostatnio zmieniony śr lip 11, 2007 8:52 am przez Dyslektyk, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: kokeszko7 » pt cze 01, 2007 1:27 pm

... i jeszcze dużo uśmiechu na tych różowiutkich buziaczkach!!!
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » pt cze 01, 2007 9:31 pm

...zdążyłem przed północą.


"Słońca w domu,
Wiatru w sieni
I ogrodu macierzyn
Gdzie było tyle w radość wychodzących ścieżyn,
A wszystkie takie trafne i dzieciom potrzebne..."



Przyjmijmy te odrobinę zmienione słowa poezji wszyscy, którzy chcemy pamiętać, że wciąż jesteśmy dziećmi.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: Dzień Dziecka

Postautor: Jamez99 » śr wrz 04, 2013 6:58 am

wow estem skłonny uznać to, co ma być używany i sport rzeczywiście być bardziej przydatne do boku, gdy są stosowane dość.
Get fast success in passforsure and Anderson University (South Carolina) questions by using our latest exam .We also offer up-to-date University of Washington and answers for your prep of APPLE.
Jamez99
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 6:53 am


Wróć do Pozdrowienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron