Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Włocławek pozdrawia Izbicę Kujawską

Miejsce na wasze pozdrowienia...

Włocławek pozdrawia Izbicę Kujawską

Postautor: Gość » śr lut 22, 2006 3:22 pm

Serdeczne pozdrowienia z Włocławka. Bardzo podoba mi się Wasz portal i forum. Zapraszam również na nasz włocławski portal internetowy www.q4.pl
Są tam też informacje z całego byłego województwa włocławskiego. Myślę, iż redaktorzy q4 byliby zadowoleni jakbyście czasami przesłali ciekawe fotki z Waszego miasta oraz ciekawe newsy. Często się zdarzało, że z innych gmin też przesyłali. Byłaby to również forma promocji Waszego pięknego miasta i okolicy - a zpewnością wielu jest u nas takich co z przyjemnością czytają informacje z regionu.
Raz jeszcze serdecznie pozdrawiam norst
Gość
 

Postautor: norst » śr lut 22, 2006 3:25 pm

Zamotałem się z zalogowaniem, powyższe pozdrowienia są moje. Dziś się zalogowałem i zamierzam Was czasami odwiedzać. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
norst
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 22, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: blazej » czw lut 23, 2006 11:32 am

Witam na forum, norst :wink: Z przyjemnością zaglądam na strony Włocławskiego Portalu Internetowego, gdyż jest to praktycznie jedyny liczący się portal, którego informacje dotyczą zarówno Włocławka jak i byłego województwa włocławskiego. O ile redakcja q4.pl będzie zainteresowana, to niebawem mogę podesłać nowe zdjęcia a także newsy, jeśli takie będą oczywiście :D
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: norst » czw lut 23, 2006 12:09 pm

Nie jestem z redakcji ale jako czytelnik portalu q4 zawsze z ciekawością czytam wszystko co dotyczy regionu. Widzę wiele informacji z Kowala więc mam nadzieję, że wasze też puszczą. Szczerze pozdrawiam norst
Awatar użytkownika
norst
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 22, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: blazej » czw lut 23, 2006 12:25 pm

Wiele zalezy również od tego czy zechcą współpracować ze stroną, która nie jest oficjalna wirtryną gminy i miasta...(choc były już wcześniej na q4.pl zamieszczane newsy z izbica-kujawska.com)
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: norst » czw lut 23, 2006 12:35 pm

Myślę, że warto próbować dla dobra każdej ze stron. Najlepiej wysłać im mailem taką propozycję i próbkę.

Myślę, że gra warta świeczki...

Życzę powodzonka :D
Awatar użytkownika
norst
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 7
Rejestracja: śr lut 22, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: Włocławek

Postautor: blazej » czw lut 23, 2006 4:36 pm

Zobaczymy co da się zrobić :wink:
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: Gość » czw lut 23, 2006 6:24 pm

Błażej Nowicki pisze:Zobaczymy co da się zrobić :wink:


Będę czekał i wypatrywał :D
Gość
 


Wróć do Pozdrowienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron