Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Cieszę się.....

Miejsce na wasze pozdrowienia...

Cieszę się.....

Postautor: Jurek » wt sie 05, 2003 5:44 pm

Fajnie że takie forum powstało i mogę jako pierwszy pozdrowić wszystkich mieszkańców Izbicy-Kuj.,a szczególnie Błażeja z Rodzinką oraz Danusie Dreślewską,która już chyba nie mieszka w Izbicy.Miasteczko bardzo mi się podoba,ma ciekawą i bogatą historię :D
Awatar użytkownika
Jurek
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 23
Rejestracja: wt sie 05, 2003 5:21 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Sylwia » pt wrz 19, 2003 10:03 am

Izbica jest naprawde fajnym miasteczkiem! Gorąco pozdrawiam wszystkich blokersów i nietylko, a najbardziej pewnego Kubusia!!!!! ps: fajnie było w te wakacje !!!!
Sylwia
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 2
Rejestracja: pt wrz 19, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Oświęcim

Postautor: Daras » pn sty 24, 2005 1:47 pm

Ja pozdrawiam wszystkich tutejszych forumowiczow i gosci odwiedzajacych ta stronke,mam nadzieje ze w miare uplywu czsu forum bedzie sie rozwijalo i posiadalo coraz liczniejsza rzesze uzytkownikow... :wink:
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Pozdrowienia dla Darasa :)

Postautor: Arizona » czw paź 27, 2005 6:54 am

Twoje słowa powoli stają się ciałem.... Jak widać coraz więcej na Forum gości i tematów :) Pozdrawiam serdecznie :) Tak trzymać, prawda?
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: Daras » czw paź 27, 2005 6:15 pm

tylko tak :!: a jak da rade to tylko jeszcze lepiej...no i dobrze ze cos sie rusza ,pozdrawiam wszystkich poruszajacych to forum...
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe


Wróć do Pozdrowienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron