Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



dajcie sobie spokuj

Miejsce na wasze pozdrowienia...

dajcie sobie spokuj

Postautor: Observator » pn paź 16, 2006 5:23 pm

sami zaczynacie a pozniej zeby zamkac bo wam sie glupio robi bo nie wiecie co odpisac... a emotikonki jakby nie patrzec sa po to na roznych czatach itp aby w skrocony sposob wyrazac swoje uczucia emocje itp. proste jak konstrukcja bata :D nie mam zamiaru kontunuowac tego jakby nie patrzec nudnego tematu bo takie napinanie sie i wyzywanie kogos przez neta jest nudne.Mowiac krocej wykaze wieksza dojrzalosc i inteligencje dziekuje i pozdrawiam.


ps.nie wiem czego chce ode mnie Ptasznik czy jak mu tam.. ale chyba ma problem ze soba lub ma cos do mnie... ciekawy jestem czy taki wylewny jest na Live... bardzo ale to bardzo jestem ciekawy
Observator
 

Postautor: Ptasiek » pn paź 16, 2006 8:00 pm

"Dziecko neostrady" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Krespin » pn paź 16, 2006 8:19 pm

Jestem za !!!!!

Jednakże wybaczać należy !!!


Zobacz Ptaśku na tytuł hehe masz rację
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: VooVoo » pn paź 16, 2006 8:54 pm

Dajcie na looz bo mnie też to wszystko wkur...niby się przepraszacie a ostatnie słowo znów dodaje oliwy do ognia...
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Observator » wt paź 17, 2006 12:32 pm

a mzoe wy jestescie razem co..?? ktory jest kobietą w waszym zwiazku...? a po za tym nie mam neostrady ptaszniku :D zarejestrowalem sie na to forum nie po to zeby wrzucac takim pryszczom jak wy tylko po to aby prowadzic dyskusje i dowiadywac sie wiecej co sie dzieje w izbicy bo jak narazie to jedyne zrodlo inf. aha i slyszalem ze w tym roku ma byc ograniczona prdukcja karmików dla ptaszkow :D wiec uwarzaj jak siadziesz mi na parapecie :p
Observator
 

Postautor: Gość » wt paź 17, 2006 5:54 pm

Ty jełopie z obserwatorium zobacz http://czytelnia.onet.pl/0,478,0,1,nowosci.html

Nie ubliżaj nikomu
Gość
 

Postautor: VooVoo » wt paź 17, 2006 6:11 pm

Tą pozycję to chyba każdy czytał, i jeśli chodzi o książki to jest specjalnie do tego przeznaczony temat. Swoją drogą super książeczka...
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Ptasiek » wt paź 17, 2006 8:44 pm

Proponuję nowy temat. Za chwilę go wkleję w ... Jeszcze nie wiem gdzie:

"Okoliczności powstania Nicka."

Pochwalmy się tam skąd nasze "wywołania".
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Observator » wt paź 17, 2006 8:55 pm

nie jestem z Obserwatorium :D jestem z izbicyi jestem dumny z tego :) Panie Jełopie
Observator
 

Postautor: Arizona » śr paź 18, 2006 7:56 pm

Dyskusja się staje jakaś rynsztokowa.... Niektórym jej uczestnikom ;) mogę jedynie doradzić, by popracowali więcej ze słownikiem ortograficznym, a nie z Netem....
A co do pomysłu Ptaśka w kwestii "wywołań" .... Bardzo mi się podoba... acz.. trudno mi wyjaśnić dlaczego ja to Arizona :D Pomyślę jednak jak to napisać :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: Observator » czw paź 19, 2006 6:36 am

prosze o zamkniecie tego tematu... :/ kolejna osoba dolewa oliwy, a jest juz dobrze ... bynajmniej tak mi sie wydaje...
Observator
 


Wróć do Pozdrowienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron