Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Dom Nauczyciela

Forum uczniów i absolwentów SP nr 1

Dom Nauczyciela

Postautor: kokeszko7 » śr gru 27, 2006 6:20 pm

Czy może mi ktos udzielić informacji jak to jest z mieszkaniami dla nauczycieli? Z tego co wiem to w Domu Nauczyciela powinni mieszkac nauczyciele a nie osoby nie będące nimi a juz na pewno nie mające nic współnego ze szkołą...!

Dlaczego np: ludzie odchodzący na emeryturę nie mogą opuścic tych mieszkan w celu udostępnienia młodym, nowo przyjętym do pracy tak jak to jest np: w nadleśnictwie, tylko sprzedaja owe mieszkania. Ja wiem, że to ich własność ale myślę, że można by w to miejsce zaoferować komuś innemu. Mamy w naszej gminie problem a nauczycielami od języka angielskiego i gdyby zaproponować im pracę z mieszkaniem to na pewno ktos by się znalazł.
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

...

Postautor: Antypka » pt lut 23, 2007 8:39 am

propozycja jak najbardziej słuszna, tylko jak znam środowisko izbickie i władze to raczej niemozliwe, a poza tym nie wiem, czy te mieszkania juz dawno nie zostały sprzedane........?
Antypka
Antypka
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 4
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: Dom Nauczyciela

Postautor: malenka1000 » ndz kwie 26, 2009 5:56 am

Wasze rozmyślania są błędne.siedzisz w domu,płacisz 30 lat czynsz,a póżniej na bruk? Pomyśl może
-przyjacielu.
Awatar użytkownika
malenka1000
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 25
Rejestracja: sob paź 18, 2008 1:19 pm

Re: Dom Nauczyciela

Postautor: Jaro_Jagr » pn kwie 27, 2009 7:50 am

no dokladnie widac jakimi samolubami są Ludzie w Izbicy... Skonczył pracowac w szkole, jest nie potrzebny no to wio na bruk ! zal mi was
Awatar użytkownika
Jaro_Jagr
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 123
Rejestracja: ndz sty 11, 2009 10:53 am


Wróć do Szkoła Podstawowa nr 1 im. Józefa Piłsudskiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron