Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Pogaduchy Gimnazjalistów i nie tylko...

Forum uczniów i absolwentów Gimnazjum (również dawnej SP nr 2)

Pogaduchy Gimnazjalistów i nie tylko...

Postautor: rossa » pt sty 19, 2007 6:52 pm

Tutaj proponuje wymianę poglądów i opowieści z zaczarowanego lasku koło Areny i innych dziwnych miejsc.
Arizona zauważyła słusznie, że forum nie służy do pogaduszek tylko wymiany poglądów.

Dlatego sympatyczne koleżanki tutaj plotkujcie zostawiając inne tematy do rzeczowych wypowiedzi...

Pozdrawiam Rossa
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Gosiek » pt sty 19, 2007 10:19 pm

Sorry rossa, ale Ty masz chyba jakies "wonty" co do mnie i Dzoany piszac tego posta... wiesz...my poprostu sobie tak pisalysmy...a ze wyszly z tego male ploteczki, to splentuje to moim powiedzonkiem... "Bywa i tak..." pozdrawiam serdecznie:)
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Dżoana » sob sty 20, 2007 4:15 pm

nie nie nie....to nie żadne "wonty"
dobra dobra.
po prostu większości nie odpowiada moja obecność tutaj.
ale ja nic złego nie robię...
robię to co wszyscy. czyli wymieniam się poglądami i takie tam ***.
a że robię to może nie w tak wyrafinowany sposób to sorry...
ale nie jestem poetką ani polonistką i pisze to co myślę.
prosto i zwięźle.
więc jak komuś nie odpowiada, to nie czytać!!!
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Ptasiek » sob sty 20, 2007 4:48 pm

Kochana Młodzieży.
To bardzo dobrze, że piszecie. Piszcie. Niech to będą faktycznie pogaduchy i ploteczki. Niech będzie wszystko o czym chcecie pisać. Tylko PISZCIE! Niech to forum żyje nie tylko takimi starymi prykami, jak nie przymierzając ja, ale również Waszymi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Mam trochę doświadczenia w pisaniu na dużych forach. Podstawę ich istnienia stanowi młodzież. I ja choć niemłody jestem niekiedy zdumiony poziomem wiedzy i erudycji piszących: czapki z głów przeed młodymi...

Doskonałe miejsce i temat. Gratuluję pomysłu Rossa.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Dżoana » sob sty 20, 2007 4:54 pm

Ptasiek...
tylko, że Rossa tego tematu nie zrobiła dlatego, że była tak wspaniałomyślna..
tylko jej chyba trochę przeszkadza to jak psizemy na forum, dlatego zrobiła dla nas takie miejsce. Coraz mniej mi się tu podoba.
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » sob sty 20, 2007 5:23 pm

Dzoana...mnie rowniez coraz mniej;/ ale coz...bywa...milo przynajmniej przeczytac raz, ze ktos chce poczytac to, co piszemy:) Dzia Ptaśku:) Pozdrowionka dla Dzoany i Bluszczykji:)
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » sob sty 20, 2007 5:36 pm

Dżoana pisze:Ptasiek...
tylko, że Rossa tego tematu nie zrobiła dlatego, (...)


Słoneczko drogie. To jest zupełnie normalne na forach, że cały czas gdzieś ktoś komuś wdepnie na odcisk. Ja sam powielekroć pożarłem się z innymi forumowiczami, ba nawet z właścicielem i moderatorami forum. Tak po prostu jest.

Z doświadczenia mogę się podzielić tylko jedną sugestią. Możecie pisać wszystko i wszędzie. Wkurza natomiast odpowiadanie monosylabami, odpowiadanie pół zdaniem. Tego ja sam unikam i Was o to proszę. Rossa jest fajna i niekiedy bardzo zabawna. Zwłaszcza jej potknięcia językowe. :lol: mnie przynajmniej śmieszą do rozpuku. :twisted: Ma kobieta poczucie humoru, bo chyba - co widać - wogóle się tych potknięć nie wstydzi.

Więcej luzu i tolerancji a z pewnością będzie fajnie. :wink:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » sob sty 20, 2007 5:42 pm

Dziś rozmawiałem z Ptaśkiem Droga Młodzieży i doszliśmy wspólnie do takiego samego zdania jak Rossa. Nie chodziło jej tutaj o złe wypowiedzi. Kazdy temat jest dla każdego, bo każde spostrzeżenie choćby młodego człowieka jest cenne.

Również myślę, że w tym temacie macie największe możliwości poplotkowania i wymianę swoich poglądów.

...::she::...stworzył również temat "imprezki we Mchówku..." i jest to doskonałe miejsce dla osób lubiących się tam spotykać.
Nikt z osób piszących na temat Mchówka nie wychyla się w innym temacie i za to ukłony w ich kierunku.

Dlatego rossa stworzyła temat, myślę, że z takim samym zamiarem, ale o tym niech ona się wypowie.
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Dżoana » sob sty 20, 2007 5:49 pm

jejku Ptasiek, jak Ty do mnie ładnie mówisz :P
dobra dobra, ja wiem swoje.
I pisała też będę swoje. Nooo.
I Rossa niech sobie też pisze swoje. I reszta też niech pisze swoje.
Dobra. Koniec tematu.
Myślę, że już czas wrócić do czytania forum...udzielać się nie ma co.
nom.
"i wszystko"-jak to by zakończyła Gośka :P

PS z gory przepraszam za błędy,bo pewnie jakies są.
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Bluszczykja » sob sty 20, 2007 9:06 pm

Widzę, że zawiązał się nowy temat.. i pewnie troszkę przeze mnie :roll: Ale jak widać to wcale aż tak bardzo niemiło nie jesteśmy tutaj widziane :)

Liczę tylko, że nikt już nie ma do nikogo żadnych "wontów" (jak to Gosiek napisał)

Pozdrawiam! :)
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: rossa » sob sty 20, 2007 10:56 pm

Gosiek pisze:Sorry rossa, ale Ty masz chyba jakies "wonty" co do mnie i Dzoany piszac tego posta... wiesz...my poprostu sobie tak pisalysmy...a ze wyszly z tego male ploteczki, to splentuje to moim powiedzonkiem... "Bywa i tak..." pozdrawiam serdecznie:)


Wybacz, że uraziłam :lol: :lol: :lol:

A tak poważnie, wy dzieciaki za bardzo się gniewacie. Wy lubicie sobie z każdego szyderować, każdemu dogadywać i lubicie "dowalać" sobie nawzajem.
Nie mam jak Ty to Gosiu określasz "wontów" tylko chciałam podkreślić iż jest to najlepsze miejsce na takie babskie plotki w osobnym temacie.

Tak więc podkreślam raz jeszcze, : nie mam żadnych wo i we ani takiego tfu :lol:
Bawcie się dobrze i używajcie od casu do casu pw :wink: :wink: :wink:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Dżoana » ndz sty 21, 2007 1:51 pm

;-/
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » ndz sty 21, 2007 3:14 pm

heh:) fajnie...milo mi:):) a co do moich textow, to ja chyba jak kazdy mam swoje...ale coz...(znow moje powiedzonko) bywa...:) pozdrawiam wszystkich, ktorzy zadaja sobie trud, zeby odpisac na moje denne posty...Buzka dla Was:*:* a w szczegolnosci dla tych dwóch panienek, z ktorymi czesto sobie gadam...nawet czesciej chyba w realu niz na tym forum:) busska:*
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Miłosz » pn sty 22, 2007 11:09 am

A ja mam takie małe pytanko. Jest otwarta sala gimnastyczna przez ferie w gimnazjum i czy można sobie iśc w coś pograć??? Wpuszczą tam też osoby spoza szkoły czy trzeba okazać przy wejściu "legitkę" 8)
Miłosz
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 7:58 pm

Postautor: Dżoana » pn sty 22, 2007 9:21 pm

hahaha
u nas w szkole?
Miłosz no co Ty.
u nas w szkole w zyciu nie trzeba było pokazywać żadnych "legitek".
Chyba Cię wpuszczą ;-)
a sala jest raczej otwarta, tzn. z tego co ja wiem ;-)
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Arizona » wt sty 23, 2007 7:31 am

rossa pisze: ... wy dzieciaki za bardzo się gniewacie. Wy lubicie sobie z każdego szyderować, każdemu dogadywać i lubicie "dowalać" sobie nawzajem.
Nie mam jak Ty to Gosiu określasz "wontów" tylko chciałam podkreślić iż jest to najlepsze miejsce na takie babskie plotki w osobnym temacie.

Tak więc podkreślam raz jeszcze, : nie mam żadnych wo i we ani takiego tfu :lol:
Bawcie się dobrze i używajcie od casu do casu pw :wink: :wink: :wink:


No właśnie! Święte słowa i samo sedno droga Rosso!
Zgadzam się także w pełni z opinią Ptaśka (chociaż nie podzielam jego odczuć co do bycia "starym prykiem" ;) ;) ;))
Ja też zerkam sobie na różne fora i serce roście, gdy młodzież aktywnie się na nich udziela.
Nie przestawajcie zatem Szanowne Forumowiczki pisać i nie obrażajcie się, na sugestie innych forumowiczów....
To z prawdziwej życzliwości, a nie ze złośliwości. Słowo!!!! :D :D :D
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: Dżoana » wt sty 23, 2007 9:06 am

Dobra dobra.
Ja się tu udzielam.
Tylko mi się coś tu nie podobało.
Już jest dobrze.
Nie ma czym się przejmować...
A pisać będę i tak i tak, czy Wam się to podoba czy nie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Miłosz » wt sty 23, 2007 9:53 am

Dżoana pisze:hahaha
u nas w szkole?
Miłosz no co Ty.
u nas w szkole w zyciu nie trzeba było pokazywać żadnych "legitek".
Chyba Cię wpuszczą ;-)
a sala jest raczej otwarta, tzn. z tego co ja wiem ;-)
Aha to dzięki za wiadomośc! Trzeba iśc w coś pograć 8)
Miłosz
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 7:58 pm

Postautor: Dżoana » wt sty 23, 2007 10:01 am

Miłosz...a proszę Ciebie bardzo ;-)
także...miłego grania ;-)
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Miłosz » wt sty 23, 2007 12:25 pm

8) 8) 8)
Miłosz
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 141
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 7:58 pm

Następna

Wróć do Gimnazjum im. Augustyna Słubickiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron