Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Pogaduchy Gimnazjalistów i nie tylko...

Forum uczniów i absolwentów Gimnazjum (również dawnej SP nr 2)

Postautor: Gosiek » pn sty 29, 2007 10:06 pm

a przepraszam, w srode jest jakas jumpreza w sql??:d to ja nawet nic ni wiedzialam, ale zapewne przyjde:D chyba musze zaraz isc pranie wstawic, bo nie bedzie w co sie ubrac:D:D ciekawa jestem co z obietnicami p/ Dyrektora, ze dyskoteka bedzie do 21.... hmmm... pozyjemy zobaczymy:D dzia cytrynka za temacik:D:* choc nie wiem kim jestes:D
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: cytrynka002 » wt sty 30, 2007 6:17 am

Gosiek znasz mnie na 100%... No ale cóż... <tajemnica> kim jestem... No ciekawe do której dyska będzię... Pozdro:*
...:::Żyj chwilą:::..
cytrynka002
kapral
kapral
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 3:20 pm
Lokalizacja: z bliska

Postautor: Gosiek » wt sty 30, 2007 2:23 pm

Qrde....teraz bede sie glowila, kim Ty mozesz byc:) aaa...nie wiem czy zauwazylas:) wyslalam Ci prywatna wiadomosc:)
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: cytrynka002 » wt sty 30, 2007 2:36 pm

Wiem... Odpisałam Ci.... To jutro se potańczymyy..:D
...:::Żyj chwilą:::..
cytrynka002
kapral
kapral
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 3:20 pm
Lokalizacja: z bliska

Postautor: Gosiek » wt sty 30, 2007 3:25 pm

oj potanczymy, potanczymy;] trzeba jakies plytki rafalowi uszykowac;] cos czuje, ze fana impresska bedzie...:D tylko szkoda, ze bez...:D chyba wszyscy wiedza o co mi chodzi... (bron Boze nie o kogo:pp) hihi;] Busska:*
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: cytrynka002 » wt sty 30, 2007 3:56 pm

Hmm... No..:) Mam nadzieje Gosiek, że zatańczymy :D
...:::Żyj chwilą:::..
cytrynka002
kapral
kapral
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 3:20 pm
Lokalizacja: z bliska

Postautor: Bluszczykja » wt sty 30, 2007 4:57 pm

Wow... nareszcie mamy to disco :) :) heheh.. Ciekawe jak to tam będzie.. szkoda, że skończyły się impress`y w gok-u... :x :( Pozdrawiam! :lol:
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » wt sty 30, 2007 9:32 pm

Cytrynka, mysle ze tak, tylko musisz mnie gdzies znalezc:D bo ja jak zwykle bede wariowala z moja siostrzyczka:D i wogole z dziewusskami;] moze jakichs chloposskow sie znajdzie:D A Bluszcykja z Toba zgadzam sie ze szkoda, ze sie imprezy w gok-u skonczyly;/ ale mam nadzieje, ze w sql bedzie rownie ciekawie;/ choc troszke w to watpie;/Bussiacki:*:*
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: miras » śr sty 31, 2007 5:51 pm

Sory ale co innego mialem na myśli.
Ostatnio zmieniony czw lut 01, 2007 8:41 pm przez miras, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Gosiek » śr sty 31, 2007 6:39 pm

miras, nie rozumiem Cie za bardzo, moglbys jasniej oc o chodzi:) Ja ostatnio malo jarzaca jestem :) Nawet prywatna wyslij, ale powiedz o co chodzi:) z gory dzia:) Pozdrawaim:*
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: VooVoo » śr sty 31, 2007 7:22 pm

Zawsze można zmienić post i dopisać to czego się nie uwzględniło w pierwotnej wersji klikając na "zmień" 8)
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Gosiek » śr sty 31, 2007 7:26 pm

VooVoo a ja myslalam, ze cos sensownego napisales:D:D to to ja wiem:d w sumie to moglam napisac w tamtym ale chyba lepiej w tym:) Powiem wam cos w malej tajemnicy:) jak narazie zgodzilo sie ze mna na gg 5 osob:D:D Pozdrowionka
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Bluszczykja » śr sty 31, 2007 9:34 pm

Oj Gosiek.. :) Jak dla mnie było ok :) No może brakowalo kilku utworków, ale żeby było wsyzstko to co chcemy to nie ma szans! :D

A i wg mnie to jeszcze wszyscy najlepiej się bawili przy disco polo :D Wiadomo fajna rytmiczna, taneczka muzyczka.. hihiih :D W sumie nic nowego :)

Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony ndz lut 04, 2007 3:53 pm przez Bluszczykja, łącznie zmieniany 1 raz
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » czw lut 01, 2007 1:40 pm

No wiesz bluszczykja...kazdy ma swoj ulubiony rodzaj muzyki:) a co do Disco Polo, to powiem jedno...nie ma chyba osoby, ktoranie lubilaby sie przy tym bawic:) i szczerze, to wq**** mnie dwulicowosc niektorych(co wczoraj juz zauwazylam) mowiacych, ze Disco Polo nie sluchaja a wczoraj szaleli na parkiecie co sil wlasnie przy tych nutkach...:) Dobra, koniec tematu ulubionej muzyki,l bo z tego co dobrze mi sie zdaje jest oddzielny temat na forum co do tego:) No to co...czas zaczac nowy temat:) Co teraz??:D ma ktos jakies propozycje??:D ja jak zwykle pustka:D
Ostatnio zmieniony ndz lut 04, 2007 2:49 pm przez Gosiek, łącznie zmieniany 1 raz
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: cytrynka002 » czw lut 01, 2007 4:45 pm

Prawda:P Przy disco polo każdy tańczył:) Było oki:)
...:::Żyj chwilą:::..
cytrynka002
kapral
kapral
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 3:20 pm
Lokalizacja: z bliska

Postautor: cytrynka002 » czw lut 01, 2007 4:48 pm

Sorka... prawie każdy;)
...:::Żyj chwilą:::..
cytrynka002
kapral
kapral
 
Posty: 35
Rejestracja: ndz sty 28, 2007 3:20 pm
Lokalizacja: z bliska

Postautor: Gosiek » czw lut 01, 2007 9:37 pm

No i jak tam moi kochani gimnazjalisci po dzisiejszej wywiadowce??:D tylki sprane??:D:D:D u mnie nie bylo tragicznie... mama ocen nawet nie skomentowala:D zaczynaja sie w sql tematy na temat wycieczki i balu 3 klas:D z tego co wiem to wycieczka ma byc zaaaaaaje...fana:D 2 dni w Czechach i jeden w Wiedniu:) a bal, jak to bal...maly problem tylko jest z orkiestra, bo nie wiadomo czy nam zagraja a poza tym rodzice sie nad kosztami zastanawiaja:D Z tego co wiem, to nie ma chyba w 3 klasach osoby, ktora by nie chciala orkiestry...co do tego jaka ma byc zdania sa podzielone, ale sie chyba jakos dogadamy:D:D Busska:*
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: VooVoo » czw lut 01, 2007 9:51 pm

Ale macie teraz fajnie....kiedyś to był albo bal albo wycieczka :)
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Arizona » pt lut 02, 2007 6:49 am

Hm.... VooVoo, za moich czasów, to dopiero po liceum była jakakolwiek impreza.... Teraz przecież gimnazjum to niewiele więcej niż podstawówka, więc jak słyszę, że i wycieczka i bal.....
Nie żebym była bardzo przeciwna, skoro młodzież zasłużyła a rodziców na to stać ....
No cóż... czasy się naprawdę zmieniają....
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: VooVoo » pt lut 02, 2007 9:53 am

Pewnie ze tak. Niech mają coś od zycia. Tylko żeby o nauce nie zapomnieli :wink:
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gimnazjum im. Augustyna Słubickiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron