Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Pogaduchy Gimnazjalistów i nie tylko...

Forum uczniów i absolwentów Gimnazjum (również dawnej SP nr 2)

Postautor: Sensor » śr lut 21, 2007 9:36 pm

O ile wiem temat nie jest tylko dla uczniów.Gimnazjalistami w sensie rozmów na forum można nazwać też ponad 20 nauczycieli tam uczących.Myślę, że tamat też ich dotyczy tak samo jak uczniów, bo być może od września też się zuniformizują... Poza tym raczej nawiązywałem do zapytania Kokeszki o mundurki, a nie nie o telefony :lol:
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: loopez » śr lut 21, 2007 10:20 pm

To jest akurat dla uczniów temat, no ale koniec kłutni bo nie o to chodzi przecież. Proponuję utworzyć temat o podobnym tytule ale w innym dziale dla tych starszych którzy chcą się wypowiedzieć.
Awatar użytkownika
loopez
sierżant
sierżant
 
Posty: 85
Rejestracja: wt lut 06, 2007 4:54 pm

Postautor: Gosiek » czw lut 22, 2007 1:56 pm

hehe:) widze, ze siem maly spor o mundurki toczy...;]
co do zera tolerancji ja jestesm na NIE!
"Po kiego wujka" ,jak by to moj kolega powoedzial, to wprowadzac... Co tez komu przeszkadza ze uczen ma telefon przy sobie albo odtwarzacz mp3/mp4?? Dobra, rozumiem gdyby uzywalo sie ich na lekcji czy cos, ale przerwa?? Wiekszosc nauczycieli w naszej szkole tez ma telefony komorkowe... i co to komu przeszkadza??
mundurki...hmmmm... tu juz inna sprawa... w sumie nie chcialabym sama chodzic w mundurku, ale nie jestem wcale na nie za wprowadzeniem jakichkolwiek jednolitych strojow typu dzinsy i jakas tam bluza czy cos... obserwujac korytaze w naszej szkole mozna zauwazyc ze np. niektore dziewczyny chodza z golymi brzuchami, czy szpanuja orginalnymi ciuchami...mnie to nie przeszkadza, ale Ci ktorych na to nie stac albo z jakichs innych przyczyn nie moga sie tak ubierac na pewno niezbyt milo na to patrza... tak wiec nie amm nic przeciwko wprowadzeniu jakichs sensownych!! jednolitych strojow... Pozdrawiam i dzieki za rzucenie tematu:):*
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Bluszczykja » czw lut 22, 2007 2:13 pm

Hmm..
mundurki.. owszem czemu nie?
Przynajmniej by nie było "panoszenia"

Tylko ktoś chyba zapomniał o jednym...
Skąd na to niektórzy mają wziąć kasę...
Tu może być problem...
Chyba, że pan G. zasponsoruje tym najuboższym.. hyyy ?
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Skibek » czw lut 22, 2007 3:18 pm

Dla mnie mundurki to mogą być zwłaszcza zdzinsu spodnie ( bo innych nie lubie) a ja myśle że asz takie ceny wielkie to nie będą to pewnie będzie typu jak alby na I komunię świętą. A co do noszenia komurek do szkoły to ja mam takie zdanie żeby je nosić ale na lekcji oczywiście wyłanczać a jeśli nauczyciel zauważy że uczeć na lekcji bawi się komurką to powinien mu natychmiast zabrać isypnąć troche punktami karnym. No bo poto jest lekcja żeby sie uczyć a nie bawić sie komurką bo telefonem można sie zawsze w domu pobawić. A ten temat to zakładacie czy nie?

Marcin zadzwoń do mnie założyłem Ci mejla. :lol:
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Bluszczykja » czw lut 22, 2007 4:39 pm

Tak nawiasem mówiąć to nie wszystkie klasy mają punktowe ocenianie zachowania :)
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Skibek » pt lut 23, 2007 11:19 am

Wiem a my mamy. I TO NIE FER.
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Gosiek » pt lut 23, 2007 12:42 pm

Skibek, ja tam nic nie mm do punktowego oceniania z zachowania;] moze w koncu bede miala wzorowe a nie tylko bardzo dobre na koniec;] jak narazie na minusie amm tylko 10, za to na plusie juz chyba ze 40 wiec;] mi sie to podoba;]
co do telefonow u mnie w klasie dzis jedna z Pan zabrala jednemu uczniowi telefon na 2 godzinie lekcyjnej i mogl zglosic sie po nia dopiero po lekcjach;] mil tez wybor... isc "karmic rybki";] wszyscy gimnazjaliscie wiedza o co chodzi;] Pozdrawiam:*
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Skibek » pt lut 23, 2007 3:27 pm

hehe wiem o co chodzi z tymi rybkami

Marcin sorka nie na www.wp.pl tylko na www.onet.pl sprubuj tu
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Gosiek » sob lut 24, 2007 2:04 pm

Takie wiadomosci Skibek przekazuje sie na gg albo pw, a nie na forum:pp A co do rybek to chyba kazdy glupi w gimnazjum wie o co chodzi:D A wie ktos co oznacza czeasto uzywany zwrot przez Pania spod 8:D " Bo Cie pod szare drzwi zaprowadze":D?? Pozdrowienia dla calej kadry;] w szczegolnosci dla osob przeze mnie wymienionych:):)
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Skibek » czw mar 01, 2007 4:03 pm

Marcin nie ma gg a jedyne co czyta to to forum.
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Gosiek » sob mar 03, 2007 8:41 pm

To mogles mu powiedziec w sql:PP
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Skibek » ndz mar 04, 2007 6:47 am

To była sobota. Skończmy to.
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Gosiek » ndz mar 04, 2007 10:50 am

Heh...spoko...wiem, ze ja zaczelam, to i ja skoncze;] rzuci ktos jakis nowy temat na tym foru, bo sie z troszeczka nudnawo zrobilo...;/ ostatnio nawet przestalam tu zagladac;/
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Skibek » ndz mar 11, 2007 6:56 am

To zajżyj na forum szkoły podstawowej www.sp1izbicakuj.ir.pl i tam sobie troche popisz :D
Skibek
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 60
Rejestracja: pn lis 27, 2006 5:46 pm

Postautor: Dżoana » pt mar 16, 2007 11:36 pm

tirarira ... :P
ja nie odeszłam :twisted:
Gdy zamykam oczy, widzę to co chcę widzieć.
Awatar użytkownika
Dżoana
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 131
Rejestracja: pn sty 08, 2007 2:47 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » sob mar 17, 2007 12:17 am

oj Dzoana, Ty diabelku:* nie odeszlam stad, tylko przestalam zagladac do tego dzialu, bo nic sie nie dzieje:pp tak ogolnie, to moglby ktos zapodac jakis interesujacy temacik;] Buzka:*
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: mendel » sob mar 17, 2007 4:46 pm

Moim zdaniem każdy z nas kto zna szkołę gimnazjalną powinien wypowiedzieć się właśnie na tym forum o tym co mu sie podoba a co mniej lub wcale, Taki jest mój pomysł ale co wy o tym sądzcie to już wasza sprawa.Może jakieś forum się tym zajęło więc nie wiem jak tak to trudno. Myślę że po to są fora internetowe żeby można (anonimowo lub nie )wypowiedzieć się na różne tematy...Myślcie......!!!......... :D
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

Postautor: Gosiek » ndz mar 18, 2007 10:54 am

tak tak, wypowiedz sie nie anonimowo, to Ci po sprawowaniu poleca...ja juz nie ryzykuje...;] w koncu w 3 klasie chce miec raz w gimnazjum wzorowe, chociaz nie wiem co z tego wyjdzie;]
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: mendel » pn mar 19, 2007 6:09 pm

Gosiek!
Ja dałem tylko propozycję tematu a ty zaraz tak ostro,może inni mają inne zdanie (choć nie jestem do końca o tym przekonany) to dobrze że masz swoje zdanie o mym pomyśle ale ja tylko dałem małą propozycję którą zaraz USPRAWIEDLIWIŁEM więc BARDZO BARDZO PRZEPRASZAM ZE MAM TAKIE A NIE NNE POMYSLY (nie myślę tu o powstaniu wielkiej kłótni...) :roll:
Awatar użytkownika
mendel
chorąży
chorąży
 
Posty: 174
Rejestracja: śr lis 08, 2006 6:58 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Gimnazjum im. Augustyna Słubickiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron