Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Dawna SP nr 2...

Forum uczniów i absolwentów Gimnazjum (również dawnej SP nr 2)

Postautor: VooVoo » czw sty 11, 2007 9:27 pm

Nie kłam bo nie skończyłaś tam 8miu klas, a za tamtych czasow było inaczej.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Bluszczykja » czw sty 11, 2007 9:46 pm

Ale wyobraź sobie VooVoo, że chodziłam do tej szkoły, jak było jeszce 8-klas. Ale dobra Marudo nie kłócę się... :) Wiem swoje :) hehe
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: VooVoo » czw sty 11, 2007 9:52 pm

No tylko trudno było czerpac przyjemności z uroków szkoły będąc w 1wszej klasie. W ogóle to powinniśmy o tym rozmawiać nie w tym temacie tylko w temacie tuż obok :)
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Bluszczykja » czw sty 11, 2007 9:59 pm

a Ten jak zwykle sie musi czepiać :) Jeśli mnie tutaj tak bardzo nie chcesz to już sobie stad idę heehhe :D :wink:

ps. w temacie jest dawna o SP 2 :D a napisałam wcześniej to co pamiętałam właśnie z "dwójki" :D
" .. wszystko jest kwestią odpowiedniego spojrzenia .. "
Awatar użytkownika
Bluszczykja
sierżant
sierżant
 
Posty: 80
Rejestracja: czw gru 14, 2006 8:40 pm
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Ron_Artest » czw sty 11, 2007 10:38 pm

Skibek pisze:Ehhh ja do szkoły chodze 1 semestr i nie wiem jak dawniej było ale hjak ak rozmawiacie na ten temat to tez cgciał bym tam być :lol:


i bys bracie nie zalowal! :wink:
"A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of "............ I LOVE THIS GAME!
Awatar użytkownika
Ron_Artest
młodszy chorąży
młodszy chorąży
 
Posty: 140
Rejestracja: wt lis 07, 2006 10:33 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska

Postautor: Gosiek » pt sty 12, 2007 9:19 pm

A Bluszczykja i VooVoo jak zwykle siem przekomazaja :d w razie czego, sorki za bledy:D ehh, te podroze sentymentalne, co nie Bluszczykja... jak np dzis w SP1:) Pozdro dla Bluszczykja, VooVoo i Dzoany:) oczywiscie dla innych tez, ale dla nich w szczegolnosci:D
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Elis26 » pn sty 29, 2007 10:07 pm

Co myślicie o zorganizowaniu spotkania absolwentów byłej Sp 2 :?: :D
Elis26
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 05, 2006 9:35 pm

Postautor: Domin » ndz mar 25, 2007 7:20 pm

Ja pamietam jak jeszcze chodziłem do drugiej lub trzeciej klasy szkoły podstawowej na boisku stały kosze i graliśmy z Błażejem co przerwa w rzuty wolne z piłeczki od tenisa ziemnego.Błazej był wtedy w klasie 7 lub 8.To były czasy
:lol:
Domin
starszy sierżant
starszy sierżant
 
Posty: 118
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:42 am

Postautor: bad boy » pn mar 26, 2007 9:10 pm

Co do zorganizowania spotkania absolwentów byłej sp. nr 2 to ja chętnie, ale większość (jak nie wszyscy) absolwentów jest już dorosła i wolała by się spotkać w barze przy jakiejś zero koma pięć wody z procentami i zagrychą hehe :wink: :wink: :wink: Co nie Domin :?: :!: :?:
Awatar użytkownika
bad boy
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 11
Rejestracja: pt mar 23, 2007 8:15 pm

Postautor: bob budowniczy » pn paź 06, 2008 5:58 pm

Ah co to byly za czasy.......Az się łezka kreci.......Dla mnie to był najpiękniejszy okres w moim młodym życiu......wszyscy byli jakoś tak bardziej zżyci ze sobą.Wracam do tych czasów i mam świadomość tego ze to już nie wróci......Co prawda warunki nauczania były znacznie gorsze niż w "zaprzyjaźnionej" jedynce, może nie mieliśmy wypasu w kibelkach.........MOŻE.........ale to wszystko nie ma znaczenia, liczył się klimat,ludzie, niezapomniani nauczyciele z ś.p. p. Kwiatkowska, Wasilewska na czele.
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Poprzednia

Wróć do Gimnazjum im. Augustyna Słubickiego

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron