Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



"Dziwny jest ten świat" (+Waldemar Milewicz)

Ploty, ploteczki.. ;)

"Dziwny jest ten świat" (+Waldemar Milewicz)

Postautor: Ptasiek » czw cze 28, 2007 6:45 pm

Powaga spraw jakie częstokroć spotykamy w sieci usprawiedliwia - myślę - użycie oryginalnego tytułu i nazwiska nieżyjącego już mistrza reportażu o najbardziej przerażających poczynaniach ludzi. Proponuję nowy temat, który uzupełni wątek pokrewny (ciekawostki).

Na początek proponuję krótką podróż do Chińskiej Republiki Ludowej.

http://www.naszdziennik.pl/index.php?ty ... d=sw21.txt

http://www.geocities.com/CapitolHill/7288/tort.htm



Zapraszam o dyskusji.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Arizona » sob cze 30, 2007 9:06 pm

Całe szczęście, że ten wątek nie znalazł się w "Ciekawostkach".... sceny ilustrowane w linkach są niezwykle drastyczne, tekst również...
Nawet nie wiem, czy tylko "dziwny jest ten świat".... to nazbyt brutalne...
Ptaśku.... kolejny raz chylę czoła wobec Twojej wszechstronności :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: Daras » ndz lip 01, 2007 3:46 pm

Ciekawastka moze nie znana wszystkim jest tez fakt odnosnie Waldemara Milewicza , iz byl on zapalonym fanem muzyki depeche mode.Jego zyczeniem ktore, przekazal rodzinie bylo, gdyby nie wrocil z ktorejs ze swoich podrozy reporterskich ,aby na jego pogrzebie odegrac kawalek DM ,,I Feel You,,.I tak tez sie stalo... Kiedy nastapilo wyprowadzenie trumny z kosciola sw.Anny w Wawie odtworzono wyzej wymieniona piosenke....Waldemar Milewicz zawsze wystepowal przed kamera w swojej czarnej ramonesce...
Daras
sierżant
sierżant
 
Posty: 87
Rejestracja: pn sty 24, 2005 1:18 pm
Lokalizacja: Nord Europe

Postautor: kokeszko7 » ndz lip 01, 2007 5:45 pm

Waldemar Milewicz - WIELKI CZŁOWIEK!!!
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » ndz lip 01, 2007 7:36 pm

Znów dwa linki: tym razem temat jeszcze straszniejszy.

Ostrzegam użytkowników, że drugi link przynosi bardzo drastyczną treść.

http://thor.megatherion.com/Y.htm

http://www.filecabi.net/video/horrific-stone.html



Komentarz do drugiego linka - filmiku. Wredne kłamstwo szerzy się w całej sieci odnośnie tragicznej bohaterki tego filmiku. To nie muzułmanka tylko jezydka. Samo to rozróżnienie inaczej ustawia bestialstwo katów
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » wt lip 10, 2007 8:19 pm

Tym razem wycieczka na biższe nam kulturowo i odległościowo podwórko.

http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/op ... e_a_2.html

podobnie jak "agora", "rzepa" po pewnym czasie każe sobie płacić za czytanie swych e-gazet. Dlatego zainteresowanym radze skopiować sobie tę szokującą treść
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » pt lip 20, 2007 10:30 am

http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obcasy ... 59153.html

Przypomniano mi ten temat po niemal pół roku. Bez komentarza.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » pn sie 13, 2007 10:38 pm

http://www.bulletproofbaby.net/

Macie mocne serca to oglądajcie!
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » pn sie 27, 2007 9:48 pm

W pokoju leży dziecko. Chłopczyk. Ma 11 miesięcy. Wierci się, gdy dym drażni mu oczy, kwęka, gdy mężczyzna pokrzykuje do siłaczy na ekranie.

Nie jest ani wdzięczny, ani posłuszny. Zużywa za dużo pieluch, zjada za dużo mleka. Nie chce podnosić główki do góry. Jeszcze niedawno tak ładnie się rozwijał - próbował siadać, szczerzył bezzębne dziąsła do grzechotek. - Ale smerfik - chwaliły sąsiadki zaglądające do wózka. Teraz nie chce. Płacze: o piątej rano, o piątej po południu, przy przewijaniu i w trakcie kąpieli, przed i po jedzeniu, kiedy leży sam i gdy ktoś się do niego zbliża. Nie-ustannie. - Nie idź do niego - mówi mężczyzna, kiedy wieczorem leżą razem na wersalce. - Gówniarz nie może nam wchodzić na głowę. Albo: - Ucisz go, ***, bo was wyrzucę. - Zamknij się! - krzyczy wówczas kobieta na dziecko. - Cicho! - mówię!

Niedługo na policji kobieta zezna: - Nie rzucaliśmy dzieckiem o ściany, nie dusiliśmy poduszką. Ot, czasami dostał łapką na muchy. Po rączkach, po pupie, w twarz. Za upartość. Za złośliwość. Za to, że miny robił. Oczami przewracał, zupełnie jak jego ojciec, który się go wyparł. No i wył. Nie patrzył, że człowiek zmęczony jest.

- Ale on miał dopiero 11 miesięcy, może wystarczyło przytulić? - zapyta ją niebawem dziennikarka.

- Toż się go przytulało - odpowie kobieta. - Ćwiczyliśmy, bawiliśmy się. Kochało się go przecież. Konkubent na niego pieniądze dawał. W miłości był lepszy ode mnie. Ja swojemu Dawidkowi nic nie dałam.

Dawid M. zmarł 25 października 2004 roku w Lublińcu...



Całość znajdziecie tutaj: http://duzyformat.bloog.pl/d,,id,190507 ... index.html
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Arizona » pn wrz 03, 2007 5:52 am

Wstrząsający tekst Ptaśku.... nie potrafię takich tekstów czytać bez łez.... i zawsze się zastanawiam, czy w człowieku zawsze było tyle okrucieństwa, czy raczej w złym kierunku zmierza świat i wychowanie....
O politycznych dyskusjach i idiotycznych argumentach nawet nie wspominam, bo "nóż sam się w kieszeni otwiera" na sadyzm i chęć dręczenia innych jakś słychać u Cymańskich, Orzechowskich, Sobeckich....
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: Ptasiek » ndz paź 28, 2007 7:25 am

Ks.prof.Marcin Luter (1483-1546) początkowo był do Żydów nastawiony przychylnie. Miał nadzieję, że dzięki swojej nowej nauce zdoła ich zdobyć dla wiary i Chrystusa-Mesjasza. Wysławiał ich nawet jako "kuzynów i braci Pana". Gdy jednak stwierdził, że nie nawracają się, zmieni zdanie i postawę radykalnie.
"Nie miejcie żadnych wątpliwości, umiłowani w Chrystusie, że po diable nie macie bardziej zaciętego, brutalniejszego wroga od prawdziwego Żyda... Żydzi są istnymi kłamcami i krwiożercami... to jadowite węże, skrytobójcy i dzieci diabła."

W traktacie "Von dem Juden und ihren Lugen"(O Żydach i ich kłamstwach- 1543r.) Luter pisał:

Co więc my chrześcijanie powinniśmy zrobić z tym nikczemnym, przeklętym ludem żydowskim? Pragnę wam udzielić mojej wiernej rady:

1./ Spalcie ich synagogi i szkoły, a to , co nie zechce się spalić, zakopcie w ziemi, by nie pozostał z gruzu żaden kamień

2./ Włamujcie się do ich domów i niszczcie je

3./ Zabieżcie im wszystkie modlitewniki i Talmudy, które zawierają wyłącznie bezbożność, kłamstwa, przekleństwa i przysięgi.

4./ Zabrońcie ich rabinom nauczania pod groźbą śmierci i tortur

5./ Zabrońcie im podróżować. Bo nie są oni panami, ani urzędnikami, ani handlarzami- muszą pozostać w domu.

6./ Zabrońcie wszelkiej lichwy, bo nie jesteśmy ich poddanymi, lecz oni naszymi.

7./ Do rąk wszystkich młodych Żydów i Żydówek należą cepy, siekiery, łopaty, kądziele, i kołowrotek. Niech tym w pocie czoła zarabiają na swoje utrzymanie, jak to powinny czynić wszystkie dzieci Abrahama...

Bo wielki jest nad nimi gniew B-ży, a przez łagodne miłosierdzie stają się tylko coraz gorsi, przez surowość jednak coraz lepsi. A więc zawsze precz z nimi ! ... "
( M. Luter )W jednym z kazań, tuż przed śmiercią, Luter nawoływał do wygnania z Niemiec wszystkich Żydów !!!



Ten Hitler to sam pisał ten swój "Mein Kampf"?
:?:
szok!
(ech ja mam z tymi źródłami. Oto ono: https://forum.jewish.org.pl/viewtopic.p ... 6aab775d99
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: jan hus » ndz paź 28, 2007 6:26 pm

Przygnębiajacy temat, ale myślę że takie i podobne okropności zawsze miały miejsce jednak nie szokowały nawet były rozrywką np; publiczne egzekucje. Jednak obecnie, kiedy ludzie mają świdomość zła ,takie rzeczy nie powinny mieć miejsca a jednak. Czasem watpię a w najlepszym przypadku myslę że Bóg zapomniał o Ziemi, dopuszcza do tylu cierpień i śmierci niewinnych istot, niewolnictwa. Widząc prostytutkę, mało kto pomyśli że często jest to osobista tragedia tej kobiety, często bitej i traktowanej jak towar. Pieniądze robią z czlowieka bestie, ludzie zabijają się często dla kilku złotych. Człowiek jest chyba jedyną istotą na Ziemi, która zdaje sobie sprawę z tego że umrze, mimo to gromadzi wszelkie dobra, zapełnia konta bankowe i zachowuje się tak jak by miał żyć wiecznie.
jan hus
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » ndz paź 28, 2007 7:21 pm

Demokratyczny onanizm w przedszkolu.
Granice perwersji.
Znane z „demokratycznych” osiągnięć przedszkole w Oslo przy ulicy Bjerkealeen zasłynęło z pełnej akceptacji dla biegających nago dzieci, którym wolno zaglądać sobie do pupy, onanizować się, imitować kopulację, a granicą zabawy jest jedynie zakaz „wkładania do środka”. Prasa norweska namiętnie deliberuje nad nowinkami pedagogicznymi, jakimi jest przyzwyczajanie przedszkolaków do seksualności. Nie brakuje „naukowych” zwolenników nowej „metody wychowawczej”.(...)


Całość: http://prawy.pl/r2_index.php?dz=felieto ... 603&subdz=

Brak słów.
:cry: :cry: :cry:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: jan hus » ndz paź 28, 2007 9:10 pm

Ptaśku nie martw się w Polsce takie rzeczy są niemożliwe nawet i za 50 lat,
jan hus
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz paź 14, 2007 12:25 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Sensor » pn paź 29, 2007 9:26 am

He he - jakoś w takie bujdy nie wierzę. A słowo pisane potrafi być dziś równie fałszywe, jak mówione.
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Dyslektyk » pn paź 29, 2007 10:32 am

Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Sensor » pn paź 29, 2007 1:15 pm

Kapitalne. W latem w Toruniu na deptaku był podobny obrazek na chodniku. Mnóstwo ludzi robiło mu zdjecia.
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: kokeszko7 » pn paź 29, 2007 4:32 pm

Dyslektyk pisze:coś innego
http://www.psychodnia.pl/?62,140


Sorry Dyslektyku ale Beever był juz przedstawiony 16 marca w dziale "Galerie, zdjęcia, obrazki" :lol:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Dyslektyk » wt paź 30, 2007 8:41 am

:oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » czw gru 06, 2007 6:06 pm

Pickton, 58-letni hodowca świń, sądzony jest za zamordowanie 6 kobiet, w większości prostytutek z Downtown Eastside, biednej dzielnicy Vancouver. Zwabiał je na swą farmę, a ich zwłokami karmił świnie. Po ogłoszeniu wyroku w obecnym postępowaniu, Picktona czeka następne - o kolejnych 20 morderstw.


Całość: http://www.pardon.pl/artykul/3263/ciala ... mil_swinie
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Następna

Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron