Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



"Dziwny jest ten świat" (+Waldemar Milewicz)

Ploty, ploteczki.. ;)

Postautor: Ptasiek » pt sty 25, 2008 11:46 pm

Tak wygląda rzeczywistość okiem węgierskiego fotografika w rumuńskiej wsi. Znam kilka "trójkatów bermudzkich" w polskich miastach, ale te zdjęcia to dla mnie szok. Wszak oni też są w Unii.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » wt lut 26, 2008 9:00 pm

Tym razem spora garść zdjęć z Korei Pólnocnej: http://www.aftenposten.no/nyheter/uriks ... 278518.ece

http://www.tema.ru/travel/north-korea-3/ Na dole strony jest pięć odnośników: jakoś dziwnie odmienne są powyższe zdjęcia od pierwszej serii.

:shock: :?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » pn mar 24, 2008 9:13 pm

Obrazek


Obrazek


Obrazek


:cry: :cry: :cry:

Czy jeszcze cokolwiek muszę pisać? Chyba same zdjęcia wystarczą.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » śr mar 26, 2008 10:49 pm

A może Ptaśku powinieneś ?
Nie każdy wie co Ruskom po głowie chodzi, a i czasy takie, że to pokolenie nie zna tego języka.
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » śr mar 26, 2008 11:23 pm

Blog z którego pochodzą zdjęcia ma jedną wadę. Nie podają pierwotnego źródła. Wcale nie jestem pewien czy to rosyjski pomysł. Patrząc na te obrazki stawiałbym raczej na Włochy.
Zobacz np. to:

Obrazek



Przy poprzedniej serii oryginalny tytuł brzmi: Жесть !!! Это что теперь так кормят коров ????
i kilka komentarzy:

-господи,кошмар то какой!!!!!!!
-Гринписа на них нет
-Боже ужоооос, когда прекратиться издевательство над животными??? Бедненькие коровки. Куда мир катиться, какой дебилоид это придумал #ля, себе бы такую #уету сделал в желудке придурок
-Это давольно распространенная в научной практике процедура, используется только в научных целях - кормить так животных никто пока не начал. Через этот клапан забирается на пробу полуперевареная пища, чтобы определить действие всяких ферментов, витаминов, лекарств и т.д. Коров кормят при этом как обычно, еду прямо в желудок им никто не кладет. Да и не только на коровах такое проделывают. Людям по медицинским показаниям похожие клапаны ставят кстати, какраз уже для питания... А вообще при исследовании новых лекарств и всяких передовых медицинских технологий животных мучают беспощадно и гибнут они десятками тысяч... Человек... Венец природы!??
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » pt mar 28, 2008 9:34 pm

Nie znam się na tym czy i jakie co i gdzie. Włoskie najlepsze ponoć lody, a strony z których pochodzą zdjęcia należą do braci ze wschodu.
Wystarczy skopiować żródło pochodzenia zdjęcia i wychodzi nam na http://kolyan.net/ czyli Лента приколов Коляна & VVW - Зайдёшь раз и останешься навсегда ;)

No ale to tylko moje przepuszczenia :)
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Jaszar » czw lut 12, 2009 7:29 pm

Pięć Kroków do Tyranii

Niezwykle ciekawy i ważny brytyjski dokument tłumaczący mechanizmy manipulacji, jakie stosują władze, autorytety itp. by ze zwyczajnych ludzi uczynić najgorszych zbrodniarzy; zbrodniarzy zdolnych do popełniania najstraszliwszych aktów przemocy - nawet wobec swoich sąsiadów, czy dotychczasowych przyjaciół. W filmie przedstawiono najsłynniejsze doświadczenia psychologiczne, oraz kilka nowych, w których "królikami doświadczalnymi" byli przypadkowi ludzie złapani w ukrytej kamerze. Po obejrzeniu filmu można doznać szoku, ponieważ pokazuje, jak prosto stworzyć tyrański reżim w dowolnym kraju i jak łatwo z KAŻDEGO z nas uczynić prawdziwego tyrana. I to w pięciu prostych krokach...


http://peb.pl/filmy-dokumentalne/471891 ... rokow.html

lub video.google :

http://video.google.pl/videosearch?hl=p ... &ct=title#
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Re: "Dziwny jest ten świat" (+Waldemar Milewicz)

Postautor: Ptasiek » śr kwie 08, 2009 6:53 am

Dzi mamy piętnastą rocznicę jednej z najkrwawszych (dwóch) zbrodni po drugiej wojnie światowej.
http://wyborcza.pl/1,75480,6467790,Cali_biali.html
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: "Dziwny jest ten świat" (+Waldemar Milewicz)

Postautor: Ptasiek » ndz kwie 12, 2009 11:08 pm

Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: "Dziwny jest ten świat" (+Waldemar Milewicz)

Postautor: Ptasiek » pn kwie 20, 2009 9:05 pm

Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: "Dziwny jest ten świat" (+Waldemar Milewicz)

Postautor: Ptasiek » ndz kwie 26, 2009 6:05 pm

Najbardziej zdumiewający i "ikonoklastyczny" wywiad na temat Czernobyla jaki zdarzyło mi się przeczytać.

Profesor Jaworowski to ten sam, który jest bardziej niż ze sprawy Czernobyla znany z licznych swych opracowań na temat bzdury tzw. globalnego ocieplenia.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: "Dziwny jest ten świat" (+Waldemar Milewicz)

Postautor: Ptasiek » sob maja 30, 2009 7:43 pm

Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Re: "Dziwny jest ten świat" (+Waldemar Milewicz)

Postautor: Jaszar » ndz paź 18, 2009 7:07 pm

Prezydent Obama wprowadza program redukcji populacji w USA,. poprzez wprowadzenie ustawy odmawiajacej osobom biednym, starszym i chronicznie chorym ich prawa do opieki medycznej.


http://www.youtube.com/watch?v=tSjH52BncFE
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Poprzednia

Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron