Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Wątek dzienny - wątek nocny.

Ploty, ploteczki.. ;)

Postautor: kokeszko7 » wt cze 26, 2007 6:55 pm

20:57 - 23 użytkowników :)
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » pn lip 02, 2007 7:45 pm

W tej chwili maszyna pokazuje, że jest nas 40 użytkowników.

...trzy minuty później 44 użytkowników. Coś chyba nie tak z tym liczeniem wejść :?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Arizona » wt lip 03, 2007 7:05 pm

Jak dla mnie, ten licznik chyba cóś podejrzany.... chociaż... właściwie byłoby wspaniale, gdyby rzeczywiście zainteresowanie tą stronką było tak duże i tak wzrastało :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: Ptasiek » wt lip 03, 2007 7:53 pm

Pies zagryzł pięcioletnie dziecko

http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=51178

Moim zdaniem posiadanie psa, który wyrządził komuś krzywdę powinno być traktowane przez sąd tak jak użycie niebezpiecznego narzędzia w czasie napadu. Masz majchera, złapią cię z nim czarnomundurowi = odpowiadasz za to przed sądem grodzkim.Wcale nie musisz nim wywijać. Tak samo powinno być z agresywnymi psami bez względu na to czy pies jest rasowo-niebezpieczny, czy przydomowy kundel. Żadnego usprawiedliwienia dla dziadka. Do ciupy jak za napad i pobicie ze skutkiem śmiertelnym.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Kojak » wt lip 03, 2007 9:56 pm

Ptasiek pisze:Tak samo powinno być z agresywnymi psami bez względu na to czy pies jest rasowo-niebezpieczny, czy przydomowy kundel


Ja bym w tym temacie dyskutował z tobą Ptaśku. Często pies wydaje się nie groźny, a potrafi człowieka zagryźć. Poza tym to często widzę jak po wsi latają takie duże psy bez łańcucha i właściciela. Co z tego, że on 100 razy nie ugryzie, a raz zagryzie kogoś. Pies to jest zwierze i nigdy nie należy mu tak do końca wierzyć.

dalej piszesz:
Żadnego usprawiedliwienia dla dziadka. Do ciupy jak za napad i pobicie ze skutkiem śmiertelnym.


Dziadek już swoje przeżył. To co go spotkało to moim zdaniem wystarczająca kara dla niego. Zgodził bym się gdyby to było dla niego obce dziecko.
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » wt lip 03, 2007 10:09 pm

Kojak pisze:Dziadek już swoje przeżył. To co go spotkało to moim zdaniem wystarczająca kara dla niego. Zgodził bym się gdyby to było dla niego obce dziecko.


Kara działa też środowiskowo. Dlatego tak uważam. Do ciupy. Nie za to co się stało. Faktycznie dziadek swoje przeżył. Dlatego by inne szurnięte dziadki się opamiętali.

Poza wątkiem. Oczywiście to jest tragedia i powyższy wpis proszę traktować trochę jako odreagowanie. :cry:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » czw sie 23, 2007 7:40 pm

Wieje nudą...
Nowych postów prawie nikt nie pisze. Trudno podpisywać się pod samym sobą. Taksię porobiło, że polemiki poza krótkimi gierkami naśladującymi politykę prawie nie ma. A wielka szkoda.

Wielki zieeeeew.
:?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Gosiek » czw sie 23, 2007 10:25 pm

musze sie z Toba Ptasku zgodzic... nikt nic na tym forum nie pisze i ogolem nuda...ksiazki sie skonczyly, pogody nie ma i nie ma co robic...;/
Po co budować dom, w którym nie zamieszka miłość...
Gosiek
st. chorąży sztabowy
st. chorąży sztabowy
 
Posty: 223
Rejestracja: śr lis 22, 2006 9:04 pm
Lokalizacja: Izbica

Postautor: blazej » pt sie 24, 2007 8:22 am

Cisza przed burzą? :wink: Fakt ostatnio mniej postów, ale moze to efekt wakacyjny, bo odwiedzalność w normie, a i w Izbicy niewiele się ostatnio dzieje...
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: miras » pt sie 24, 2007 9:43 am

Trzeba jednak przyznać, że ostatnio burze i ulewy nas nie oszczędzały.
Zgadza się, że to okres wakacyjny zmniejszył frekfencję ostatnio pisanych
postów. Zresztą ja również zacząłem dopiero przegladać nasze forum.
Myślę, że po wakacjach wróci wszystko do normy a przede wszystkim
zbliżamy się dużymi krokami do nowych wyborów. Wtedy rozgorzeje
napewno ten temat :wink:
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Krespin » ndz wrz 02, 2007 9:41 pm

Z przykrością stwierdzam, że muszę się z wami pożegnać.
Z powodu wyjazdu, rozstaje się z Izbicą. Nie powiem kiedy to uczynię i w którą stronę świata, aby nie dać się zlokalizować naszemu Burmistrzowi ha ha ha .
Po prostu spadam.
Żegnajcie kochani, będzie mi Was brakować :cry: :cry: :cry:
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: Arizona » pn wrz 03, 2007 5:25 am

Wielka szkoda Krespinie.... przecież internet jest niemal w każdym zakątku świata... nie musisz się zatem żegnać... liczę, że mimo innej lokalizacji będziesz tu zaglądał :)
Arizona
porucznik
porucznik
 
Posty: 291
Rejestracja: czw paź 20, 2005 5:17 pm
Lokalizacja: Północna Polska

Postautor: miras » pn wrz 03, 2007 3:21 pm

Jak zauważyłem to już jest po wakacjach i coraz więcej osób zaczyna zagłądać na Nasze forum.
Szkoda tylko, że Krespin nas opuszcza ale takie jest życie.
Powodzenia KRESPIN :wink:
Myślę, że jeszcze się odezwiesz ?
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » pn wrz 03, 2007 7:40 pm

I co ja mam napisać Chłopie... Ty wiesz Brachu co mam na myśli. Spróbuj, postaraj sie choć może rzadziej to jednak zaglądać na tę strone i odzywać się, wtrącając choć parę słów do dyskusji.

:? :cry: :cry: :cry: :?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Krespin » śr wrz 05, 2007 6:19 pm

Jeszcze jestem i dziękuje kochani za dobre słowa. Chciałem swoją wypowiedzią tylko podkreślić, że już nie będę w stanie obiektywnie ocenić tego co się wydarzy ponieważ nie doświadczę tego.
Jeśli uda mi się kiedykolwiek dostać do netu postaram się odezwać, ale nie znam jeszcze warunków jakie mnie spotkają.
Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich, zarówno tych co mnie lubią jak i tych dla których mógłbym przestać istnieć :wink:
Szczególnie dla Ciebie Ptaśku podziękowania. Zajefajny z Ciebie gość. :!:
Krespin
kapitan
kapitan
 
Posty: 374
Rejestracja: ndz mar 05, 2006 5:39 pm

Postautor: rossa » ndz wrz 30, 2007 9:52 am

Moi drodzy co sie z wami dzieje gdzie sie podziewacie
zaglądam tutaj i nie wiem dlaczego nic nie piszecie.
Nie zaniedbujcie naszego forum bo umże kurde bela.

Do pisania marsz no już
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » wt paź 09, 2007 10:17 pm

Jakoś dziwnie senny jestem...

Obrazek


...A nie... to środek nocy. Tylko borsuki nie śpią...


Obrazek

:wink:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » pn lis 26, 2007 10:43 pm

Ludzie, dlaczego tu jest was coraz mniej ???
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » pn lis 26, 2007 10:58 pm

Mają ręce zajęte rachowaniem po ostatnich podwyżkach podatków. Ty nie?
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » wt lis 27, 2007 9:14 pm

Ja ich nie ***, same wychodzą :lol: :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron