Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Wątek dzienny - wątek nocny.

Ploty, ploteczki.. ;)

Postautor: miras » pn mar 26, 2007 7:40 pm

Właśnie zacząłe przegładać coście napisali dzisiaj na tym forum. Najodpowiedniejsza pora to jest wieczór !
Wcześniej nie miałem czasu ale teraz mogę sobie spokojnie poprzegladać
wszystkie posty. :D
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: Ptasiek » pn mar 26, 2007 8:21 pm

Ja również po bardzo burzliwym dniu zacząłem swą zabawę w dziecko neostrady od przejrzenia czołowych platform informacyjnych i moich ulubionych blogów. Oczywiście po drodze jest czas, by wklepać coś do tego forum.

Znalazłem jeszcze ciut czasu by dokładnie przeczytać projekt budżetu naszej gminy na ten rok. Całkiem ciekawa lekturka. :roll:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: rossa » wt mar 27, 2007 10:40 pm

Ptasiek pisze:Kobito. Ty żartujesz Niebożę? O dziesiątej rano idziesz spać?

A powiedz gdzie, to może i ja się załapię? :oops:


a może wollisz o tej mój Ty bohatyrze
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » śr kwie 11, 2007 8:25 pm

Ludziska!

Co z wami. Nagle po Świętach jakoś zamarła aktywność na forum. Dawajcież dzielić się swymi "fusami, plusami i minusami". :wink:

:cry: Gdzieżście się podziali moi przyjaciele? :cry:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: VooVoo » śr kwie 11, 2007 8:28 pm

Przez taką frekwencję na forum można wywnioskować Ptaśku że święta były bardzo syte i udane... :D

P.S. Ja dopiero dziś doszedłem do siebie :)
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Ptasiek » śr kwie 11, 2007 8:31 pm

Tyś się chyba od .... Amby zaraził? :? :twisted: :lol:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

wątek dzienny

Postautor: bryza » czw kwie 12, 2007 6:18 pm

Witam wszystkich po przerwie,ale jakoś cicho i smutno na forum :( ludzie co sie dzieje?? Może to przesilenie wiosenne :D ? wiosna idzie budzcie się proszę :lol: :lol: :lol:
bryza
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 69
Rejestracja: czw gru 14, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: z daleka

Postautor: Jaszar » czw kwie 12, 2007 7:26 pm

Posty same się nie napszą a aktywnych forumowiczów jak widać mamy niewielu :(
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: miras » czw kwie 12, 2007 9:10 pm

Słuchaj Jaszar nie wszyscy jeszcze doszli do siebie po świętach ! Daj ludziom parę dni OK ?
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

wątek dzienny

Postautor: bryza » sob kwie 14, 2007 7:27 am

Fakt,do aktywnych osób ostatnio nie należę....Nie jest to wina rozleniwienia poświątecznego,przyczyna bardziej prozaiczna.Nadrobie zaległości jak tylko pozbede sie gipsu.hi hi ledwo moge kilka literek wydłubać..uffff Pozdrawiam :D
bryza
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 69
Rejestracja: czw gru 14, 2006 3:16 pm
Lokalizacja: z daleka

Postautor: Ptasiek » pn maja 07, 2007 8:13 pm

Znów sennie zrobiło się jakoś. Ludziaszki kochane: dawaj do klikania.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » pn maja 07, 2007 8:49 pm

podpisuje się pod listą obecności :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: kokeszko7 » pn maja 07, 2007 9:15 pm

Obecny :wink: :!:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: rossa » wt maja 08, 2007 8:57 pm

ojojojojoj,
jeden dzień spóźniona ale jestem :wink:
Awatar użytkownika
rossa
chorąży
chorąży
 
Posty: 172
Rejestracja: czw lis 23, 2006 8:27 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » wt maja 29, 2007 8:55 pm

Ide spać. Nikomu się nie chce traktować leko i z luzem tego forum, a mnie już nudzą te licytacje kto kogo i za ile. Miras : weź no się odezwij. Może pociągniemy jakiś ciekawy temat historyczny, czy jakiś. :roll: :roll:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: VooVoo » wt maja 29, 2007 9:01 pm

Masz rację. Ja też chętnie tu popiszę.
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Ptasiek » pn cze 04, 2007 8:14 pm

"Na ulicy Cichosza
szaro buro i leje
a w naszym miasteczku
nico się znów nie dzieje".
8) :roll: 8)
Znudziło się ludziskom forum cy cóś? Tylko młodzież pisze w tematach imprezowych, a "staruchy" wsiąknęli. Trudno mi podpisywać się pod samym sobą. Ludziska kochane dawaj do klikania. Kińmy na te naszą lokalną politykę. Świat jest taki piękny. Dzielmy się własnym jego widzeniem. :wink:

Zapraszam. :idea:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: VooVoo » pn cze 04, 2007 8:30 pm

Goodboy'e,Kokeszki i inni pochowali się gdzie czy co?? Może czerwiec poczuli i komputer pokrył kurz...
Awatar użytkownika
VooVoo
kapitan
kapitan
 
Posty: 384
Rejestracja: śr sie 13, 2003 7:59 pm

Postautor: Dyslektyk » wt cze 05, 2007 8:38 am

Technika tak rozleniwia że ludziom nawet klikać się niechce.Jeszcze troche to podobny los spotka proces myślenia. :) :) :) http://www.digart.pl/zoom/891198/dreams.html
Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » wt cze 05, 2007 9:29 pm

Dzięki za fajnego linka.
Ja osobiście utknąłem od kilku dni w stronkach rosyjskojęzycznych. Są zaczypiste, Zebrane ciekawostki z najróżniejszych dziedzin od kultury i sztuki począwszy na przyrodzie i naturze skończywszy. Jednak ze względu na mieszaninę wspaniałości i śmieci w postaci prymitywnego sexappel'u nie mogę podac linków. :oops:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron