Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Wątek dzienny - wątek nocny.

Ploty, ploteczki.. ;)

Postautor: Ptasiek » śr gru 05, 2007 7:10 pm

Zimy nie widać. Ja tam za nią nie tęsknię! Tak jakoś mi się jednak skojarzyło ze "skutkami globalnego ocieplenia":


Obrazek

8)
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » ndz gru 09, 2007 3:53 pm

Jak tam podoba się Wam mój nowy awatarek?
:D :D :D
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Jaszar » ndz gru 09, 2007 5:08 pm

:roll:
Zawsze byłem , zawsze będę , jestem po wsze czasy !
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaszar
porucznik
porucznik
 
Posty: 273
Rejestracja: wt gru 26, 2006 8:43 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: kokeszko7 » ndz gru 09, 2007 8:56 pm

Ptasiek pisze:Jak tam podoba się Wam mój nowy awatarek?
:D :D :D


Super :wink: Wreszcie będę mógł rozpoznać Cię na ulicy... hahaha :lol: :wink:
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: Ptasiek » czw sty 24, 2008 11:42 pm

Dziś wybitnie "nocy wątek" zdjęcie wkleję jeśli nie rozjedzie strony, a jak rozjedzie poprawię na urlika :wink:



Obrazek


Zaś wiecej takich fotek pod tym niebieskim druczkiem.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: blazej » pt sty 25, 2008 12:04 am

Widzę, że z Polską nie jest tak źle ;)


Nie pamiętam czy było, porównanie nocnego oświetlenia Korei Północnej z Koreą Południową :) W kraju demokracji ludowej "świeci się" tylko Pjongjang (nowa nazwa Phenianu)
Obrazek
Izbica Kujawska Online
URL: www.izbica-kujawska.com (dodatkowy: www.izbica-kujawska.pl)
e-mail: kontakt@izbica-kujawska.com

Obrazek
Awatar użytkownika
blazej
Administrator
Administrator
 
Posty: 485
Rejestracja: pt sie 01, 2003 10:25 am
Lokalizacja: Izbica Kujawska/Toruń

Postautor: Ptasiek » pt sty 25, 2008 11:10 pm

Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Ptasiek » śr kwie 09, 2008 5:05 am

Dzisiaj bardzo poważnie:

"W ostatnich miesiącach zdążyliśmy się przyzwyczaić do podwyżek cen żywności i uznaliśmy je za nieuchronne, a handlowcy to wykorzystują. Teraz, kiedy w ciągu pół roku o kilkadziesiąt procent potaniało na giełdach mleko, masło, sery, a także o kilka procent wieprzowina i wołowina - klienci sklepów prawie zupełnie tego nie odczuwają. Handlowcy podnoszą bowiem swoje marże i za wszelką cenę starają się utrzymać ceny.

Najbardziej spadła cena masła: o ile w październiku mleczarnie sprzedawały kilogram za 14,9 zł, to dziś dostają za nie tylko 9-10 zł netto - wynika z danych Departamentu Rynków Rolnych Ministerstwa Rolnictwa, który monitoruje rynek rolny. - Ceny nabiału powróciły do poziomów ubiegłorocznych - mówi Marek Murawski, szef zespołu ekspertów w Krajowym Związku Spółdzielni Mleczarskich. Spadły także ceny zbytu serów, nawet o 30 proc., a mleko w proszku jest tańsze niż przed rokiem."

dalej przeczytasz tu: http://www.infopatria.pl/art.php?art=1113

Biegający po sklepach chyba rozumieją intencję mojego wpisu. :(
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » pn lip 21, 2008 6:59 pm

Ptaśku,
bzdura !!!
mogę zeskanować fakturę z mleczarni Włocławskiej KeSeM i zobaczysz, że cena mleka, czy maślanki jest nic nie wyższa.
Litr mleka 2% w mleczarni kosztuje 1.55zł brutto a u mnie 1.70zł.
TO JEST WYSOKA MARżA ??? Całe 10 % :?
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: Ptasiek » pn lip 21, 2008 7:06 pm

czałe czy miechy łupłyneło od mojego wpiszu @Aro
:!: :lol: :lol: :lol:

A tak na marginesie Ty byłbyś chyba najgorszym przykładem zdzierców marżowych w handlu na terenie Izbicy: Czytaj NIE ZDZIERASZ. Khm... chociaż ostatnio rośnie Ci konkurencja. :wink:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: aro » pn lip 21, 2008 7:23 pm

Z tego wynika, że czałe czy miechy mnie nie było hm hahaha

konkurencja ??? - to też bzdura !!!

Nazwałbym to kolego "WOLNOśCIą WYBORU" !!! :lol: :cry: 8)
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Postautor: bob budowniczy » pn paź 06, 2008 6:59 pm

ARO NA 10 % DALEKO NIE ZAJEDZIESZ :lol:
Awatar użytkownika
bob budowniczy
major
major
 
Posty: 469
Rejestracja: śr paź 01, 2008 4:41 pm
Lokalizacja: IBIZA

Postautor: aro » ndz paź 12, 2008 11:50 am

Dobrze, że zostało mi 90 % :lol:
Awatar użytkownika
aro
starszy chorąży
starszy chorąży
 
Posty: 193
Rejestracja: pn sty 08, 2007 8:03 pm
Lokalizacja: izbica

Poprzednia

Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron