Kandydatka na radną w bikini

Ploty, ploteczki.. ;)

Kandydatka na radną w bikini

Postautor: miras » czw lis 09, 2006 3:19 pm

W niektórych gminach wyborcy nie narzekają na nudę. Kandydatka na radną w Radomiu pokazuje się w bikini, a kandydat na burmistrza Radzynia Podlaskiego śpiewa psalmy w kościele.

Britney się rozwodzi !

We wtorek słynna gwiazda pop niespodziewanie złożyła wniosek o rozwód, twierdząc, że między nią a jej mężem - Kevinem Federlinem, występują "różnice nie do pogodzenia". Britney Spears wystąpiła o rozwód zaledwie dwa miesiące po urodzeniu drugiego dziecka.

ARCHEOLOGIA

Do czego Prusom służyły ścięte głowy

Na ludzkie czaszki natrafili archeolodzy w czasie badań wczesnośredniowiecznego grodziska w Szestnie koło Mrągowa. Znajdowały się one pod pozostałością podłóg domów. "Zostały tam umieszczone celowo. Obecność czaszek na terenie grodu to najprawdopodobniej efekt kultu głów panującego wśród plemion Prusów" - przypuszcza Marcin Sabaciński, archeolog z Warszawy.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm

Postautor: kokeszko7 » czw lis 09, 2006 10:16 pm

Miras napisał:

"W niektórych gminach wyborcy nie narzekają na nudę. Kandydatka na radną w Radomiu pokazuje się w bikini, a kandydat na burmistrza Radzynia Podlaskiego śpiewa psalmy w kościele".


A ja dodam, że jeszcze innego kandyddata złapano na kradzieży sera żółtego za sumę 3 zł. Teraz biedaczek musi zapłacić mandat na kwotę 100 zł.[/b]
Awatar użytkownika
kokeszko7
podpułkownik
podpułkownik
 
Posty: 536
Rejestracja: czw lis 09, 2006 6:12 pm

Postautor: miras » ndz lis 12, 2006 11:29 pm

Jeśli w jednym momencie podskoczyłby naraz miliard ludzi - siła uderzenia byłaby równa eksplozji 500 ton TNT.

Złodziej wparował do banku i *** bronią, głośnie zawołał: Nie ruszać się! To jest nebany japad!!!. Przez moment wszyscy byli cicho, ale już po chwili rozległy sie pierwsze parsknięcia. W końcu wszystkich ogarneły spazmy śmiechu. Nawet strażnik nie był w stanie zareagować, bo tarzał się po ziemi i trzymał za brzuch. Zaskoczony i zawstydzony rabuś uciekł i nadal jest na wolności! Na pamiatkę tego czynu w banku wmurowano tabliczkę z pamiętna kwestią: Nie ruszać sie! To jest nebany japad!!!.

Pewien pijaczek tak bardzo potrzebował ognistej wody (biedak czuł, że trzeźwieje), że postanowił obrabować sklep nocny. Stwierdził, że nie będzie się bawił w teatrzyk z bronią, a po prostu wybije szybę i zabierze z wystawy to, co zdoła unieść. Wziął wielki zamach i z całej siły cisną cegłą... Na jego nieszczęście odbiła się ona od szyby i znokałtowała go. Nieszczęśnik wylądował w szpitalu z poważnym urazem głowy. Jak się potem okazało, zamiast tradycyjnej szyby wystawowej, przezorny właściciel sklepu wstawił plexi-glass. A zajście sfilmowała jedna ze sklepowych kamer.
Awatar użytkownika
miras
pułkownik
pułkownik
 
Posty: 610
Rejestracja: śr paź 25, 2006 3:10 pm


Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron