Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Wędkarstwo 2008

Ploty, ploteczki.. ;)

Wędkarstwo 2008

Postautor: Bartix65 » pn mar 10, 2008 6:58 pm

Witam!Mam pytanko gdzie można sobie połowic spokojnie bez gonitwy własciciela.Znam takie miejsce koło długie ale to juz jest nudne!;/Co polecacie??Piszcie jestem otwary na wasze pomysły.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Bartix65
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 16
Rejestracja: czw lip 05, 2007 7:02 pm
Lokalizacja: Izbica City:)

Postautor: yukon » wt mar 11, 2008 7:13 pm

Mam propozycję, wykup zezwolenie i masz problem z głowy, chyba że wolisz łowić na sępa, ale to moze być nieprzyjemne i nie ma czym się chwalić.
Awatar użytkownika
yukon
kapral
kapral
 
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 15, 2006 5:00 pm

Postautor: Bartix65 » czw mar 13, 2008 2:54 pm

Ile kosztuje zezwolenie i czy ja mogę jak mam 14 latek?
Awatar użytkownika
Bartix65
starszy szeregowy
starszy szeregowy
 
Posty: 16
Rejestracja: czw lip 05, 2007 7:02 pm
Lokalizacja: Izbica City:)

Postautor: yukon » pt mar 14, 2008 6:12 am

Zgłoś się do p. H.Kujawskiego do zakładu zegarmistrzowskiego przy ul. Narutowicza, tam uzyskasz pełne informacje i załatwisz sprawe na miejscu. Przejrzyj też strony o wedkarstwie np: haczyk.pl .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
yukon
kapral
kapral
 
Posty: 35
Rejestracja: pt gru 15, 2006 5:00 pm

Postautor: Cezar » śr sty 21, 2009 7:43 am

A czy Długie jest warte zainteresowania przez wędkarzy. Ktoś miał w ostatnim okresie połowy godne wspomnienia na forum?
Cezar
szeregowy
szeregowy
 
Posty: 12
Rejestracja: pn paź 20, 2008 10:58 am
Lokalizacja: Nowy w m. Długie


Wróć do Na każdy temat

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron