Po ponad 16 latach istnienia z dniem 27.12.2019 roku Forum Izbica zostało zamknięte. Od dziś nie ma już możliwości tworzenia, edytowania oraz usuwania istniejących tematów i postów. Rejestracja nowych użytkowników została zablokowana.

Nadal możliwe jest przeglądanie forum, postanowiłem pozostawić wszystkie wpisy, gdyż szanuje czas użytkowników, poświęcony przy ich tworzeniu.

Uzasadnienie: Ponad cztery lata temu (27.11.2015 roku) nastąpiło ujednolicenie profilu strony Izbica Kujawska Online.
Od tego czasu publikowane są na niej treści związane wyłącznie z historią, kulturą i turystyką naszego miasta i gminy. Treści publikowane przez użytkowników na forum często nawiązywały do spraw związanych z lokalną polityką, konfliktami, interesami, co kłóci się z ideą istnienia serwisu. Dodatkowo dynamiczny rozwój mediów społecznościowych spowodował spadek zainteresowania forum, a liczba wpisów w ostatnim czasie znacząco się zmniejszała. Nie widzę sensu, by forum nadal pozostawało aktywne. Mam nadzieję, że decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem.

BŁAŻEJ NOWICKI
Administrator Izbica Kujawska Online



Wybory 2007

Komentuj wydarzenia z kraju i ze świata !!!

Postautor: Ptasiek » czw paź 18, 2007 7:56 pm

*** platfusów

http://pl.youtube.com/watch?v=ExKWyLATNz0

Proszę sobie zrobić stopklatkę na 02:27

Komu sie nie chce proszę zobaczyć poniżej:
http://images33.fotosik.pl/3/b052619510c40d61med.jpg
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Sensor » czw paź 18, 2007 8:13 pm

Wybacz Ptaśku, ale czym różni się to foto ze stopklatki od zdjęcia Donia w mundurze wermachtu, które raczyłeś niegdyś opublikować na tym forum?

Obrazek

Taka sama manipulacja :D
Tylko nikt nie użył inwektyw typu *** PiSuarów..
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Kojak » czw paź 18, 2007 8:25 pm

Co racja to racja. Sensor bardzo słusznie zauważył, że nie jesteś Ptaśku obiektywny w stosunku do tych prowokacji politycznych. Zdjęcie Donia umieściłeś w dziale HUMORU i bardzo cię to bawiło zapewne. Taka jest prawda.
"Morze kłamstwa jest płytkie."

"Lepiej chyba pójść choćby kawałek dobrą drogą, niż zajść daleko, lecz źle." (Platon)
Awatar użytkownika
Kojak
plutonowy
plutonowy
 
Posty: 77
Rejestracja: śr cze 13, 2007 2:04 pm
Lokalizacja: Okolice Izbicy

Postautor: Ptasiek » czw paź 18, 2007 10:39 pm

Odnosze wrażenie, że obydwaj nie "załapaliście" o co w tym chodzi. Kojak pisze (wkleja) "Przeproście i ***, ja Tuska w mundurze. Wszystko gra.
Czy zauważyłbyś Sensorze Hitlera vel. Kaczyńskiego, gdybym nie zwrócił Ci na to uwagi? Nie sądzę. I dokładnie w tym celu tam on się znalazł. Sekwencja trwająca ok 1/5 sekundy. Niezauważalna "dla oka" ale odebrana przez mózg i zapisana. Jest to nie żart - choćby gruby - ale manipulacja podświadomością i TO dokładnie nazwałem ***.
Zobaczycie, że skończy się to straszną awanturą.

Jeśli już zaś chodzi o żart z mundurem Wermachtu to wybaczcie również obydwaj: jeśli macie w tej mierze jakieś doświadczenia rodzinne to słucham (czytam) jeśli nie, pozwólcie żartowac sobie z tego tym którzy je mają. Zapewniam Was , że rzesza ludzi, którzy mieli dziadków w Wermachcie, również z Izbicy, jest bardzo długa.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Sensor » pt paź 19, 2007 6:28 am

Twierdzę ,że obydwie formy manipulacji są nieczystą grą przedwyborczą. I obydwie się utrwalają - Donek oficjalnie, a Jarek podprogowo (notabene manipulacja zakazana prawem). Skutek ten sam. Nie lubię wyzwisk i obojętnie kto na kogo je rzuca to zawsze mnie kłuja. Dlatego skrajne obrzydzenie wzbudziło w mnie "debatowanie" Millera z Giertychem, przy czym Romek okazał się znacznie bardziej cywilizowany od Millera. Wiadomo - tonący brzydko się chwyta.
Myślę, że widzowie tej kampani są już tak zbrzydzeni walką poniżej pasa, że wkrótce, przy urnie okażą kto był najmniej, a kto najbardziej "bebe".
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » pt paź 19, 2007 7:01 pm

Za chwilę cisza wyborcza.
Dostałem emalia z interii: http://fakty.interia.pl/raport/wybory_2007/gra
Całkiem fajna gierka.
:twisted: :lol: :twisted:
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: Dyslektyk » pt paź 19, 2007 9:22 pm

Podsumowanie kampanii
Jeżeli dasz mi sześć linijek napisanych przez najbardziej uczciwego człowieka i tak znajdę w nich przyczynę do powieszenia go."
Awatar użytkownika
Dyslektyk
starszy kapral
starszy kapral
 
Posty: 53
Rejestracja: pn maja 28, 2007 8:30 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Sensor » pn paź 22, 2007 7:40 am

Wychodzą na przeciw zainteresowanym stronom Państwowa Komisja Wyborcza wprowadziła nową usługę: Czasowstrzymywacz - dzięki niej możesz doprowadzić ludzi do szewskiej pasji przesuwając ogłoszenie wyników wyborów o 3 godziny

Obrazek
Droga długa jest, nie wiadomo, czy ma kres...
Awatar użytkownika
Sensor
porucznik
porucznik
 
Posty: 323
Rejestracja: pn paź 02, 2006 9:40 am
Lokalizacja: Izbica

Postautor: Ptasiek » pn paź 22, 2007 9:41 am

"Siedzą Żydzi w czasie święta. Nagle widzą, jak jakiś młody Żyd pali papierosa. Rabin:
- O Ty bezbożniku! Sprawie cud! Niech się zwali na Ciebie ten mur, pod którym stoisz!
Na co podniosł się lament, że chłopak młody, żeby dać mu szansę na poprawę itd. Rabin:
- Masz szczęście! Niech się stanie cud i ten mur, pod którym stoi ten bezbożnik, niech się nie zawala!
I stał się cud! Mur się nie zawalił"


P. Zdrojwski stwierdził dzis, że "wybory rządzą się swoimi prawami i obietnic wyborczych nie ma potrzeby spełniać. P. Chlebowski stwierdził natomiast, że on na ministra finansów to nie, a może by jakiegoś specjalistę, niepartyjnego... bla bla bla. A ta baba od prywatyzacji szpitali Kopacz) już zapomniała że w ogóle były jakieś obietnice wyborcze. Ciekawie się zaczyna.
Kaczyński mówił w moim imieniu. Mord w lasach katyńskich ciąży mi tym, że zamiast polskich elit muszę oglądać mordy siwca, palikota czy szetyny. Gdyby nie tamta zbrodnia najprawdopodobniej nigdy nie opuściliby chlewa.
Smok5
Awatar użytkownika
Ptasiek
generał
generał
 
Posty: 1260
Rejestracja: wt lut 07, 2006 8:46 pm

Postautor: goodboy » pn paź 22, 2007 7:11 pm

No i wygrała Platforma :D . Muszę przyznać, że odczuwam dużą ulgę. Oby nie dali takiej plamy jak PiS. Trochę spokoju w tym kraju się przyda.
Niewątpliwą zasługą PiSu jest wysoka frekfencja. Udało im sie zmobilizować ludzi, którzy normalnie by nie głosowali, do głosowania na Platformę. Nie lada sztuka :lol: :lol: .
No i wynik Samoobrony i LPR- marzyłem o tym od dawna. Mniej *** zawsze cieszy. Nawet w Sejmie. :lol: :lol:
goodboy
major
major
 
Posty: 467
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:14 am

Poprzednia

Wróć do Wydarzenia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron